Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Afryka napisał:

Kochanieńka tam na kuchni to pracuje nie byle kto, tam trzeba być kreatywnym, wpadłabyś na, że można podać na obiad rozpaćkany makaron z rozpaćkaną pasztetową!? Takie ekskluzywne dania serwują w moim powiatowym szpitalu. 

A w życiu....bym na to nie wpadła  :szydera: za mało we mnie kreatywności i finezji kulinarnej  :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

A w życiu....bym na to nie wpadła  :szydera: za mało we mnie kreatywności i finezji kulinarnej  :szydera:

Widać znają przysłowie: "wełna nie wełna, byle d..pa pełna ":haha: i mocno tego zapisu przestrzegają . Aż strach do szpitala trafić.To się porobiłoO.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Widać znają przysłowie: "wełna nie wełna, byle d..pa pełna ":haha: i mocno tego zapisu przestrzegają . Aż strach do szpitala trafić.To się porobiłoO.o

Z tą pełną d....pą to bym polemizowała....:d bo na sniadanie i kolację po dwa plasterki cieniutkie jakiejś kielbasy albo pół jajka na twardo....:szydera:  Tak żeby z głodu nie umrzeć  :haha:

Masz racje Heidi....trzeba zasuwać w de dokąd się da żeby później w szpitalu mieć za co przeżyć....:szydera: bo w automatach można sobie dokupić jakiegoś batonika   :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

@Mirelka1965 a więcej, to udało mi się pozytywnie załatwić sprawy spadkowe w US! 

Szok, przemiła obsługa.

A z mniej przyjemnych, bus zadzwonił ze przyjadą po mnie okolo 15 :szok:a zawsze jezdzilam o 5 rano. 

Brawo dla urzędników :zwyciezca: Busiarni się nie dziwię...fatalne warunki na drogach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry. @aniao o rany to pech.Ja wieczorem jadę Sindbadem .

I w nowe miejsce.Znowu.Tak w ogóle ,to mam serdecznie dosyć wyjazdów.A może za długo w domu byłam.Miłego dnia życzę wam kochani.

Dojechałam, razem z dojazdem do przystanku i od przystanku zajęło mi to tylko 26 godzin. Autobus był wypełniony do ostatniego miejsca. Nie wiem czy sprawiło to połączenie wszystkich firm busowych, czy więcej ludzi wyjeżdża. Żeby było przyjemniej ktoś z pasażerów zaświnił (dosłownie) toaletę i sporą część trasy jechaliśmy z zamkniętym wc. Coraz ciężej znoszę te jazdy. Tu mnie powitali szczerze i serdecznie, ale nie obyło się bez sugestii, ze małym busikiem WSZYSTKIM byłoby wygodniej. Jestem padnięta.

Oczywiście dzień dobry, miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao nie cierpię małych busików.Jadę właśnie Sindbadem.Zobaczymy jak dalej.W Świecku przesiadka.Dla mnie jest wygodniej i bezpieczniej.I taniej.Wiem ,że tyle samo jest zwolenników ,co i przeciwników Sindbada.Na piechotę raczej nie pójdę,a nie mam odwagi żeby sama autem w tak daleką drogę jechać.Jadę w nowe miejsce do Kolonii.Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joy napisał:

tenor.gif

Ja pisałam o rewolwerze rano, a Ty @Joy cudowną śnieżkę wykulałaś,  tylko skąd ją tutaj wziąć ? U nas w Ddorf temperatura ciągle na plusie. W parku cyklameny na rabtach kwitną. Czegoś takiego jak długo żyję  w styczniu nie widziałam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ubaw. pani z agencji zabiega o moją osobę. Napisałąm jej , że pracuję w miejsach gdzie:

- nie musze dźwigać

- nie ma dyżurów nocnych

- są dobrzy ludzie ( i tu w tym miejscu Pani mi napisała, że jestem dominująca i zgryźliwa

:szydera::szydera: Nie myli si,ę kobieta. Fakt mam silny charakter,. Drugi fakt, że zabiegam o swoje dobro to juz przesada :szydera::szydera:

Pani chyba mi sugeruje,że w DE są tylko dobrzy ludzie :szydera::szydera:.  

Chyba muszę do szpitala jechać na badanie głowy :szydera::szydera:. Nie zapomnę wziąć wałówki ze sobą, bo odbije mi się czkawką ta cała sytuacja.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Teresadd napisał:

@aniao nie cierpię małych busików.Jadę właśnie Sindbadem.Zobaczymy jak dalej.W Świecku przesiadka.Dla mnie jest wygodniej i bezpieczniej.I taniej.Wiem ,że tyle samo jest zwolenników ,co i przeciwników Sindbada.Na piechotę raczej nie pójdę,a nie mam odwagi żeby sama autem w tak daleką drogę jechać.Jadę w nowe miejsce do Kolonii.Zobaczymy.

Choć podróż jest uciążliwa, to chciaż może miejce będzie fajne, czego gorąco życzę . Co do podróży i doboru środka lokomocji to chyba kwestia przypadku i trochę szczęścia. Jak to w życiu. Jednak biorąc za i przeciw, to chociaż w busiku nie ma toalety, którą ktoś mógłby delikatnie pisząc "ochrzcić", a reszta nie musi tego znosić. I tj. wielki plus. W samolotach kufry giną i.... zawsze coś się znajdzie i za i przeciw. Tylko proszę: 

-myśleć pozytywnie,

-mysleć pozytywnie,

myśleć pozytywnie

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że gdybym miała trafić do szpitala i tam głodować, to pewnie warto byłoby wziąć ze sobą 

 przyjaciółkęimage.png.856d0c80526611e68aec62ee0d3e961e.png co by jej czystkę w sierci zrobić i pokarm m.in. znaleźć :haha:.

Za duży załącznik, szkda, e ie mogę wstawić tego obrazu w ruchu:smutek:,  Ileż tam dobra siedzi na tej głowie:haha:

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie dzisiaj sprawię gorącą  kąpiel, bo już ręce mnie bolą od drapania . Zesztą język też mnie już boli, chociaż nie od gadania. Pochowały się @@@@ jedne, a tyle wolnych gałęzi do obsadzenia etatami dobrze płatnymi.  Trudno

małpa-pachy gif.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Chyba sobie dzisiaj sprawię gorącą  kąpiel, bo już ręce mnie bolą od drapania . Zesztą język też mnie już boli, chociaż nie od gadania. Pochowały się @@@@ jedne, a tyle wolnych gałęzi do obsadzenia etatami dobrze płatnymi.  Trudno

małpa-pachy gif.gif

Gorąca kąpiel jak najbardziej wskazana .. przydałaby się jeszcze lampka wina:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...