Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

bo przez chwile pomyslałas ,że jestem dziwnym gościem  którym mówiła Basia i proszę nie mów ,że było inaczej,do słów Basi ja ci się skojarzyłem

Nieee nie tak.Nie myślę że jesteś dziwnym gościem.Gdybym tak było to napewno nie odpowiadalam na Twoje posy.Skad Co to przyszło do głowy.Pozatym przeprosiłam Basie i Ciebie więc ????nierozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Nieee nie tak.Nie myślę że jesteś dziwnym gościem.Gdybym tak było to napewno nie odpowiadalam na Twoje posy.Skad Co to przyszło do głowy.Pozatym przeprosiłam Basie i Ciebie więc ????nierozumiem

Nie ciagnijcie tego . Mnie nie obraziłaś . Zażartowałaś i tyle ...a @maras1tylko się z Tobą droczy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jezusie Nazareński ...nie tyko Ty !

A w pistuuu...idę spać . Poduszka lepiej wilgoć przyjmuje niż klawiatura . Dobranoc

Masz rację nie tylko on. Skończcie tę dyskusję bo zamiast się odstresować na forum. Zaczniemy się dołować.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeryKy napisał:

Masz rację nie tylko on. Skończcie tę dyskusję bo zamiast się odstresować na forum. Zaczniemy się dołować.

O tym napisałam . Uciekamy tutaj od naszych myśli ...Piszemy o głupotach nie po to , żeby zapomnieć , bo tego co nas spotkało nigdy nie zapomnimy ...ta rana nigdy nam się nie zagoi . Staramy się w miarę normalnie (?) funkcjonować ...chociaż komuś to się wyda dziwne ...I kuźwa koniec tematu @maras1..czaisz ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O tym napisałam . Uciekamy tutaj od naszych myśli ...Piszemy o głupotach nie po to , żeby zapomnieć , bo tego co nas spotkało nigdy nie zapomnimy ...ta rana nigdy nam się nie zagoi . Staramy się w miarę normalnie (?) funkcjonować ...chociaż komuś to się wyda dziwne ...I kuźwa koniec tematu @maras1..czaisz ?!

maras czai i łoi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

A niech to jasny piorun trzaśnie, kur.. nać,.. nać,.. nać... "wszystkim się zdawało, że to Wojski gra jeszcze, a to echo grało...":haha: Nie śpię od trzeciej, oczy mam jak żaba przy zatwierdzeniu! :mur::o... są dwie możliwości, albo księżyc jeszcze daje się we znaki, albo" wesołe jest życie staruszki, wesołe jak piosenka ta"... >:( :smutek:... A sosna z tym spaniem, trzymam się pazurami tej pierwszej wersji. :d

Dobrego dnia Wam życzę Ludziska, mój będzie bardzo długi, to wiem z pewnością. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...