Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bolszoje spasiba :cmok:...Najpierw przeprawa o 21 z Elka . Niedawno otrzymałam smsa z busiarni , że kierowca będzie po mnie ok. 15 ...a ona bidulka ma pacjentów do 17 

@Baśka powtarzająca się  nie zostawiaj nas :smutek:. Z kim będę się droczyć ?:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Dobry wieczór Pracusie :cmok: Choć sama nie wiem , po której stronie mocy znajdują się w tym okresie pracusię , a po której urlopowicze :haha:

O... to... to...dobre pytanie :haha:. Chyba jutro upiekę jakieś ciastkowe gwiazdki, żeby nie było, że się nie wygięłam:haha:. Córka Pop nawet mi ryby nie kupiła na piąte,  i na wigilię O.o, to rękawa nie widzę sensu wyrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Szkoda , ale to już nie Twój problem :cmok:

Pewnie , że tak . Ona ubzdurala sobie , że jak zwykle późnym wieczorem albo w nocy pojadę . Wczoraj jej tłumaczyłam , że nie mogę liczyć na wieczór , bo to czas przeswiateczny i busy inaczej jeżdżą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

O... to... to...dobre pytanie :haha:. Chyba jutro upiekę jakieś ciastkowe gwiazdki, żeby nie było, że się nie wygięłam:haha:. Córka Pop nawet mi ryby nie kupiła na piąte,  i na wigilię O.o, to rękawa nie widzę sensu wyrywać

Nie kupiła , bo oni nie wiedzą co to post . Musiałabyś dać jasny i klarowny przekaz , co jadasz w te dni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pewnie , że tak . Ona ubzdurala sobie , że jak zwykle późnym wieczorem albo w nocy pojadę . Wczoraj jej tłumaczyłam , że nie mogę liczyć na wieczór , bo to czas przeswiateczny i busy inaczej jeżdżą 

Więc nadszedł ten moment w którym Zosia Samosia będzie zmuszona poprosić kogoś o pomoc ....i dobrze :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Nie kupiła , bo oni nie wiedzą co to post . Musiałabyś dać jasny i klarowny przekaz , co jadasz w te dni :d

Jasno i klarownie napisałam na kartce po niemiecku : filet z łososia. Może za drogi :haha:? Kupiła 3 długie ogórki:szydera:. Jak ja w święta mam je wykorzystać, to już nawet nie będę sugerować :haha:. Wypadałoby dać komuś po łbie :szydera:. No,,,, nie Mikołąjowi, nie, nie !!!

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Więc nadszedł ten moment w którym Zosia Samosia będzie zmuszona poprosić kogoś o pomoc ....i dobrze :tak2:

Jak będzie podskakiwala to te rzeczy , które zostawiłam na styczeń wpakuje , wciepie w szmacianke i taki pikuś w styczniu mnie tutaj uwidzi ...Jednak myślę , że nie będzie tak źle ;)...Z drugiej strony to pani z busiarni zajmuje się logistyka i oblicza kierowcom dotarcie na minuty . Nie myśli o korkach , postojach i im podobnych . Kiedyś już słyszałam jak kierowcy bluzgali , bo pasażerowie mieli czas przyjazdu podany przez nią i opieprzali kierowców ...Nooo ..i jak w powiedzeniu " ojciec mnie napieprza a ja Wacka ...a Wacek ma pół roku " xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Więc nadszedł ten moment w którym Zosia Samosia będzie zmuszona poprosić kogoś o pomoc ....i dobrze :tak2:

Wszystko okey ( to po angielsku jest ! :haha:) siostra zamówiona była już dzisiaj , tylko zapomniała mi Elka powiedzieć . Miała być o 15.30 ...Elka zadzwoniła , żeby była o godzinę wcześniej . Nie pozostaje mi nic innego jak się modlić , żeby bus podjechał w wyznaczonym czasie a nie jak kiedyś , stąd ...o 1-ej w nocy a miał być wczesnym wieczorem :szydera:...Co tam ..o to zamartwiać się nie muszę , bo na głowę mi padać nie będzie i w ciepełku będę czekała ....Aby do Polski ...do domu szczęśliwie dojechać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje ze jestem...i mnie nie ma...

relanium musze lyknac bo siedziec pojde...podroz z atrakcjami w roli glownej z przesiadka ale dojechalam ...szok po wejsciu do domu i chcenie na wigilie mi opadlo...musze sie odnalezc w tym swecie czyli zakasac rekawy..no coz...

jutro na wyciszenie kosmetyczka i fryzjer...moze nie zamorduje ale rece pelne roboty mam napewno

bede w kontakcie

szerokosci i urlopowania w domu tym co dojada w najblizszych dniach 

ide legnac

dobranoc

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starym zwyczajem na kawe zapraszam:kawa: a moze z nudow ktos chce mi pomoc odgruzowac wnetrze mojego mieszkania?:przekleństwa:

stawka na godzine do uzgodnienia....wikt zapewniam:mur:

za oknem bialo....bialutko i zimowo tylko temperatura na plusie albo kolo zera zwiec chlapa pewnie sie zrobi...

milego dnia

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł ewrybady :szydera: Może "nie po polskiemu" i nie "po angielskiemu", ale tak mnie naszło :szydera: Tak sobie myślałam, czym was zaskoczyć o poranku i nic nie wymyśliłam :haha:Zostanę przy prozie życia :szydera: Dzisiaj będę pakować prezenty...może...i chujkę osadzać...może...:haha: Ale na pewno będę miała luzik :oklaski: Ewentualnie jutro popracuję...ale to się dopiero okaże :haha:Teraz siorbię sobie kawunię moją ulubioną w ciszy i spokoju, bo naród, czyli rodzina jeszcze śpi :oklaski: Na termometr nie patrzyłam, nie wiem jak wygląda zaśnieżony świat, ale nie żałuję...:haha:Inne zmysły uruchomiłam168693718_dziedobrypitekruchomewiewirka.gif.ba7c24bae87ae0431ba0af18f894f504.gif a to znaczy, że "...coraz bliżej Święta..." :oklaski: Wszystkim życzę miłego, luzackiego, wspaniałego dzioneczka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lucyna.beata napisał:

starym zwyczajem na kawe zapraszam:kawa: a moze z nudow ktos chce mi pomoc odgruzowac wnetrze mojego mieszkania?:przekleństwa:

stawka na godzine do uzgodnienia....wikt zapewniam:mur:

za oknem bialo....bialutko i zimowo tylko temperatura na plusie albo kolo zera zwiec chlapa pewnie sie zrobi...

milego dnia

 

Czas było przywyknąć, a nie gały wytrzeszczać na "inny sposób postrzegania porządku" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

@lucyna.beata Dzień dobry Matko Polko ! :cmok:

Widzę,że u Ciebie też  " magia świąt" w pełnej krasie :haha:,aż lżej na sercu ,że nie tylko ja ! Lucynka,a może by tak pierd...ąć to wszystko i wyjechać w Bieszczady!? :szydera:

A czemu w Bieszczady? :szok: Na literkę "y" kończą się również Kaszuby :szydera: A te są duże i piękne :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...