Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiejskie powietrze dobrze robi na szare komorki...spedzilam wczoraj dzionek na wsi ilawskiej...bylo mrozno, bylo slizko, bylo bialo..byly kurki, byly kaczki byl wiejski smrodek....moje zwoje pracuja wiec ...pelna para ha ha ha 

moja bardziej wredna kotka sie popsula....lekarz czeka wiec...z uwagi na nastoletni wiek zwierzecia podejrzewam nerki albo moze cos z przydatkami?? dzisiaj zapewne oswieci mnie weterynarz ...

mlodsza ja....eliminuje...mruczy , stroszy sie.. warczy....tluka sie nieustannie kulajac sie po odlodze.....zupelnie tak jakgdyby czula ze jest cos nie tak i trzema ja wygonic poza nawias stada...

witam panstawa w poniedzialek...koleny dzien urlopu...z predkoscia swiatla minie zapewne ....zapraszam na kubeczek cudownego napojuguggy.png

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłam że @lucyna.beata o świcie się zjawiła to myślałam że już w pracy. :haha:

Jeszcze kilka dni i ja też pojadę ale jeszcze mam czas, jeszcze kilka dni radochy. :oklaski:

W niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła mi kilka dni temu komórka. Szkoda telefonu bo miał tylko 10 miesięcy, ale najbardziej mi szkoda kontaktów i całej reszty. No to kupiłam sobie telefonik nowy, lepszy, z większym wyświetlaczem. A jak znajdzie się tamten to będę miała dwa. Tylko po co mi dwa telefony ? :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Mój pierwszy poniedziałek ( długi dzień pracy Elki ) po długachnym , dwutygodniowym urlopie :szydera:...Nie rozpocznę prędzej pracy jak po godzinie 8 . Przed chwilą w mojej " baby " podawano czas rozpoczęcia mojej pracy ....tzn. Elka swojemu tatusiowi tak gadała , że ma nie marudzić jeszcze , bo najwcześniej może wstać o w/w godzinie ...i pasi . Przecież kawę nie będę na łapu capu spijała ...tylko powolutku ...pomalutku ...z należnym jej namaszczeniem siorbnięcia będę . Delektować się będę i właśnie to robię ...Nie powiem , żeby jak najszybciej ten tydzień minął , bo trochę będzie głupio ....ale co tam , niech będzie ...Oby jak najszybciej zleciał ten tydzień :szydera:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...ma być i kropka :szydera: Siorbię sobie, a jakże...ale przyjemność odbiera mi porażenie nerwu szyi...znowu >:( Taka delikatna i wrażliwa istota na stare lata się zrobiłam  :haha:Cóż...niech jeszcze i to :haha: Nie chciało mi się wstawać...miałam nawet zapędy pozostać w betach :haha: Pogadałam sobie, mało inteligentnie, ale bez efektu...zacytuję fragment:  1872094042_dziedobryponiedzialekkotruchomy.gif.dc83e3c38be604fb20b5ed18a499689f.gif, ale mój partner do rozmowy był mało chętny do dialogu:haha: I przylazł, zapowiedziany, ale niechciany :szydera: Skoro już jest, to niech jest miły, czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

:trele:sama se poćwicz :szydera:

Oczipiałaś Basiunia ...czy coo ? ! ...W moich latach  już  samo wstanięcie z łóżka ...bieganie po schodach kręconych ...to tak jakbyś dobrą godzinę na siłowni dawała byś wycisnąć z siebie soki ...Wystarczy , że teraz , przy biurko stopami sobie poruszam i już mam gimnastykę . Basia ...lata świetności już za mną .W nocy a właściwie nad ranem w sobotę zadzwonił kierowca busa , że będzie po mnie za 15 minut . Pomalutku zgarnęłam to co miałam zabrać ...chałupę zamknęłam i wyszłam przed dom . Śnieg walił równo . Kierowca jednak spóźniał się ...Stanęłam nie gdzie indziej , tylko pod latarnią w szczycie bloku ...I co ...i sosna ...ani  nawet zbok mną się już nie zainteresował ...I ja mam się gimnastykować ??? ...Gimnastykę dla młodych zostawiam ...niech ćwiczą . Nawet na drążku ...a może  przede wszystkim na nim :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...