Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Hmmm...tak myślisz??? ale tu bez przerwy te sosny latają:szydera::szydera:

Bo nie powiedzą że to zakręt-kurwes,,tylko sosna:haha:jak slyszę curwes i curwes jadąc,,a potem ja jak rozmawiam z kims z pl i też lecą te curwes i curwes ale ja nie jadę i nie mam zakrętów,,,jaja równe,,czekam tylko kiedy będzie pytanie,,gdzie ja widzę curwes:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Bo nie powiedzą że to zakręt-kurwes,,tylko sosna:haha:jak slyszę curwes i curwes jadąc,,a potem ja jak rozmawiam z kims z pl i też lecą te curwes i curwes ale ja nie jadę i nie mam zakrętów,,,jaja równe,,czekam tylko kiedy będzie pytanie,,gdzie ja widzę curwes:szydera:

Ja tam wole normalnie haha po polsku:szydera::szydera:nawet jak z zakrętu wypadne

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wam. 

Marta wyjechała chyba tydzień temu. nawet nie pamiętam dokładnie kiedy.

Ja właśnie teraz wróciłem do domu po tygodniowej inwentaryzacji w firmie.

przy 2 milionach obrotu wyszedł nam 1 tysiąc nadwyżki, szef stwierdził, że nie może tak być i mamy poprawić żeby wyszło 100 złotych manka. 5 dni po 14 godzin w pracy bez czasu wolnego, czasu na internet, czy czasu na napisanie sms, ja chce jechać do opieki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Darekr napisał:

Dobry wieczór Wam. 

Marta wyjechała chyba tydzień temu. nawet nie pamiętam dokładnie kiedy.

Ja właśnie teraz wróciłem do domu po tygodniowej inwentaryzacji w firmie.

przy 2 milionach obrotu wyszedł nam 1 tysiąc nadwyżki, szef stwierdził, że nie może tak być i mamy poprawić żeby wyszło 100 złotych manka. 5 dni po 14 godzin w pracy bez czasu wolnego, czasu na internet, czy czasu na napisanie sms, ja chce jechać do opieki

Witamy w klubie:szydera: wybieraj ,przebieraj w ofertach:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Darekr ze zmęczenia Wam się lampy dwoiły i tak wyszło,,,teraz wystarczy skleślić trochę , albo niech szef da Wam prezenty ,,,nischt zu tragisch,,

Tak, mamy zapowiedziane prezenty od szefa, mamy dowolność w zamówieniach, we wprowadzaniu i zamawianiu nowych produktów, ale mamy powiedziane, że jak coś nie będzie miało rotacji przez 3 miesiące to w ramach 500 zł premii świątecznej możemy zabrać to sobie do domu, a reszta będzie potrącona z następnych pensjach

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Tak, mamy zapowiedziane prezenty od szefa, mamy dowolność w zamówieniach, we wprowadzaniu i zamawianiu nowych produktów, ale mamy powiedziane, że jak coś nie będzie miało rotacji przez 3 miesiące to w ramach 500 zł premii świątecznej możemy zabrać to sobie do domu, a reszta będzie potrącona z następnych pensjach

 

Co za  noworoczny stres szefisko wprowadziło,,teraz następne zadanie-wciskanie ludziom Waszych produktów,,a te szefa niech stoją starocie dalej na sklepie czy magazynie,,dobry sprzedawca wszystko sprzeda ,dacie radę,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Co za  noworoczny stres szefisko wprowadziło,,teraz następne zadanie-wciskanie ludziom Waszych produktów,,a te szefa niech stoją starocie dalej na sklepie czy magazynie,,dobry sprzedawca wszystko sprzeda ,dacie radę,,

wprawdzie my funkcjonujemy bardziej w przetargach i obsłudze firm, ale jednak detal też obsługujemy,

Ty wiesz ile ja czasami muszę się nagadać, że nasze chińskie produkty są lepsze niż te chińskie produkty z castoramy,

a w zamówieniach - proponuję lepszą jakość za wyższą cenę.  Ja nie nadaję się na handlowca, nie potrafię bajerować aż tak jak moi dwaj koledzy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Darekr napisał:

Dobry wieczór Wam. 

Marta wyjechała chyba tydzień temu. nawet nie pamiętam dokładnie kiedy.

Ja właśnie teraz wróciłem do domu po tygodniowej inwentaryzacji w firmie.

przy 2 milionach obrotu wyszedł nam 1 tysiąc nadwyżki, szef stwierdził, że nie może tak być i mamy poprawić żeby wyszło 100 złotych manka. 5 dni po 14 godzin w pracy bez czasu wolnego, czasu na internet, czy czasu na napisanie sms, ja chce jechać do opieki

Ha, ha.... czyli inwetanryzacja z bańki ma być wzięta ? To po co te nadgodziny i "zażynanie świni "? 

Wiem, wiem,,,, chociaż szef spokojnie będzie spał, że pracowników  ma pierwsza klasa :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Darekr napisał:

Tak, mamy zapowiedziane prezenty od szefa, mamy dowolność w zamówieniach, we wprowadzaniu i zamawianiu nowych produktów, ale mamy powiedziane, że jak coś nie będzie miało rotacji przez 3 miesiące to w ramach 500 zł premii świątecznej możemy zabrać to sobie do domu, a reszta będzie potrącona z następnych pensjach

 

Bo tak jest, że jak szef jest "..." to wszyscy go  się boją i szanują jednocześnie. A jak szef miękki, to mu nagłowę plejada firmowych gwiazd wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę, bo mam ostatnie koło ratunkowe, telefon do przyjaciela, czy coś tam takiego,

parę minut rozmowy z Martą a potem wszystko co mam na sobie - do pralki,

2 minuty pod prysznicem i przytulenie do mojej kołderki i podusi (martuninej - sobie kupiła podusię)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

ja też lubię je mieć dla bezpieczeństwa  w torbie jak ma być wichura :szydera:

Jesteś niemożliwa,:szydera:,co Ty musisz miec za torbę worek ,, jeszcze gaz się też zmiesci,kurczę może Ty masz kuchnię ze spiżarnią z sobą,,Ciebie nie dogoniat z Twoimi pomyslami,,,:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...