Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Afryka Z tym opalaniem to przerąbane. Przez to własnie ciągle mi się nie udaje usunąć pypcia, ktoren to szpeci moich ust korale, a powstał nie wiadomo kiedy i nie wiadomo skąd. No po prostu we snie chyba. Na razie jest mały, ale oczami wyobrazni juz widze jak rosnie w .....siłę i w objętość. Juz nawet ostatnio się wybrałam do specjalisty, ale mi odradził, bo wesele miałam za tydzien, a potem to nie było czasu, a nastepnym razem, to ciepłe kraje, a opalac tego nie wolno po zabiegu i tak w kółko. Po powrocie z Kenii nie byłam pewna czy malarii ze sobą nie przywiozłam, więc bałam się ingerować w pypeć, poki nie minie okres rekonwalescencji i tak w kółko. Nie składa się. Może w kwietniu mi się wreszcie uda pypća w PIS-du wyciąć :d .

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka Wiesz, ja to jestem dla @sayonara 52 pełna podziwu. Własnie patrzę w lustro i moje powieki aż się proszą o korektę, no ale ....tez chyba będę z tym żyć do konca zycia. Ostatnio moja przyjaciółka się zakochała. Bardzo poważnie się zakochała, motyle w brzuchu i takie tam inne przyległości. Ma kobita 59 lat i ze względu na swoją filigranową budowę zmarszczki na buzi straszliwe. Zamalowuje je i jest ok. Obiekt westchnien jest 8 lat młodszy i przyjaciółka dostała speeda. Własnie sobie cycki zamiaruje robic i takie tam. Cycki to narkoza, a w tym wieku po narkozie,  jako powikłanie, moze demencja wystąpić. Jeszcze nie daj buk zapomni w kim się zakochała? :d Nie pomaga moje tłumaczenie, że zakochany facet to niczego nie widzi. Ani zmarszczek, ani rozstepów, ani nawet mu nie przeszkadza, że ona paląca :d . Power of love!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka poszłam se Ci teraz do łazienki ...popatrzyłam w lustro dłużej niż zwykle i stwierdziłam : ni sosny ..

niczego sobie nie poprawiam ...kocham moje zmarszczki , opadające z lekka powieki ....i w ogóle jestem piękna i sosna . Będę dalej starzec się z godnością xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Afryka poszłam se Ci teraz do łazienki ...popatrzyłam w lustro dłużej niż zwykle i stwierdziłam : ni sosny ..

niczego sobie nie poprawiam ...kocham moje zmarszczki , opadające z lekka powieki ....i w ogóle jestem piękna i sosna . Będę dalej starzec się z godnością xd

Osobistom, naturalnie... ja też na tej godności poprzestanę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława No właśnie, te powikłania spędzają mi sen z powiek, a nie powieki. A, sosna z tym! Ale brońcie Bobrze nie krytykuje osób które coś tam sobie robią, ale dla siebie, li i:haha:tylko wyłącznie, ale gdybym miała to zrobić dla faceta!? Ni sosny! Ten się odkocha, tak naturalnie, a ja bym miała zostać z tymi cyckami pod brodą, jak ta głupia ci... encja!? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Afryka poszłam se Ci teraz do łazienki ...popatrzyłam w lustro dłużej niż zwykle i stwierdziłam : ni sosny ..

niczego sobie nie poprawiam ...kocham moje zmarszczki , opadające z lekka powieki ....i w ogóle jestem piękna i sosna . Będę dalej starzec się z godnością xd

Hahaha....ja tez przed lustrem stałam i żałuję, że kilka lat temu nie przeprowadzilam generalnego remontu...:szydera: teraz to mi sie juz nie opłaca.....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

@Dodzisława No właśnie, te powikłania spędzają mi sen z powiek, a nie powieki. A, sosna z tym! Ale brońcie Bobrze nie krytykuje osób które coś tam sobie robią, ale dla siebie, li i:haha:tylko wyłącznie, ale gdybym miała to zrobić dla faceta!? Ni sosny! Ten się odkocha, tak naturalnie, a ja bym miała zostać z tymi cyckami pod brodą, jak ta głupia ci... encja!? 

No wlasnie....! Odkocha się i pójdzie w PIS - du.....A Ty się męcz.....Z tymi balonami....ani na brzuchu spać ani wnuka przytulić.....aaaa.....ić ! :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córuś robiła sobie zastrzyki z osocza (?), no z własnej krwi, w głowę...  bo marzy o bujnej czuprynie, a włoski to takie jakby po mojej teściowej miała ...  Z całej głowy jedna chuda kitka :( Czego to wzięła sobie po tatusiu rodzinie te włosy to nie wiem bo tam chłopy czupryny bujne mają, a baby nie... Teraz czekamy na efekty bo to już po serii tych wstrzykiwań jest . Niewątpliwie wrażliwość i wygląd (stan) skóry głowy się poprawił. Takich zastrzyków na pewno z 50 w jednej serii  jest:szok:, a serii 4 miała :o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

Wszystko jest dla ludzi dziewczęta. Kosmetyka, czy chirurgia kosmetyczna tez. Podziwiam Panie, ktore się nie boją tych korekt, bo ja się boję. Pełen szacun dla @sayonara 52, że się nie bała i trzymam kciuki za piękne, pełne błysku spojrzenie .

Ja tam uważam, ze pozbyć się z ciała można ... oczywiście jak ktoś ma parcie i silne poczucie, że ma za dużo.., ale dodawać sobie coś :szok: Nad tym to bym się głęboko zastanawiała O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Dodzisława napisał:

@Afryka Wiesz, ja to jestem dla @sayonara 52 pełna podziwu. Własnie patrzę w lustro i moje powieki aż się proszą o korektę, no ale ....tez chyba będę z tym żyć do konca zycia. Ostatnio moja przyjaciółka się zakochała. Bardzo poważnie się zakochała, motyle w brzuchu i takie tam inne przyległości. Ma kobita 59 lat i ze względu na swoją filigranową budowę zmarszczki na buzi straszliwe. Zamalowuje je i jest ok. Obiekt westchnien jest 8 lat młodszy i przyjaciółka dostała speeda. Własnie sobie cycki zamiaruje robic i takie tam. Cycki to narkoza, a w tym wieku po narkozie,  jako powikłanie, moze demencja wystąpić. Jeszcze nie daj buk zapomni w kim się zakochała? :d Nie pomaga moje tłumaczenie, że zakochany facet to niczego nie widzi. Ani zmarszczek, ani rozstepów, ani nawet mu nie przeszkadza, że ona paląca :d . Power of love!

Filigranowa budowa = zmarszczki?!? Niby dlaczego?  Moja przyjaciółka, filigranowa blondynka jak się patrzy, wygląda super młodo, świeżo i bezzmarszczkowo. W kompleksy mnie wpędza i tyle ;).

A propos poprawiania, to też nie mam nic naprzeciwko. Sama jestem bojna dooopa, ale, jeśli ktoś ma wielką motywację, tudzież potrzebę zdrowotną, bo tak też bywa, to niech poprawia. Oby nie za dużo :).

Edytowane przez salazar
+ kasy mi żal :D
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@awe59 No bez przesady. Cycki się robi dla siebie, a nie dla chłopa ktory dzis jest, a jutro go moze nie być. No kobitki!!!!! Podobnie jak inne upiększające zabiegi.

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam ale masz rację @Dodzisława.....jeśli to ma poprawić moje samopoczucie, pozbawić kompleksów czy dowartosciowac mnie w jakiś sposób to dla siebie....jednak gdzieś tam w podświadomości chcemy się podobać....tym brzydalom, którzy i tak nie dostrzegają mankamentów naszej urody  :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@salazar A dlatego, że chudzielec jest niemozebny, choc filigranowy i oczywiscie geny.

Moja też chudzielec. I to jaki!

Stawiam na geny i ewentualnie mniej lub bardziej higieniczny tryb życia ;).

Edytowane przez salazar
Fakt, nie pali. I ogólnie dobrze się prowadzi ;)
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Filigranowa budowa = zmarszczki?!? Niby dlaczego?  Moja przyjaciółka, filigranowa blondynka jak się patrzy, wygląda super młodo, świeżo i bezzmarszczkowo. W kompleksy mnie wpędza i tyle ;).

A propos poprawiania, to też nie mam nic naprzeciwko. Sama jestem bojna dooopa, ale, jeśli ktoś ma wielką motywację, tudzież potrzebę zdrowotną, bo tak też bywa, to niech poprawia. Oby nie za dużo :).

Ale ile lat ma Twoja filigranowa przyjaciółka ? Ja jestem filigranowa i uważam, że skóra na twarzy, szyi i dekolcie osób w moim wieku, które są szczupłe wygląda gorzej niż osób z nadwagą... Mają tkankę tłuszczową, której szczupłym brak.  Pewnie też genetyczne uwarunkowania i palenie papierosów robi swoje)))

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@salazar Bo fajek nie pali ! Papierosy odbierają urodę, a szczegolnie chudzielcom.

No, mówię Ci, wygląda rewelacyjnie, a ode mnie dobrych parę lat starsza. Weźże się z tej centralnej Polski przemieść z wizytą na piękne południe, to sama zobaczysz :).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem trenować biegi - w tym wieku podobno wskazana jest aktywność fizyczna. Miałem 5 minut żeby dotrzeć kilometr do sewisu gdzie stał 3 dni mój samochód, spóźniłem się 2 minuty, ale zaczekali na mnie. Od 3 godzin mam zadyszkę, ale myślę - warto było, - wszedłem z ciekawości na wagę, a ta cholera się uparła - dalej 77 kilo, ona mnie oszukuje, przecież ja dziś schudłem 5 kilo, a ona swoje. muszę kupić nową wagę

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...