Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj od poniedzialku i tylko tegoz dnia nikogo z obcych nie bylo.

Od wtorku od  ok 16.00  godziny  kazdego dnia przychodzi inna sasiadka -ogladac mnie.

Poznalam juz 4 sasiadki. Jak ten stan rzeczy sie nie zakonczy,to od poniedzialku zaczne  bilety sprzdawac. Nie beda mnie tak za darmoche ogladac.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

No włąsnie,ta mapa.jak byłam w domu ,to mnie wcale nie pokazywała:(Tym razem,bo poprzednio to tak.

Teraz pokazuje i nawet dobrze,w dodatku niedaleko mam niejaką Salkę z forum:)

czasami może pokazywać błednie w zalezności od sieci w której się logujesz ,będąc w domu często lokalizator pokazywał warszawę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

No włąsnie,ta mapa.jak byłam w domu ,to mnie wcale nie pokazywała:(Tym razem,bo poprzednio to tak.

Teraz pokazuje i nawet dobrze,w dodatku niedaleko mam niejaką Salkę z forum:)

A ja mam kolege blisko i sie z nim widuje:d Nawet w irlandzkim pubie bylam i beczkowego guinessa sie napilam. A jak fajnie bylo, ciemne boazerie, mroczno, stoliki klejace, kapela w kacie... urokliwie, naprawde:hura:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

A ja mam kolege i nawet sie z nim widuje:d Nawet w irlandzkim pubie bylam i beczkowego guinessa sie napilam. A jak fajnie bylo, ciemne boazerie, mroczno, stoliki klejace... urokliwie, naprawde:hura:

masz kolege i nawet sie z nim widujesz ,no ...gratulacje:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.3f0554cd278a8b7763fd6760556c74ee.pngKulka ma takie ustrojstwo.Nie wiem czemu ja durna wczesniej z tego nie korzystałam:(Teraz jeźdzę sobie codziennie  prawie 12km:)Oraz ,ponieważ wreszcie trafiła się spacerowa koleżanka zaczynam się ruszać zamiast odsypiać przerwy:):)Byście padli ze smiechu jak mnie Kulencja pilnuje rano i po południu,żeby zaliczyła swoje kilometry.Ona tez jeździ oczywiście.Tak więc ćwiczymy:):):)Hi hi hi

Z ciekawości zważyłam się przed rozpoczęciem tych ćwiczeń i zważę się dopiero przed wyjazdem.Będzie efekt czy nie będzie?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

image.png.3f0554cd278a8b7763fd6760556c74ee.pngKulka ma takie ustrojstwo.Nie wiem czemu ja durna wczesniej z tego nie korzystałam:(Teraz jeźdzę sobie codziennie  prawie 12km:)Oraz ,ponieważ wreszcie trafiła się spacerowa koleżanka zaczynam się ruszać zamiast odsypiać przerwy:):)Byście padli ze smiechu jak mnie Kulencja pilnuje rano i po południu,żeby zaliczyła swoje kilometry.Ona tez jeździ oczywiście.Tak więc ćwiczymy:):):)Hi hi hi

Z ciekawości zważyłam się przed rozpoczęciem tych ćwiczeń i zważę się dopiero przed wyjazdem.Będzie efekt czy nie będzie?

Bedzie. Trzymam kciuki:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

image.png.3f0554cd278a8b7763fd6760556c74ee.pngKulka ma takie ustrojstwo.Nie wiem czemu ja durna wczesniej z tego nie korzystałam:(Teraz jeźdzę sobie codziennie  prawie 12km:)Oraz ,ponieważ wreszcie trafiła się spacerowa koleżanka zaczynam się ruszać zamiast odsypiać przerwy:):)Byście padli ze smiechu jak mnie Kulencja pilnuje rano i po południu,żeby zaliczyła swoje kilometry.Ona tez jeździ oczywiście.Tak więc ćwiczymy:):):)Hi hi hi

Z ciekawości zważyłam się przed rozpoczęciem tych ćwiczeń i zważę się dopiero przed wyjazdem.Będzie efekt czy nie będzie?

Tu jest bieznia do chodzenia.  Obecnie jestem na etapie ogladania. 

Moze od poniedzialku zaczne chodzic?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...