Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Uciekam bo ciężkie tematy No to po obiadku kawusia:cześć:Milego popołudnia

Ićććććć....na jeden raz to za dużo doświadczającej nauki dla Ciebie . Mamy czas ...trzymaj się nas to po pół roku będziesz perfekcjonistką w " tych sprawach " . Normalnie jak jakaś przodownica miłości. Tak Cię wyszkolimy ....teoretycznie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Ićććććć....na jeden raz to za dużo doświadczającej nauki dla Ciebie . Mamy czas ...trzymaj się nas to po pół roku będziesz perfekcjonistką w " tych sprawach " . Normalnie jak jakaś przodownica miłości. Tak Cię wyszkolimy ....teoretycznie  :szydera:

No widzisz taka byłam nieśmiała a tu taaaakie rzeczy się dzieją:szydera: Oj Basko znasz się na rzeczy:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Oj Baśka...ale ty naiwna jesteś...:haha: Stań na wadze, przytrzymaj się parapetu lub ściany i te nadprogramowe kiloski znikną, jak ręką odjął...dosłownie :szydera:

Oj Mirelle'o ...a Ty myślisz , że ja inaczej robię . Oj naiwna ...naiwna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A żeb cję pokręcjiło i obsrało ...@ jedna ! Będziesz nas tu wagowo po oczach kłuć ?! :szydera:

No i zmusiłaś mnie , żebym powiedzonko mojej śp. teściowej użyła :szydera:

A moja śp. sąsiadka mawiała: "obyś się po śmierci do trumny zesrała"

Jak przegrywała w brydża to tak ją nachodziło :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

@1bozka @Heidi :cześć: wieki Cię tu nie widziałam

Witajcie :dyskusja: w ten dżdżysty depresyjny u nas dzień. 

Za to ja mam Ciebie@1bozka " na oku ":d. Miej się :love:na baczności, nie zawijaj na palec loczków za uchem i  nie dłub w nosie i nie rób zeza :cmok:, bo czaem tak do śmierci zostanieO.o . Wielka Siostra wszystko namierza :tak2:. Sprawuj się najlepiej  jak potrafisz !!!! W sobotę w nagrodę dostaniesz :wino:

Telefony to dobra sprawa, ale czasami za często dzwonią :haha:. Jeden tylko z nich był superaśnie miły dla ucha:

Krokodyl  do mnie zadzwonił i przekazał info, że:

- wyszorawał co mógł i dokąd  sięgnął :tak2:,

- założył ostatnią czystą koszulę:haha: i tatowe ostatnie czyste badejki :haha: ,

- założył całe spodnie:oklaski: , o należytej zimą  długości 

- wypachnił się:)  5 flakonami wód kolońskich 

- wypucował piękne zęby

- uzbroił się w czarujący uśmiech 

- i pięknie z Panią rozpatrujacą wnioski do sanatorium pogadał. Zamiast czekać 12 m-cy, jedziemy po 2-mi mcu od momentu  złożenia wniosku

Decyzja jest, że wyjeżdżam na saksy :papieros: do PL albo na same Walentynki do Świnoujścia, albo 7-27.03.2019 do Kołobrzegu. Takie saksy, że kasa zamiast przybyć, to wypłynie :mur:.  

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie :dyskusja: w ten dżdżysty depresyjny u nas dzień. 

Za to ja mam Ciebie@1bozka " na oku ":d. Miej się :love:na baczności, nie zawijaj na palec loczków za uchem i  nie dłub w nosie i nie rób zeza :cmok:, bo czaem tak do śmierci zostanieO.o . Wielka Siostra wszystko namierza :tak2:. Sprawuj się najlepiej  jak potrafisz !!!! W sobotę w nagrodę dostaniesz :wino:

Telefony to dobra sprawa, ale czasami za często dzwonią :haha:. Jeden tylko z nich był superaśnie miły dla ucha:

Krokodyl  do mnie zadzwonił i przekazał info, że:

- wyszorawał co mógł i dokąd  sięgnął :tak2:,

- założył ostatnią czystą koszulę:haha: i tatowe ostatnie czyste badejki :haha: ,

- założył całe spodnie:oklaski: , o należytej zimą  długości 

- wypachnił się:)  5 flakonami wód kolońskich 

- wypucował piękne zęby

- uzbroił się w czarujący uśmiech 

- i pięknie z Panią rozpatrujacą wnioski do sanatorium pogadał. Zamiast czekać 12 m-cy, jedziemy po 2-mi mcu od momentu  złożenia wniosku

Decyzja jest, że wyjeżdżam na saksy :papieros: do PL albo na same Walentynki do Świnoujścia, albo 7-27.03.2019 do Kołobrzegu. Takie saksy, że kasa zamiast przybyć, to wypłynie :mur:.  

Oj co tam kasa.Bedziesz z mężem się wczasowac i relaksować.Po kasę przyjedziesz do DE:cześć: A tak swoją drogą mój  siódmy:szydera: zmysł wyczuwa czyjś wzrok .Ale że to Twój to wiesz nie podejrzewałam

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MeryKy napisał:

A moja śp. sąsiadka mawiała: "obyś się po śmierci do trumny zesrała"

Jak przegrywała w brydża to tak ją nachodziło :szydera:

Mamusia ( czyt, teściowa ) najczęściej tego powiedzonka używała względem teścia ...a był to niespotykanie spokojny , dobry człowiek . Tak już miała . On śmiał się z tego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...