Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ciemnym świtem :oklaski: Nie wiem jaką aurę mamy na zewnątrz, bo mi się wyjrzeć nie chciało :haha: Przekonam się za godzinę, jak pojadę zrobić badania krwi :haha:Dawno mnie nie kłuli, więc dzisiaj jest ten dzień, gdy dowiem się, czy moja krew nie zbłękitniała od ostatniego badania, oraz czy powinnam się martwić tym faktem :szydera: Ale jakiś pozytyw jest...dowiedziałam się wczoraj, podczas badania ekg, że mam serce :oklaski: Wstałam więc rześka i witam was radośnie, bo dzisiaj nadszedł 459034575_dziedobrypitek_kot.gif.b61c7f1d96d1e97320d13aa9ebca7714.gif I niech będzie cudny...jak zawsze...czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i ja się dokulałam tutaj z kawką :kawa2:. Za oknem (:papieros:) cos posypało, ale nie wróżę  długiego życia temu białemu puchowi bo ma być sporo na plusie :d Piątunio, więc dzień generalnych porządków tu mam, więc jestem umiarkowanie radosna :haha:Moja pdp zbiera się powoli w sobie, ale do 3 godzin gimnastyki w ciągu dnia to jeszcze daleko :( może uzbierałoby się tak na godzinę O.o Kolejne badanie krwi ma w środę.., czyli chyba jest trochę lepiej O.o Nie spotkam się dziś z koleżanką bo ona też dzisiaj przy mopie ... trudno zgrać nam pauzę ... Jutro sobie powetujemy :d

Miłego piątku życzę i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Jutro minie tydzień po moim powrocie , zleciał nie wiem kiedy . Poprzednio na krótkim , trzytygodniowym turnusie czas wlókł mi się niemiłosiernie ....musi nie ma wyjścia , tylko długoterminowe muszę popitalać ....szybciej dni zlecą :szydera:....Dziś mamy święto pucowania i znów będę śmigała z doktorem , żeby nie wchodzić w drogę Tureckiej a ona nam ....da się radę ! ...I aby do wieczora , kiedy to dziecię podopiecznym zwane w łóżeczku wyląduje ....

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witam ciemnym świtem :oklaski: Nie wiem jaką aurę mamy na zewnątrz, bo mi się wyjrzeć nie chciało :haha: Przekonam się za godzinę, jak pojadę zrobić badania krwi :haha:Dawno mnie nie kłuli, więc dzisiaj jest ten dzień, gdy dowiem się, czy moja krew nie zbłękitniała od ostatniego badania, oraz czy powinnam się martwić tym faktem :szydera: Ale jakiś pozytyw jest...dowiedziałam się wczoraj, podczas badania ekg, że mam serce :oklaski: Wstałam więc rześka i witam was radośnie, bo dzisiaj nadszedł 459034575_dziedobrypitek_kot.gif.b61c7f1d96d1e97320d13aa9ebca7714.gif I niech będzie cudny...jak zawsze...czego wam i sobie życzę :oklaski:

naszlo cie na badania ot tak czy cos sie dzieje? ty raczej nie tych co po lekarzach biegaja wrecz odwrotnie....korzystasz z medycyny niekonwencjonalnej ..bo lekarz to zlo konieczne 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

:kopara:no ja cie prosze chlopaku....swoim cieplem rozgrzejesz jakbys winka nie mial

az tak bialo?

wczoraj  tv pokazywalo masy sniegu w de zwlaszcza na poludniu

Zasypało nas, to fakt. Wczoraj z Elką trzy bałwanki ulepiliśmy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Witam ciemnym świtem :oklaski: Nie wiem jaką aurę mamy na zewnątrz, bo mi się wyjrzeć nie chciało :haha: Przekonam się za godzinę, jak pojadę zrobić badania krwi :haha:Dawno mnie nie kłuli, więc dzisiaj jest ten dzień, gdy dowiem się, czy moja krew nie zbłękitniała od ostatniego badania, oraz czy powinnam się martwić tym faktem :szydera: Ale jakiś pozytyw jest...dowiedziałam się wczoraj, podczas badania ekg, że mam serce :oklaski: Wstałam więc rześka i witam was radośnie, bo dzisiaj nadszedł 459034575_dziedobrypitek_kot.gif.b61c7f1d96d1e97320d13aa9ebca7714.gif I niech będzie cudny...jak zawsze...czego wam i sobie życzę :oklaski:

Ja też mam serce a to wiem nie tylko z ekg. Moje od czasu do czasu głupieje i wali tak, że trudno nie zauważyć, że jest na swoim miejscu :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Posypało trochę białym puchem....może z 5 milimetrów a sąsiad z naprzeciwka łopatą rumoru na całą ulicę narobił jakby nie mógł delikatnie i po cichu miotłą.....też wstałam bez budzika :d

Miłego dnia  :cmok:

Musi robotny bardzo :szydera:

Mój doktor jak napatrzył się na zasypane śniegiem rejony to co 5 minut pyta " pada śnieg ...mocno ?! " ...Już mi brzydnie odpowiadanie , że pada , ale deszcz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Witam was wszystkich siorpiac poranną kawe

W poniedziałek udaje się do Demenclandii zasilić Polską załoge

Teraz intensywny "weckend"

Miłego dnia

:cześć2:

A przy okazji pochwalę się, wczoraj zawisł na mojej gardzieli nowy medal:)

 

DSCN0191.JPG

DSCN0192.JPG

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...