Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Blondi napisał:

Dobry Wieczór klepacze,,, @Krista i tak trzymaj,,,jak początek jest dobry w tej pracy to dalej też będzie super,,wiem co mówię,,trzeba tylko wszystko widziec w pozytywie,,nie wyszukiwać problemów,,nigdy!!! :tak:

:dobrze:Cię poczytywalam i ten pozytyw przyswoilam:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

@@Krista  wpadnij tylko w moje ręce :przekleństwa::grzmotnąć::lanie:

@Heidi jak wpadnie w Twoje ręce to przerobisz na choinkę czy szyszkę? przeciez Ty masz ogromny talent ,,ale napewno stworzysz dzieło,, @Krista nie bojaj się Heidi,,Heidi to  kobita do tańca i różanca,,muzykę musi mieć tylko dobrą,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Heidi jak wpadnie w Twoje ręce to przerobisz na choinkę czy szyszkę? przeciez Ty masz ogromny talent ,,ale napewno stworzysz dzieło,, @Krista nie bojaj się Heidi,,Heidi to  kobita do tańca i różanca,,muzykę musi mieć tylko dobrą,,

Muzyka to jedno, a towarzystwo to sosna? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

A kto mu za to zapłaci???? Ty??? Haha bo ja nie:szydera:

Mój pracownik z nowej gaży, z nowej lepszej firmy wg zasady: nie mieć pieniędzy źle, mieć jeszcze gorzej . Ma zgłupieć z nadmiaru kasy, to niech się  podzieli z @LACH:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj party obok ,,sąsiadka moja tutaj jest  z Pl a mąż z De, cieszę się ,że mam tutaj polską duszę,,ale wracam do party,,jedni zrobili kartofel salat z oliwkami,papryką i zero smaku, kielbasy ogromne z De przypominające środkiem nasze parówki,te parówy poszly na grilla, ja przygotowałam risotto z warzywami i mięsem, poszła cała patelnia migiem jednym,,,oraz przepyszną sałatkę jarzynową,,jak moja sąsiadka z pl spróbowała to powiedziala od razu,jutro ją zjemy sami bo dzisiaj mamy tutaj już za dużo, jeszcze była sałatka owocowa, więc ja po imprezie wziełam się za rybę, nasmażyłam ryby i wreszcie się objadłam po polsku ,,z sałatką swoją ,,nie ogarnę ich tych zwyczajów, chodz ta sąsiadka jest też z pl, ale chytra ,,chce dla siebie a nie dla gosci,,jutro następne party,,inni będa smażyć placki ziemniaczane ,,wezmę z sobą trochę żarcia ,bo nie wierzę abym się objadła tymi plackami,,chodz mi dużo nie brakuje, 3-4 sztuki i jest dosc,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...