Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, geronimo napisał:

Kurde skąd ona ma kronikę Magnum, jaki jest tego tytuł germański, chętnie to obejżę.

Zazdraszczam Ci:książka:>:(

Mąż pdp był takim zbieraczem. Cały dom książek. Interesował się malarstwem, fotografią nawet kucharskich ksiązek nazbierał a był aktorem.

To tylko wycinek:

4FF2TvuEk1uIFs3DW-7JcVfx5hSu2Rk1Qhxl_i1qynEvayf6uwpEvZTkKFKk7Rbd_0zRfzS4FPFv1MNZ

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie czerwcowe postanowienie...:oklaski: A co? :hura: Postanowiłam, że w tym upale nie będę się snuła jak pokutnica....zalegnę sobie i fałdeczki poprostuję...:oklaski: Telefony wyłączyłam, wywieszkę na drzwiach o stosownym napisie powiesiłam....i w bety...:hura: Na razie....:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lucynka ...wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma ...Mnie też tutaj coś tam wk...denerwuje , tyle dobrze , że córka " odpowiedzialna " to mądra dziewczyna i słucha tego co jej mówię ....Dr...to stary uparciuch ....Przed chwilą ( ma besucha ) popisywał się przed kolegą jak to przy rollatorze popitala . Ja z tyłu z wózkiem ....i jak zwykle ...kilka metrów poszszedłłł ..jak rakieta i bęc na wózek ...Bardzo dobrze , że chciał jeszcze wstawać i dalej kroczyć a ręce do pomocy podał mu kolega ( 70 +n ) i ....aż stęknął . Opierdzilił mojego PDP-go ...ja mu pomogłam z lekka ...i wróciliśmy już na wózku na fotel . Wcale się z nim nie pitolę , bo by zajeździł na dobre ...W tym mam ogromną pomoc od córki , bo nie broni ojca , tylko ustawia do pionu ...No to widzisz ...z jednej strony fajnie ...luzik , ale z drugiej też coś tam nie teges ....Jak wszędzie .

czyli...my zawsze ZAWSZE jestesmy gora moja droga a reszta niech na drzewo spada...:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień wolny ma to do siebie ,że mija jakoś szybko,za szybko,ha ha ha .Pokręciłam się to tu, to tam,coś tam pożytecznego porobiłam i prawie koniec wolności:( Wieje wietrzysko okropne,ale deszczu nie widać:(Suchooooooo

Jeszcze mnie prasowanie czeka ,ale to chyba na jutro zostawię bo taka jestem zmęczona nic nierobieniem ,że szok:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A u mnie zimno, wietrzysko wieje i już trzy ulewy przeszły. 

Posiedzę sobie, wychoduję odciski na niewymownej. :haha:

Podusię sobie podłóż.Mięciusią jak obłoczek ,to się szanownej niewymownej nic nie stanie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie całą przerwę przegadałam z koleżanką....połączenie nam zrywalo na tym zasranym Internecie....była z mężem tydzień prywatnie w sanatorium w Polańczyku....wróciła wymasowana, wybiczowana i ogólnie zadowolona....po powrocie dom jej malowali znaczy się elewację i w zwiazku z tym miala duzo sprzatania....i tak rzucila sie w wir tego sprzatania, ze dysk jej wypadł....chodzi teraz na masaze do jakiegos masazysty i placi za pol godziny 40 zl....:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Prawie całą przerwę przegadałam z koleżanką....połączenie nam zrywalo na tym zasranym Internecie....była z mężem tydzień prywatnie w sanatorium w Polańczyku....wróciła wymasowana, wybiczowana i ogólnie zadowolona....po powrocie dom jej malowali znaczy się elewację i w zwiazku z tym miala duzo sprzatania....i tak rzucila sie w wir tego sprzatania, ze dysk jej wypadł....chodzi teraz na masaze do jakiegos masazysty i placi za pol godziny 40 zl....:szydera:

No widzisss...Ewuś ...nic tak cłowieka nie ciesy ...jak ludzkie niescęście :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie taki upał ? ...U mnie w sam raz cieplutko , tylko wiatr straszny .....iździ jak w rodzinnych stronach mojej śp. Mamy .

Jak gdzie....? W pl dzis podobno taki upal, ze chyba ze 40 stopni. :d

A u mnie słońce tylko wiatr chwilami tak silny, ze z liści robi się trąba powietrzna :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Prawie całą przerwę przegadałam z koleżanką....połączenie nam zrywalo na tym zasranym Internecie....była z mężem tydzień prywatnie w sanatorium w Polańczyku....wróciła wymasowana, wybiczowana i ogólnie zadowolona....po powrocie dom jej malowali znaczy się elewację i w zwiazku z tym miala duzo sprzatania....i tak rzucila sie w wir tego sprzatania, ze dysk jej wypadł....chodzi teraz na masaze do jakiegos masazysty i placi za pol godziny 40 zl....:szydera:

znaczy się dobrze masuje:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Jak gdzie....? W pl dzis podobno taki upal, ze chyba ze 40 stopni. :d

A u mnie słońce tylko wiatr chwilami tak silny, ze z liści robi się trąba powietrzna :szydera:

Tutaj u mnie też ...słońce wylazło ...jest umiarkowanie ciepło , tylko ten cholerny wiatr .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No widzisss...Ewuś ...nic tak cłowieka nie ciesy ...jak ludzkie niescęście :szydera:

:ptu nie chodzi o czyjeś nieszczęście tylko o odpłatność .Za godzine pracy 80 zl .Czyli za dniówkę na 800 zl i po co wyjeżdżać z kraju??

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No widzisss...Ewuś ...nic tak cłowieka nie ciesy ...jak ludzkie niescęście :szydera:

Wcale się nie cieszę....tylko śmiać mi sie chce bo ona taka pedantka, że  musiała całą chalupę za jednym zamachem posprzątać....nie siedzi spokojnie na dupie przez chwilę to teraz ma....A robota przecież nie ch...j. ....może stać i trzy dni....:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...