Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Wyspana , wyduszowana , wypoczęta jestem . Czas rozpocząć dzień roboczy ...nie tak od razu rozpocząć pracę ...co to to już nie . Na pracę mam jeszcze czas , jeszcze się napracuję . Dziś pobudka doktora nie wcześniej jak o 8.15 . Choćby nie wiem jak prosił , że chce wstać ...nie ma bata , ma być do tej godziny w łóżku , bo inaczej będzie zburzony porządek , początku dnia . Turecka na pucowanie przychodzi o 8.30 .Najpierw kawę spija , gaworzy sobie z Elką i zanim za odkurzacze chwyci to pół godziny mija . Mamy nie wchodzić sobie w paradę i tego się trzymam ...Fajnie , że już piątek ...jutro i w niedzielę moje wolne półdniówki ....dni lecą mi z prędkością światła ...aż nie do uwierzenia jak dla mnie . Aby do przodu ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z siorbankowego stanowiska melduję, że jestem :oklaski: Nic interesującego się nie dzieje....nadal mroźno, nadal biało, nadal leniwie :szydera: Chciałabym błysnąć intelektem i coś mądrego napisać, ale aura zamroziła mi szare komórki :haha: Zanim się rozmrożą i uruchomią, to pozwolę sobie zabłysnąć mało odkrywczą myślą wygrzebaną z płata czołowego....1377749691_weekendnareszcie.gif.36f5746c4afe248f2c251e12b4691199.gif Optymistycznie, skacząco i serdecznie życzę wam, by był fajowy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eugenia1 napisał:

Obudziłam się tak wcześnie . bo tak lubię. PDP jeszcze śpią i mogę pobyć sama ze sobą. Kawkę sobie zrobiłam ...

Tez tak lubie wczesniej wstac i miec troche czasu dla siebie. To mnie uspokaja na caly dzien. Godzine przed pdp-na sobie wstaje. kawa,fajeczka na dobry poczatek,mycie itp.... 

Teraz sie bardzo dobrze czuje,bez stresu ,na spokojnie ide do pracy.

 

 

Dzien dobry Opiekunkowo :-)

image.png.f49710a16dcb16c0b4c06583fe2c9702.png

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Z siorbankowego stanowiska melduję, że jestem :oklaski: Nic interesującego się nie dzieje....nadal mroźno, nadal biało, nadal leniwie :szydera: Chciałabym błysnąć intelektem i coś mądrego napisać, ale aura zamroziła mi szare komórki :haha: Zanim się rozmrożą i uruchomią, to pozwolę sobie zabłysnąć mało odkrywczą myślą wygrzebaną z płata czołowego....1377749691_weekendnareszcie.gif.36f5746c4afe248f2c251e12b4691199.gif Optymistycznie, skacząco i serdecznie życzę wam, by był fajowy :oklaski:

Na robotach intelektem błyskasz ...w domu się cofasz :szydera: Czas na roboty wyjechać ...chyba :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na robotach intelektem błyskasz ...w domu się cofasz :szydera: Czas na roboty wyjechać ...chyba :szydera:

Czas jest pojęciem względnym :szydera: Przyjdzie czas, to się ode mnie nie opędzicie :haha: Na razie radujcie się ciszą i spokojem :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień dzisiejszy Milusińscy. 

Chorera jasna, wychodzi na to, że mój organizm potrzebuje raptem 5-6 godzin snu, poszłam wczoraj spać kole 1 (właściwie to dzisiaj), coby sprawdzić czy nie obudzę się o 3 i wstałam o 7... wyspana! Parę lat temu nie do pomyślenia. Więc się jednak starzeję, 

albo jest to ostra faza mendopauzy ( @aniao witaj w klubie :haha:). 

Miluśkiego dzionka, od wschodu do zachodu słonka. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien.

Kawa .budze sie do zycia.

Mam dzis lekarza rodzinnego ,troche postrasze ludzi moja facjata.

Powieku troche posinialy.

wieczorem pod oczami byly jakies opuchniete czerwone plamy, moze od siedzenia przy kompie przez caly dzien,

Cholera spie na bacznosc i nijak ,nawet z tabletka nie moge usnac,

Ja zawsze spie na brzuchu a teraz nie wolno.

Dziewczyny, napiszcie cos o wysokim cisnieniu bo wciaz jestem w stanie lekkiego szoku ,ze mam wysokie,

Ciekawe ile dzis bede miala.

Ostatnio mialam 157/96.

Wczesniej 160.

A cale zycie 120/80.

 

 

U  mnie sypie snieg, aktualnie -7C

chyba musze nabyc biala laske;)) bo nie dosc ,ze sypie, i wszedzie lod, to w ciemnych okularach, bede niewiele widziec.

 

Z ,adresu, mam dobre wiadomosci, zastepstwo stara sie bardzo, trzyma sie wytycznych, a co najwazniejsze ,pdp zadowolona, mimo slabiutkiego jezyka opiekunki,

Wlasnie o stosunek pdp do dziewwczyny  najbardziej sie balam,

 

Milion razy bylo tu pisane, ale jesli czytaja swiezynki ,lub te ,ktore chca jechac do tej pracy:dziewczyny uczcie sie!

Odrobina dobrej woli i jest inaczej,

Mniej stresu., latwiej nawiazac kontakt z pdp i rodzina.

Naprawde, zenua, jesli opiekunka po 2 latach pracy, umie baknac 5 slow,dziala na wyczucie.,robi miny.

Ja sie po prostu balam,ale pdp na razie wykazuje dobra wole  i oby tak do konca.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

@sayonara 52 Bo pisze jak byk, żeby oszczędzać oczy po zabiegu, a więc zero czytania, komputera itp. 

@Afrykacholerka, nudzi mi sie,

Stad komputer.

Dzis chyba zrobia porzadki w gornych partiach szaf i szafek, moze niczego sobie w oczy nie nasypie.:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Barbara48 napisał:

@Afryka za to ja od dwóch nocy budzę sie co dwie godziny. 

Szlag mnie trafia, bo jak babka daje pospać to ja nie mogę. 

Chyba dzisiaj zażyję procha. 

Bo Ty Basiunia rozregulowana jesteś przez to nocne wstawanie, ale ja!? To zupełnie inna para kaloszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...