Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tu też nie narzekam. nigdy tak nie było żeby Elka protestowała na moje listy zakupowe. kupuje a potem wpierdziela. przez moje pierwsze dwa pobyty wołowina była co 2-3 dni. potem Elkę cholesterol przeraził ( jej - mój jest zajefajny ), ale powoli krowa wraca na stół. choć ja najbardziej lubię indyka. 

prawda jest taka, że Elka twierdzi że ja za mało jem. jem normalnie, tyle ile mi potrzeba, a ona się opycha. więc co i rusz kupuje takie rzeczy o których wie, że lubię. pierś z kaczki, białą szwabską kiełbasę, albo kaszę. po za listą oczywiście

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

ja tu też nie narzekam. nigdy tak nie było żeby Elka protestowała na moje listy zakupowe. kupuje a potem wpierdziela. przez moje pierwsze dwa pobyty wołowina była co 2-3 dni. potem Elkę cholesterol przeraził ( jej - mój jest zajefajny ), ale powoli krowa wraca na stół. choć ja najbardziej lubię indyka. 

prawda jest taka, że Elka twierdzi że ja za mało jem. jem normalnie, tyle ile mi potrzeba, a ona się opycha. więc co i rusz kupuje takie rzeczy o których wie, że lubię. pierś z kaczki, białą szwabską kiełbasę, albo kaszę. po za listą oczywiście

w zeszły roku byłem obok ciebie steinheim am albuch,tam też kupowałem co chciałem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

ja tu też nie narzekam. nigdy tak nie było żeby Elka protestowała na moje listy zakupowe. kupuje a potem wpierdziela. przez moje pierwsze dwa pobyty wołowina była co 2-3 dni. potem Elkę cholesterol przeraził ( jej - mój jest zajefajny ), ale powoli krowa wraca na stół. choć ja najbardziej lubię indyka. 

prawda jest taka, że Elka twierdzi że ja za mało jem. jem normalnie, tyle ile mi potrzeba, a ona się opycha. więc co i rusz kupuje takie rzeczy o których wie, że lubię. pierś z kaczki, białą szwabską kiełbasę, albo kaszę. po za listą oczywiście

tu tez uważają ze za mało jem..haha chcieli by mnie na swoje podobieństwo utuczyć:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to chyba wiem co Elka kombinuje. z tym szpitalem. podejrzałem to co tam na youtubie ogląda. artroskopia kolana. łeeee. to nie będzie jej ze dwa trzy dni. do doopy. ja już Heinzowi naopowiadałem że jak Elka pójdzie do szpitala to pojedziemy do Włoch, do Como. i jak nie będzie się prężył, to mu pozwolę trochę z przodu posiedzieć

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

a w ogóle to chyba wiem co Elka kombinuje. z tym szpitalem. podejrzałem to co tam na youtubie ogląda. artroskopia kolana. łeeee. to nie będzie jej ze dwa trzy dni. do doopy. ja już Heinzowi naopowiadałem że jak Elka pójdzie do szpitala to pojedziemy do Włoch, do Como. i jak nie będzie się prężył, to mu pozwolę trochę z przodu posiedzieć

pewnie jeszcze poprowadzić samochód:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

kłamczuch jestes i zwodzisz go:szydera:

jutro mu wyjaśnię, że owszem, jedziemy, tylko nie autem a wózkiem, i nie do Como, a do Ichenchasen, na spacer xd a na wózku zawsze siedzi z przodu

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

no tak dziś niech śpi w nieświadomości:szydera: i marzy

niechby spał.. wyschły jego śpiochy, w których nie ma możliwości grzebać w majtochach. ale był zły jak go w nie stroiłem. jak mógł, tak utrudniał xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...