Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry ,:tak2:,jestem cała,,:oklaski: wczoraj musze przyznać mieliśmy super kolację w greckiej restauracji-ale przyjaciele słodziaka ,,wreszcie super ludzie,,,Margarita super kobieta,,na luzie i normalna,,z takimi niemkami mogę wieczorkować codziennie,,a żarcie jakie smaczne,,trochę za dużo zjadłam ale nischt zu tragisch ,,a na deser banany z lodami i czekoladą,,,ufff co za wielkie porcje,,połowę zjadłam,,:hura:

A dzisiaj dzień na malowaniu ,,nie mam tutaj nic starego i do malowania ubieram się no może nie w piękne ciuchy ale fajne ,,a tu nie wiadomo gdzie i kiedy jestem w farbie,,a farbę od razu zmyjesz ale jak zastygnie to przepadł w butach,,przedwczoraj w jednych spodniach mało dziury nie zrobilam bo tak chcialam odczyscić..więc teraz z Pl zabieram starocie takie co to będę mogła picasa odstawić na sobie ,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

:cześć:

Witaj kochana. Udalo mi sie zobaczyc z @Magdzie.Nie obylo sie bez przygod, bo mam w komowce dwie karty i ta polska zaraza wylaczyla mi sie. Na punkcie przesiadkowym sie zorientowalam, ale z tego nerwa, przy wybieraniu, to  do Fioletki zadzwonilam. slonce tak dawalo po oczach, ze nie sposob bylo cos na szkielku zobaczyc. W koncu jednak udalo mi sie magdzie usciskac. Fajna jest jak nie wiem co.Mam nadzieje, ze bedzie okazja jeszcze sie zobaczyc:d

A z Toba @Afryka mam nadzieje tez:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Afryka napisał:

Ciekawe kto Ci będzie tę emeryturę "subskrybował" jak wnuków nie będzie.:p

wiesz...skoro zabrali ofe i inne moje/nasze oszczednosci to na wypracowanie dla mnie pieniedzy na starosc...nie licze

po pierwsze obecna generacja mlodych ludzi skacze z miejsca na miejsce nie interesujac sie faktycznie grutnowna wiedza , chca kase najlepiej bez pracy..oczekiwania nie ida w parze z ich mozliwosciami ale tu znow powinnismy winic obecny albo byly juz system edukacji , ktory naprodukowal matolow, leniow roszczeniowscow i tak dalej...uwaga to juz temat drazliwy..i misza minac kolejne lata zeby wrocil szacunek i do pracy i do pieniadza...zaznaczam ze to moje zdanie na ten temat:p

po drugie, kiedy jakis kolejny idiota dorwie sie do wladzy w tym kraju...przerzuci z pustego w prozne tu zabierze tam doda i po kasie na moja starosc ani widu ani slychu...zostanie wspomnienie

czyli dobrze trzeba pomyslec zeby z tego co mi wyliczyli czyli...449pln kupic chleb i oplaty zrobic...zamiast na wnuki licze na siebie....ale nadal uwazam ze  na wnuki..dla mnie szybko..chce pozyc...rozumiesz?? pozyc...

ale wiem ze  o to tez mnie nie bedzie pytal..czyli sie obaczy

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chluptania przyłączam się i ja...:oklaski: Z wielkiej burzy żaden deszcz...a w zasadzie z wielkiego zachmurzenia, wiania strasznego i straszenia nie spadła ni kropelka...ale za to ochłodziło się przyjemnie...:tak2: Jako że na kalendarzu widzęimage.png.b34c3bbfc4090aa666b44e192c87e64e.png...I chciałoby się krzyknąć...ostatni!!!! :oklaski: Tak, tak...ostatni piątek na tym zleceniu...:hura: Miłego dzioneczka kochani...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Zimno jak w psiej budzie ...Ewunia miała rację a my z niej jaja robili ....zimna Zośka w czerwcu :szydera:...Dzisiaj to pewnie jakiś Pankracy przylazł ...nieproszony ....ale niebo jest piękne , bezchmurne ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Do chluptania przyłączam się i ja...:oklaski: Z wielkiej burzy żaden deszcz...a w zasadzie z wielkiego zachmurzenia, wiania strasznego i straszenia nie spadła ni kropelka...ale za to ochłodziło się przyjemnie...:tak2: Jako że na kalendarzu widzęimage.png.b34c3bbfc4090aa666b44e192c87e64e.png...I chciałoby się krzyknąć...ostatni!!!! :oklaski: Tak, tak...ostatni piątek na tym zleceniu...:hura: Miłego dzioneczka kochani...:cmok:

to ty razem z kolega zlecenie konczysz:p

odliczasz godziny do lotu?

o ktorej podstawiaja ci twojego oegaza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...