Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Kurcze, zapomniałam że nie pamiętasz czasów komuny,gdzie pewien "kacyk" wyliczał tymi "primami".Na zadane pytanie przez dziennikarza odpowiedział,że nie jest "alfonsem i gametą".Wyjaśniam co autor miał na myśli:.   a może ktoś wie:haha:?

Słoneczko ...pamiętam doskonale . Też mnie głupawka dzisiaj łapie ...a co ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

 

No no pod wrażeniem jestem Ty też od południa takie mądrości życiowe prawisz że Ho Ho  a nawet hooo:szok::szok:

Czasem i mnie myśl muska. Czasem. :hura:

A kiedy indziej bym się tylko tak wytarzał :szydera:

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

A gdzie tu widzisz Babę Jage...oj oj może już dość ,mówiłam nie za dużo  haha bo do wieczora daleko...a potem to już tylko białe myszki zobaczysz albo babę Jage na miotle:szydera::haha:

Spokojna Twoja Szanowność! Mam mocny łeb! 

 

 

 

 

W gębie. :zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry Siostry i Bracia w opiece. Co sie dzieje na froncie?  Daleko od pierwszej linii (czyli u mnie)sloneczko swieci i zaczelo sie mile popoludnie:d

Wam tez zycze udanego:d

Witaj, w pierwszej informacji podam, że statki wyruszyły w podróż dalekoprzestrzenną w poszukiwaniu galerników na innych kontynentach. Jednak trudności załadowania podpodkładzia nie będzie, bo galernicy dobrowolnie się zgłaszają. Strat w głowach nie będzie, bo oni też ochoczo za wiosła łapią . Co 10-temu tylko coś skrzypi pomiędzy żebrami kiedy na budzikach się nie znają, to zapewne deski spod pryczy. Jednak jak z bicza strzelisz, to na równe nogi stawają i kondycją swoją pokazują, że są wielcy. Tak im dopomóż trwać WBW. 

Inni z kolei uciekli w okolice piramid i do jurajskich parków. Tam na nich czekają męki, ale wnet się spostrzegą i wrócą odmłodzeni jak nigdy dotą nie byli. Jak nic wrócą :oklaski:. !!!!! 

Niebawem !!!:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Witaj, w pierwszej informacji podam, że statki wyruszyły w podróż dalekoprzestrzenną w poszukiwaniu galerników na innych kontynentach. Jednak trudności załadowania podpodkładzia nie będzie, bo galernicy dobrowolnie się zgłaszają. Strat w głowach nie będzie, bo oni też ochoczo za wiosła łapią . Co 10-temu tylko coś skrzypi pomiędzy żebrami kiedy na budzikach się nie znają, to zapewne deski spod pryczy. Jednak jak z bicza strzelisz, to na równe nogi stawają i kondycją swoją pokazują, że są wielcy. Tak im dopomóż trwać WBW. 

Inni z kolei uciekli w okolice piramid i do jurajskich parków. Tam na nich czekają męki, ale wnet się spostrzegą i wrócą odmłodzeni jak nigdy dotą nie byli. Jak nic wrócą :oklaski:. !!!!! 

Niebawem !!!:oklaski:

Ozeszzz, biedni Ci galernicy WBW(wbrew wlasnej woli?) na tych przymusowych robotach.

Jednak sztormy zelzaly, wiec jakos sie uda dotrzec do celu:d

Kawusie i cos jeszcze przynioslam w ramach wsparcia::kawa::cmok::oklaski::dobrze::zdrówko::drink:;):d:kawa::cmok::oklaski::dobrze::kawa:

 

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry Siostry i Bracia w opiece. Co sie dzieje na froncie?  Daleko od pierwszej linii (czyli u mnie)sloneczko swieci i zaczelo sie mile popoludnie:d

Wam tez zycze udanego:d

Teee...nugus ! W  D. już listy gończe rozsyłają za Tobą ...tak kuźwa tęsknią . Może już czas wyruszyć na roboty ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana ładuj się, znajdź swoje wiosło, swoją pryczę, a wolnej chwili pokaż nam się w bikini. Może wsesprzesz WBW , bo jak zimy nie ma, to chociaż lato prędzej przyjdzie :haha:. Sugestia, krótko po nadanym komunikacie zawsze jest wyrażona  w działaniu. Czekamy :tak2: na Ciebie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O trudnościach nie meldowaćurlop-i-wakacje-ruchomy-obrazek-0179.gif.

Będzie dzień, będzie rada. Masz rację @Baśka powtarzająca się ona się nygusuje urlop-i-wakacje-ruchomy-obrazek-0019.gif

Kawa jest, piwo jest, a mogłaby jeszcze jakiś czarujący taniec odwalićurlop-i-wakacje-ruchomy-obrazek-0173.gif , bo całusy już nam wysłała . 

Na ten przkłąd taki: urlop-i-wakacje-ruchomy-obrazek-0024.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

@hawana ładuj się, znajdź swoje wiosło, swoją pryczę, a wolnej chwili pokaż nam się w bikini. Może wsesprzesz WBW , bo jak zimy nie ma, to chociaż lato prędzej przyjdzie :haha:. Sugestia, krótko po nadanym komunikacie zawsze jest wyrażona  w działaniu. Czekamy :tak2: na Ciebie

Wlasnie deloberuje, ktora walizke spakowac i nie jest mi latwo...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...