Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Opiekunkowo cieplutko z domowych pieleszy .

Niedawno wstałam, pije kawkę, i ustalamy gdzie jedziemy najpierw wydać geldy.

Wczoraj upatrzyłam kanapę, ale do konca nie bylam przekonana, tak na 95 %.

Dzisiaj jeszcze raz muszę zerknąć i kupimy.

Milego dzionka Kochani :love:

.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko z domowych pieleszy .

Niedawno wstałam, pije kawkę, i ustalamy gdzie jedziemy najpierw wydać geldy.

Wczoraj upatrzyłam kanapę, ale do konca nie bylam przekonana, tak na 95 %.

Dzisiaj jeszcze raz muszę zerknąć i kupimy.

Milego dzionka Kochani :love:

.

Tylko wybierz mocną, żeby się nie zawaliła biedaczka :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Teresadd napisał:

Podczytuję was ,ale małżon ma już wolne i krzywo patrzy jak w lapku siedzę.No dobra ,to wywalam się dalej .

My mamy dwa laptopy i każdy w swoim siedzi :szydera:. Na pewnym etapie związku (to nie żart) trzeba zbudować sobie dwa odrębne światy - razem i osobno. My lubimy swoje towarzystwo, ale mamy też odrębne hobby i część czasu spędzamy osobno. Wcześniej mąż pracował, a ja zostałam z dziećmi w domu, więc część dnia spędzaliśmy inaczej. Teraz jak przyjeżdżam jesteśmy dzień i noc razem i czasami muszę zamknąć się z książką czy laptopem, a on musi koniecznie podziałać w garażu :szydera:. Po takiej przerwie czas spędzany wspólnie smakuje inaczej.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Czas biegnie swoim torem , i to szybciorem :d(rymnęło mi się)

Fajnie,że nie ma spinki świątecznej i ci, co są w domu też z rozsądkiem podchodzą do przygotowań świątecznych. :tak2:

Ja mam dziś dzień  pod znakiem  najazdu rodziny podopiecznego z okazji jego urodzin ,ale wszystko sami przygotowują .Moje zadanie - to żeby PDP ładnie wyglądał . Zaraz się do tego zabieram ,życząc wszystkim , którzy pojawią się przy kawie - i pozostałym też , aby przygotowania poszły sprawnie - miłego dnia w spokoju i bez stresu, że nie zdążą .:cześć3::cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie:

Dzisiaj od samego rana aż do późnej nocy podobno ma grasować jakiś zapracowany pan. Uważąjcie na niego :love:. Głupio przed rodzinami byłoby, gdyby na stole leżały tylko puste talerze i samo siano. Nikt Wam nie uwierzy, że ktoś wykradł całe jedzenie z lodówki wcześnej tak mozolnie przygotowywane:d

image.png.bdcf83997427fb4543004f6f9b0e533a.png

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, aniao napisał:

My mamy dwa laptopy i każdy w swoim siedzi :szydera:. Na pewnym etapie związku (to nie żart) trzeba zbudować sobie dwa odrębne światy - razem i osobno. My lubimy swoje towarzystwo, ale mamy też odrębne hobby i część czasu spędzamy osobno. Wcześniej mąż pracował, a ja zostałam z dziećmi w domu, więc część dnia spędzaliśmy inaczej. Teraz jak przyjeżdżam jesteśmy dzień i noc razem i czasami muszę zamknąć się z książką czy laptopem, a on musi koniecznie podziałać w garażu :szydera:. Po takiej przerwie czas spędzany wspólnie smakuje inaczej.

Io to, i o to , jak mawia klasyk @LACH :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Ostrzeżenie:

Dzisiaj od samego rana aż do późnej nocy podobno ma grasować jakiś zapracowany pan. Uważąjcie na niego :love:. Głupio przed rodzinami byłoby, gdyby na stole leżały tylko puste talerze i samo siano. Nikt Wam nie uwierzy, że ktoś wykradł całe jedzenie z lodówki wcześnej tak mozolnie przygotowywane:d

image.png.bdcf83997427fb4543004f6f9b0e533a.png

Co się temu panu dziwić. On pamięta inne czasy - chyba .....

 

55abac9fcf4e0_o.jpg

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, aniao napisał:

Po takiej przerwie czas spędzany wspólnie smakuje inaczej.

Najważniejsze mieć siebie nawzajem "na oku". Jedno spojrzenie, mrugnięcie okiem. To już wystarcza :szydera:. Przecież partnerzy wzajemnie znają się jak łyse konie .

Czym może zaskoczyć małżonek ?

Niczym:szydera:O.o:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mycha napisał:

Co się temu panu dziwić. On pamięta inne czasy - chyba .....

 

55abac9fcf4e0_o.jpg

Ha, ha, @Mycha skąd Ty wyczarowałaś ta kartkę ? Muszę ją dać mojej przyszłej synowej, co to z piersi kurczaka polowa ląduje w koszu na śmieci, bo tam był tłuszcz. Zielona część pory ląduje w koszu, bo to nie por:szok: itd itp....

W związku z powyższym wnoszę, żeby te kartki wróciły do obiegu, coby młode pokolenie nauczyło się gospodarzyć i gotować coś z niczego. Tak jak my :oklaski:, bo przecież MY także po niemieckiej szkole przetrwania, robimy wszystko najlepiej

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Zostala mi sie czesciowo wykorzystana kartka dla matki karmiacej i jedna z napisem Katowice (żółta) ale nie wiem na co to bylo xd

Wy w Katowicach za to mieliście chociaż węgla pod dostatkiem i prydziału lodówek na wymianę innego towaru. Tylko po co wam węgiel był, jak na kartki żywność niewykupiona i nieprzerobiona :d.

Czemu żółte ? Hmmm.... może by lekarza zapytać ?:szydera: :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mycha napisał:

Co się temu panu dziwić. On pamięta inne czasy - chyba .....

 

55abac9fcf4e0_o.jpg

To i tak duża kartka na mięso.4 kg.Normalnie było 2,5 kg.

Muszę wam powiedzieć ,że w czasach kartkowych ,w olbrzymim zakładzie pracowałam w dziale kadrowo - socjalnym i kartkami zarządzałam kupę lat.Zawsze coś się uskrobało,zostało i bidy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Najważniejsze mieć siebie nawzajem "na oku". Jedno spojrzenie, mrugnięcie okiem. To już wystarcza :szydera:. Przecież partnerzy wzajemnie znają się jak łyse konie .

Czym może zaskoczyć małżonek ?

Niczym:szydera:O.o:(

Nie zgodzę się z tą tezą :szydera: Może i lepszy "wróg znany, niż nieznany", ale to nieprawda :haha: Mój mnie zaskakuje nieustannie...wprawdzie pod moim czujnym okiem, ale to mi się podoba :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniao napisał:

My mamy dwa laptopy i każdy w swoim siedzi :szydera:. Na pewnym etapie związku (to nie żart) trzeba zbudować sobie dwa odrębne światy - razem i osobno. My lubimy swoje towarzystwo, ale mamy też odrębne hobby i część czasu spędzamy osobno. Wcześniej mąż pracował, a ja zostałam z dziećmi w domu, więc część dnia spędzaliśmy inaczej. Teraz jak przyjeżdżam jesteśmy dzień i noc razem i czasami muszę zamknąć się z książką czy laptopem, a on musi koniecznie podziałać w garażu :szydera:. Po takiej przerwie czas spędzany wspólnie smakuje inaczej.

Brawo :zwyciezca: Mam dokładnie takie samo spojrzenie i nie wyobrażam sobie być "jednym ciałem i duszą"...to nudne :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Najważniejsze mieć siebie nawzajem "na oku". Jedno spojrzenie, mrugnięcie okiem. To już wystarcza :szydera:. Przecież partnerzy wzajemnie znają się jak łyse konie .

Czym może zaskoczyć małżonek ?

Niczym:szydera:O.o:(

Mój to mnie już chyba niczym nie zaskoczy.35 lat jesteśmy razem ,to co tu nowego wymyśleć można.Chyba już kazirodztwo.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...