Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Heidi napisał:

Kocha Ciebie ten Twój małż:tak2:, uściski dla niego za trzymanie dyżuru nad Tobą.

I... jest tak jak pisałam wcześniej. W DE jesteśmy zdrowi, wracamy do PL ,po kolei padamy śnięci do łóżek. Mam nadzieję, że chociaż  @geronimo  już się podleczył. @Baśka powtarzająca się dopiero zaczyna się rozkręcać, moje dwie pozaforumowe znajome też legły w bety. Co się dzieje ? Czyżby zima dopadła ?

Słoneczko Ty nasze ....Na pohybel zatruciom wszelakim poszłam " w miasto " . Najpierw oczywiście apteka ...na poprawę zdrowia mego jedynego ...Później sklep meblowy i dokupiłam sobie szafę ...przywiozą w przyszłym roku ...3 stycznia ...No a po drodze , bo jakże by mogło być inaczej do mojego ulubionego sklepu , gdzie na szyldzie stoi jak wół , że wszystko po 4 zł a to gówno prawda , bo wszystko jest ....ale droższe . Tam wstąpiłam w celu uzupełnienia świec , świeczek wszelkiego kalibru , bo gdzieś mi się zawieruszyły podczas przenosin w te i we w te ...Żeby nie było jakichś zbereźnych podejrzeń : świece , świeczki do świeczników a nie do innych czynności jakichś :szydera:

Zakupy dokonane . Gdzieś w środku jeszcze mnie trochę tłamsi , ale już jest lepiej . I wychodzi na to , że możliwe niekoniecznie trzeba było odwiedzać aptekę .Humor dopisuje ...będę żyć....jeszcze  :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao  i Ty zasmarkana ? :szok: Żeby to jeszcze w parze z wiekiem szło :papieros:. Takim smarkatym na trzepaku wisieć...., z mandoliną na zajęcia muzyczne biec, podwędzić matce złotówkę na świeże drożdże (uwielbiałam je jeść) i z chłopakami śnieżkami się rzucać.......... oj ckni się ckni.....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

No i co Opiekunki? Tak pisałyście, że tyle gotowców w lodówkch czeka, że taki luzzzzzz..., a ja tymczasem w mig się ogarnęła, pojadła , wystroiła się i czekam na towarzystwo image.png.2f099b1929be2688557da8c5c83589f3.png. Gdzie się zakopaliście ?

Siedze przy babce na srajfonie. Babka przysypia nad  talerzem z owocami a o 14 tablerke zapodaje :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się pierwsze dziewczę:oklaski:. Mam dla Ciebie dobrą nowinę : mam 10 biletów na wycieczkę kierunek  Madagaskar. Pierwszy bilet dla Ciebie :cmok:. Kto zdąży zaklepać mentęimage.png.b14367ab15d9de0842253bd9871d6666.png , pojedzie z nami :oklaski:.

Tak będzie nam się pasić :oklaski:. Reszta do miotły :haha:

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka Ciebie widzę w roli organizatora tej niepowtarzalnej wycieczki . Piękne i seksowne panie zostają w domu i w biurze, bo my za tło robić nie chcemy-.- :p.  Zarobisz tym samym  na następny wypad :oklaski:. Wiemy, że brakuje już Tobie tylko 0,01 € , więc wykorzystamy ten silny argument na ten moment :cmok:

image.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już @1bozka zabrała się do roboty. Zaczęła od zakupów nowych ciuchów, kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki, masażystki itp.itd........

Jak ja się cieszę, że @1bozka z nami nie jedzie:oklaski:

 

                Takie zjawiskowe kobiety                image.png.e929bc8e9c3f6e4108815233e0ca3fbe.png 

 brać ze sobą na wakacje  to wielkie ryzyko:tak2: dla naszego szacownego wiemiem  grona  :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...