Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

@awe59  po pierwsze primo-w taką pogodę w mini?! A jak 'wilka"koleżanka złapałby to co,hę?

po drugie primo-w pewnym wieku to od dłuższego stania zaczynają żylaki dokuczać

po trzecie primo -czy to aby w pewnym wieku nie trzeba dopłacić:haha:

Sorki ale jakaś głupawka mnie dopadła.Ach ta wyobraźnia:święty:

Po primo ....jest tylko jedno " po primo " ....

Po sekundo ...masz rację żylaków można się nabawić a póki co ich nie posiadam ...I z racji podeszłego wieku dopłacić trza by było a na to jestem za chytra ...Obejdzie się ...odpuszczę sobie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tyyy...a może to dlatego , żem się na sportowo -zimowo przyodziała . Może tak być . A ja kuźwa durnota jedna myślałam , że wszystko już poza mną . Dzięki za podpowiedź . W przyszłości mądrzejsza będę , przezorna bardziej . Śpilki ...śminka na wary zarzucona ...mini ...i jak tylko ktoś bedzie nadchodził to ja jeeebbb ...i niby niechcący coś na ziemię upuszczę ...z wdziękiem po to coś upadnięte schylać się będę i gitarra . Kurde ... taka doopa ze mnie , że doświadczonych nie zapytałam ...najsampierw :szydera:

Tylko śminke na górne wargi.....:d żebyś zanadto się nie rozpedzila bo jak pawian będziesz wyglądać  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Po primo ....jest tylko jedno " po primo " ....

Po sekundo ...masz rację żylaków można się nabawić a póki co ich nie posiadam ...I z racji podeszłego wieku dopłacić trza by było a na to jestem za chytra ...Obejdzie się ...odpuszczę sobie :szydera:

Chitruska !

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Witajcie,qwa zaspałam jak ten telefon jeb...ę o ścianę,tak mnie obudził.Pd sama się umyła ubrała i siedzi czeka na papu.Jakoś ogarnę to wszystko na razie się uruchamiam.Miłego dzionka:d

 

Ja nastawiam telefon i tablet na budzenie. Jak jeden nie zadzwoni to drugi....:d

A swoją drogą masz fajną pdp....zdyscyplinowana babulenka.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Baśka powtarzająca się  :hura:

Rajstopy uciskowe to po pierwsze primo

Jak się ściemni to i PESEL nie będzie widoczny

A po trzecie/primo:haha:/ nie ma to jak jakiś Szkot ,który dogonił prababcię

I rymm,cym,cym:cześć:

No to ja po naszemu ...po polsku : po pierwsze pierwsze - rajstopy uciskowe  są mi   zbędne .

Po drugie pierwsze  : nie jest ze mną aż  tak tragicznie ....mimo , że PESEL mówi co innego .

Po trzecie pierwsze : niech se Szkoty doganiają te prababcie . Mam czas.... dopiero babcią jestem .

No i jak ładnie mi wyszły te " po primo " , ale nie po łacinie , tylko po polsku ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

 Ja nastawiam telefon i tablet na budzenie. Jak jeden nie zadzwoni to drugi....:d

A swoją drogą masz fajną pdp....zdyscyplinowana babulenka.

Jestem tu drugi raz ale pd jest super,za wszystko dziękuje,wszystko jada wszystko zawsze na tak,w takiej atmosferze pracuje się dobrze,nie ogranicza niczego,jest ciepło,sama rano codziennie bierze prysznic,i do niczego się nie wtrąca,no dzisiaj z racji zaspania trochę nie hallo z mojej strony,ale jest ok,na jutro nastawię kilka budzików.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Malina 1 napisał:

Jestem tu drugi raz ale pd jest super,za wszystko dziękuje,wszystko jada wszystko zawsze na tak,w takiej atmosferze pracuje się dobrze,nie ogranicza niczego,jest ciepło,sama rano codziennie bierze prysznic,i do niczego się nie wtrąca,no dzisiaj z racji zaspania trochę nie hallo z mojej strony,ale jest ok,na jutro nastawię kilka budzików.

:dobrze:no widzisz, jest nas więcej z normalnymi poobcowac na obczyźnie:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...