Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry Państwu :cześć2:

byłem z dzidzią u lekarza. siusiolog zapewnił mnie że pęcherz dzidzi i drogi moczowe bez bakterii :$ szok i niedowierzanie. tylko trzy tygodnie walki?? krótko coś..wietrzę podstęp >:(

kurs euro całkiem całkiem. lubię to

po za tym na zachodzie bez zmian. dobranoc, pora się przespać bo nockę sobie zarwałem

czuwaj

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

dzień dobry Państwu :cześć2:

byłem z dzidzią u lekarza. siusiolog zapewnił mnie że pęcherz dzidzi i drogi moczowe bez bakterii :$ szok i niedowierzanie. tylko trzy tygodnie walki?? krótko coś..wietrzę podstęp >:(

kurs euro całkiem całkiem. lubię to

po za tym na zachodzie bez zmian. dobranoc, pora się przespać bo nockę sobie zarwałem

czuwaj

Czuwam . O której chcesz , żeby Cię obudzić ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

@LACH O nie, o nie, a poszedł mnie z tym do wypieków! >:( Już mnie Maupy takie jedne wczoraj na placki ziemniaczane namówiły... No będzie człowiek zdrowy!? Za sosnę wafla nie! :szydera:

No mówię ci buzia brudna i paluszki lizać; pcium, pcium, pcium :szydera: i ciągle nie dość:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

"Nie zaczynaj! Szkoda czasu! 

Nie wywołuj wilka z lasu 

Tutaj czy na górze Synaj 

Nie zaczynaj! Nie zaczynaj!... " - z kobietą po przejściach, w ostrej fazie menopauzy :hura: :szydera:

Serio, serio :szydera:

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no witam witam witam serdecznie piatkowo

nie wiem czy aby w pelni juz jestem na zleceniu ale wydaje sie mi ze i owszem...nawet miejsce swoje do spania mialam

pochlonelam wlasnie obiad mojej zmiany ktora wypad z szogunem byla zrobila do knajpy ale o lucy nie zapomniala wiec mam w  lodowce miche surowki i jakies cos zielone..wyglada mi na awokado

nie bede opowiada o podrozy w strone de bo to zakrawa na kpiny grunt ze dojechalam natomiast pozytywnie bardzo zaskoczona jestem niemieckimi zugami....punktualnie ..

tak czy owak po przekorczeniu progu rezydenjci szoguna machania ogonem nie zauwazylam ale...szeczra radosc i to mi wynagrodzilo negatywy ostatnich dni

powiem tak

szkoda ze kasa tak szybko znika z pola widzenia na koncie

mirela daj no te maszynke tez se dodrukuje 

lapek pokazal mi fackowski palec i nie chce ze mna dzialac wespol ..muuuuuuli

mam nadzieje ze psim swedem uda sie mnie zamledowac

tak czy owac...jezdemjuz

i sciskam serdecznie wsiech

My tez Cie sciskamy:cmok:

Ogony machaja, a jak nie, to musisz zrozumiec, wybaczyc, bo jest mroz:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój "dzień mopa" ma się ku końcowi :oklaski: zostało mi tylko niewielkie to i owo... Z przerwy oczywiście nie rezygnuje bo to "grzech"  xd zresztą w piątki od 15-tej do 17-tej mam otwarty sklep Caritasu i nie omieszkam w nim się pojawić. Na razie oprócz bardzo fajnej spódnicy, kurtki dla pdp i kurtki dla mojej tutejszej koleżanki niczego nie upolowałam , czym jestem szczerze zasmucona :( może dzisiaj się coś odmieni :tak: Ide wyskoczyć z dresów, żeby między ludźmi porządnie wyglądać :cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Mój "dzień mopa" ma się ku końcowi :oklaski: zostało mi tylko niewielkie to i owo... Z przerwy oczywiście nie rezygnuje bo to "grzech"  xd zresztą w piątki od 15-tej do 17-tej mam otwarty sklep Caritasu i nie omieszkam w nim się pojawić. Na razie oprócz bardzo fajnej spódnicy, kurtki dla pdp i kurtki dla mojej tutejszej koleżanki niczego nie upolowałam , czym jestem szczerze zasmucona :( może dzisiaj się coś odmieni :tak: Ide wyskoczyć z dresów, żeby między ludźmi porządnie wyglądać :cześć:

Moj dzien mopa jest, gdy sie nie uczesze:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauza zakończona ...czas na relaks :szydera:...W czasie mojej pauzy Elka miała spóźnionych , urodzinowych gości ...sąsiadów z domu obok . Cały czas czegoś  się od Niemców uczę . Dziś nauczyłam się , że gości można delikatnie (? ) wyprosić . Elka nie pitoli się , tylko po półgodzinnych besuchach zwróciła się do tatusia z pytaniem , czy jest głodny . On zaczął coś się migać , że zje jak ja będę jadła , ale Elka zaprotestowała stwierdzeniem " Barbara ma pauzę a obowiązek podania obiadu mam ja ! " ...Goście grzecznie zrobili wypad stąd ...doktor zjadł obiad zanim weszłam na górę , córka usadziła go w fotelu . Teraz on podsypia z nóżkami w górze a ja muszę się zrelaksować ...zmęczona jestem po pauzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pauza zakończona ...czas na relaks :szydera:...W czasie mojej pauzy Elka miała spóźnionych , urodzinowych gości ...sąsiadów z domu obok . Cały czas czegoś  się od Niemców uczę . Dziś nauczyłam się , że gości można delikatnie (? ) wyprosić . Elka nie pitoli się , tylko po półgodzinnych besuchach zwróciła się do tatusia z pytaniem , czy jest głodny . On zaczął coś się migać , że zje jak ja będę jadła , ale Elka zaprotestowała stwierdzeniem " Barbara ma pauzę a obowiązek podania obiadu mam ja ! " ...Goście grzecznie zrobili wypad stąd ...doktor zjadł obiad zanim weszłam na górę , córka usadziła go w fotelu . Teraz on podsypia z nóżkami w górze a ja muszę się zrelaksować ...zmęczona jestem po pauzie :szydera:

Ty sie lepiej nie ucz tego na pamiec. Do nauk wszelakich  trzeba z rozumem podchodzic(scholastyke skrytykowano juz bardzo dawno temu). Takie traktowanie gosci moze tylko spowodowac to, ze nas ludziska przestana odwiedzac.

Przeciez mozna i gosci przyjac, i obiad podac. Chyba ze ktos niemily jest, wiec tak obcesowo trzeba go potraktowac.

Ale to nie nasza, polska kultura!

Inteligentny  w mig zrozumie o co biega.:dobrze:

Ja tam gosci lubie. Tylko ksiedzu (a wlasciwie ministrantom) mowie nie. I nie utknelo mi w gardle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...