Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry Państwu wichura i śnieżyca, ale wieje jakby z południowego zachodu. Drugi dzień ze Szwabami. Jest miło choć dzidzia nieco popsuła się pod moją nieobecność - infekcja bakteryjna dróg moczowych. Takie mi dziś z rana w duszy gra

 

Szedł Grześ przez wieś ...sorki przez śniezyce:haha::cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Szedł Grześ przez wieś ...sorki przez śniezyce:haha::cześć:

...zgubił rękawice:(

Znalazła sąsiadka

Ta,co

Mocno w latkach

Wnet poznała

Czyje

Już 

Futerko myje

Mierzy fatałaszki

Depiluje paszki

Już

Se uroiła

Proces oddawania

Pręży się przed

Lustrem 

Niczym w rui

Łania

W pełnej 

Gotowości

Dzierżąc zgubę miłą

Drżącymi paluszki

Naciska na 

Dzwonek

Drzwi sie 

Otwierają

A na progu.........

Żona...................................................

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam oferty i widzę ,ze wiek PDP bardzo się ostatnio obniżył.Sama 70 plus...z demencją ,AL.Jeszcze trochę a nasi PDP będa młodsi od nas,he he .Zwłaszcza ,ze tu z kolei wiek opiekunek przesuwa się w górę,ostatnio w busach większość ok.70tki.Poletko doświadczalne dla socjologa:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie pojadła dzisiaj ...a ...bele co zje ...bele co gada ta nasza @1bozka :szydera:

P. S ...." bele co " , czy " byle co " ? ...Przez te moje przekręcania wyrazów sama się gubię :haha:

Spoko Basiu wiem co to marzenia:szydera: a swoją drogą czyżby jakąś literówka Ci się wkradła ???:szydera: oj uważaj uważaj bo są chętni z ukrycia ,czyli z tych krzaków forumowych wyskoczyc ii.....a tu Cię nam:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie pojadła dzisiaj ...a ...bele co zje ...bele co gada ta nasza @1bozka :szydera:

P. S ...." bele co " , czy " byle co " ? ...Przez te moje przekręcania wyrazów sama się gubię :haha:

Są takie zawody zjazdu na "bele czym",musi se zjechała,hi hi hi Albo co:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Spoko Basiu wiem co to marzenia:szydera: a swoją drogą czyżby jakąś literówka Ci się wkradła ???:szydera: oj uważaj uważaj bo są chętni z ukrycia ,czyli z tych krzaków forumowych wyskoczyc ii.....a tu Cię nam:szydera:

I na to czekam . Przynajmniej coś się będzie działo ....a że działo to armata będzie nam się armatało ....a nie tylko " dzień dobry haha " ...." byłam na spacerze haha " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

A Ty skąd wiesz że źle???? Przecież to do @foczka63post.Adwokat diabła był taki film :szydera:

Bo ją znam osobiście i wiem ile wiosenek na grzbiecie nosi .  ....haha :szydera: ...Dużooooo brakuje jej do tych ok. 70 ...bardzo dużo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I na to czekam . Przynajmniej coś się będzie działo ....a że działo to armata będzie nam się armatało ....a nie tylko " dzień dobry haha " ...." byłam na spacerze haha " :szydera:

A ja idę na kawusie i ciacho...umówiłam się:szydera:  spoko bez komentarzy o zjazdach , z kobietą sue umówiłam .a Wy....bawcie się dobrze i możecie się tylko domyślać co ja ...a co Wy...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...