Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, ORIM napisał:

Może to nie najlepsze Vidio przed obiadem,ale........

To w głowie się nie mieści co sie dzieje na świecie.

 

A mnie wnuczka podopiecznej uraczyła wczoraj książkami o fotografii w Tym fotograficzną kronikę świata Magnum, Wojciechowska może się schować.

Nie wiem po co mi to dała? Chyba żeby humor popsuć. Można doła załapać oglądając takie obrazki.

29_artstor_103_41822001317997.jpg?w=229&

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ziiiimno....

A zajączek już przyprowadza do ogrodu dzieci. Dzisiaj trójka korzystała z toalety na trawniczku. :haha:

Chwali się mu ,że dzieciska uczy zasad higieny ,ale te zajączki to plenne są....i będziecie mieć w ogrodzie regularną sławojkę .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja czuje ze mnie czeka dokladie to samo po myciu babki...wyjde z siebie stane obok i pojdeeeee w pi...du

Lucynka ...wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma ...Mnie też tutaj coś tam wk...denerwuje , tyle dobrze , że córka " odpowiedzialna " to mądra dziewczyna i słucha tego co jej mówię ....Dr...to stary uparciuch ....Przed chwilą ( ma besucha ) popisywał się przed kolegą jak to przy rollatorze popitala . Ja z tyłu z wózkiem ....i jak zwykle ...kilka metrów poszszedłłł ..jak rakieta i bęc na wózek ...Bardzo dobrze , że chciał jeszcze wstawać i dalej kroczyć a ręce do pomocy podał mu kolega ( 70 +n ) i ....aż stęknął . Opierdzilił mojego PDP-go ...ja mu pomogłam z lekka ...i wróciliśmy już na wózku na fotel . Wcale się z nim nie pitolę , bo by zajeździł na dobre ...W tym mam ogromną pomoc od córki , bo nie broni ojca , tylko ustawia do pionu ...No to widzisz ...z jednej strony fajnie ...luzik , ale z drugiej też coś tam nie teges ....Jak wszędzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, MeryKy napisał:

A mnie wnuczka podopiecznej uraczyła wczoraj książkami o fotografii w Tym fotograficzną kronikę świata Magnum, Wojciechowska może się schować.

Nie wiem po co mi to dała? Chyba żeby humor popsuć. Można doła załapać oglądając takie obrazki.

29_artstor_103_41822001317997.jpg?w=229&

 

Kurde skąd ona ma kronikę Magnum, jaki jest tego tytuł germański, chętnie to obejżę.

Zazdraszczam Ci:książka:>:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj w charakterze Besuch'ów występują specjaliści...fachowcy tutejsi..:haha: Jeden od ogrzewania i elektryki był...poszedł sobie...a teraz fachmani od łasic buszują po chałupie i ogrodzie...dziury jakieś w podbitce i ścianach wiercą...:haha: Oby chałupa wytrzymała do mojego wyjazdu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...