Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Joy napisał:

Oj :) wysoko ustawiłeś mi poprzeczkę a tymczasem "dzieło" się nie udało :( .Miał być stroik imitujący piętrowy tort.Tymczasem zabrakło mi kory na obłożenie górnego piętra.Zabezpieczyłam gąbkę papierową wstążką i efekt był taki,że miałam 2 kg cukru pudru a i tak zabrakło mi lukru :( .Znikał w czeluściach gąbki jak woda w wysuszonej ziemi. Trudno,na błędach człowiek się uczy :haha:

IMG_20181222_124833504 (2) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110632534 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110251543 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

@Joy,no masz poczucie smaku i wykonałaś bardzo stylowy stroik (Smak w podwójnym znaczeniu , skoro jest też cukier puder):d Szkoda to marnować .Czy przyjmujesz już zamówienia na przyszły rok ?Masz pierwszą klientkę :tak2::dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorelai Pod warunkiem,że nie będę w więzieniu osadzona za morderstwo :) Teraz postanowiłam milczeć ale zaraz po Świętach zrobię dziką awanturę,może nawet kogoś zamorduję.Wystarczyło na trochę wyjechać i wszystkie moje florystyczne skarby przepadły. :( Za to w ich miejscu jest masa jakiegoś złomu :( A ja się głupia nie zorientowałam jak usłyszałam "zrobiłem porządek w Twoim garażu" :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Darekr napisał:

W Hamburgu na ZOB podobno dzieją się dantejskie sceny. kilkanaście autokarów i setki podróżnych , telefonicznie teraz ustaliłem do którego autokaru ma wsiąść moja Martunia, bo na miejscu nikt nic nie wie

No, wyobrażam sobie. W wakacje wracałam z Frankfurtu n/ Menem. Chyba z 30 autokarów , a miejsca do zaparkowania brak . Ludzie z bagażami latali wte i wewte. Co z tego,że facet podał nr autokaru,jak nie wiadomo było , gdzie on się zatrzyma ?O.o

Edytowane przez Lorelai
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@Lorelai Pod warunkiem,że nie będę w więzieniu osadzona za morderstwo :) Teraz postanowiłam milczeć ale zaraz po Świętach zrobię dziką awanturę,może nawet kogoś zamorduję.Wystarczyło na trochę wyjechać i wszystkie moje florystyczne skarby przepadły. :( Za to w ich miejscu jest masa jakiegoś złomu :( A ja się głupia nie zorientowałam jak usłyszałam "zrobiłem porządek w Twoim garażu" :haha: 

:szydera:Ciesz się , że chcieli Ci pomóc :szydera:Ale porządek w garażu masz ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

Ale jakby Ci czegoś brakowało,to możemy parę razy w nocy zrobić Ci pobudkę :) :cmok:

Baśka śpiewa sobie "ty pójdziesz górą  ty pójdziesz górą , a ja dolinąąąąąąąąąąąąąą " albo biega po schodach, aby nie wyjść z wprawy :):cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heidi napisał:

Wy w Katowicach za to mieliście chociaż węgla pod dostatkiem i prydziału lodówek na wymianę innego towaru. Tylko po co wam węgiel był, jak na kartki żywność niewykupiona i nieprzerobiona :d.

Czemu żółte ? Hmmm.... może by lekarza zapytać ?:szydera: :szydera:

@Mycha i @Heidi znalazłam tę kartkę w czeluściach internetu. Mam takową w posiadaniu i nie pamiętam co na nią się kupowało.

Heidi głos w kompie już działa?

Kartka_z_woj._katowickiego.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...