Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry panstwu

moje torebusie grzecznie czekaja ja zreszta tez...kierowca kele 12ej bedzie i wypad...

pozniej niz zwykle ale widze ze juz tloczno sie zrobilo wiec wciskam swoje cztery literki i dosiadam sie do ploteczek

milego dnia moi kochani i do uslyszenia po drugiej stronie

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Oj Jagódko młoda, listopadowa :haha:Mówią, że tego kwiatu jest pół światu :haha: Nawet wypożyczyć można praktykanta jakiegoś...takiego streaptizera na ten przykład :haha:A i dopłaty z Unii dają na praktyki wszelakie....takie ślusarskie przykładowo...coby zardzewiałe pasy cnót wszelakich otwierał :szydera: A ty mnie łatkę antyseksa przypinasz...:szydera: A ja tylko o polityce i ekonomii w dysputy nie chciałam się wdawać :haha:

Już mi wesoło ...Uffff...obawiałam się , że ten pobyt na urlopie zrobił z Ciebie sztywniarę ...taką moherówę ...jakby . Nie jest źle , będą z Ciebie ludzie ...jeszcze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

dzien dobry panstwu

moje torebusie grzecznie czekaja ja zreszta tez...kierowca kele 12ej bedzie i wypad...

pozniej niz zwykle ale widze ze juz tloczno sie zrobilo wiec wciskam swoje cztery literki i dosiadam sie do ploteczek

milego dnia moi kochani i do uslyszenia po drugiej stronie

 

Lucy ...szczęśliwej podróży i wspaniałego urlopu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Po tej lepszej stronie mocy jest jakby gorzej :( .Zapiernicz bez pauzy:przekleństwa:Do Świąt "urlopowa "rzeczywistość wygląda mniej więcej tak jak na załączonym obrazku.Trudno :) trzeba wziąć głęboki oddech i jakoś to przetrwać:haha:

pobrane (31).jpg

starszy syn w lozku z goraczka dogorywa..oby na swieta wydobrzal ale moje mlodsze dziecie przyjedzie starej matce w oporzadzaniu pomoc..zakupy kosmetyczka...to plan na jutro...a i jakas kawa ze znajomym na miescie w biegu ...a potem proba rozpakowana toreb ktore juz wczesniej na miejsce dojechaly

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już mi wesoło ...Uffff...obawiałam się , że ten pobyt na urlopie zrobił z Ciebie sztywniarę ...taką moherówę ...jakby . Nie jest źle , będą z Ciebie ludzie ...jeszcze :szydera:

A właśnie że zrobił mi ten urlop krzywdę wielką....:haha: No...tę sztywniarę z pretensjami do wełenek naturalnych ze mnie zrobił :szydera: Od odśnieżania wszystkie kończyny mi zesztywniały, a i berecik przywdziać musiałam, coby resztek rozumu mróz nie shibernował na wieki :szydera: I teraz mam stresa wielkiego, co za ludzie ze mnie będą, jak już te mrozy i śniegi odpuszczą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

dzien dobry panstwu

moje torebusie grzecznie czekaja ja zreszta tez...kierowca kele 12ej bedzie i wypad...

pozniej niz zwykle ale widze ze juz tloczno sie zrobilo wiec wciskam swoje cztery literki i dosiadam sie do ploteczek

milego dnia moi kochani i do uslyszenia po drugiej stronie

 

No...czekaliśmy...czekaliśmy...i doczekaliśmy...hurrra!!! :oklaski: Pozostaje życzyć mało rozkopanych dróg na A6 :szydera: 21594466_podrbuty.jpg.326a39480d232f11a496fae03a3fb79e.jpg Lucynka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A właśnie że zrobił mi ten urlop krzywdę wielką....:haha: No...tę sztywniarę z pretensjami do wełenek naturalnych ze mnie zrobił :szydera: Od odśnieżania wszystkie kończyny mi zesztywniały, a i berecik przywdziać musiałam, coby resztek rozumu mróz nie shibernował na wieki :szydera: I teraz mam stresa wielkiego, co za ludzie ze mnie będą, jak już te mrozy i śniegi odpuszczą :haha:

Nie bój żaby ....doprowadzimy szybciutko do stanu człowieczeństwa ....takiego bezberetkowego . Z nami nie zginiesz ...czyt. nie spoważniejesz  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No...czekaliśmy...czekaliśmy...i doczekaliśmy...hurrra!!! :oklaski: Pozostaje życzyć mało rozkopanych dróg na A6 :szydera: 21594466_podrbuty.jpg.326a39480d232f11a496fae03a3fb79e.jpg Lucynka :oklaski:

mirelus nawet sobie nie wyobrazasz jak mnie sie ckni do wspolnek kawusi...nie wspomne o palzy i tych smrodach w mojej biedronce przy moim bloku...i calej masie deati z mojego swiata

jestem zmeczona poprostu ...nie psychicznie wypompowana ale zmeczona....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mirelus nawet sobie nie wyobrazasz jak mnie sie ckni do wspolnek kawusi...nie wspomne o palzy i tych smrodach w mojej biedronce przy moim bloku...i calej masie deati z mojego swiata

jestem zmeczona poprostu ...nie psychicznie wypompowana ale zmeczona....

Rozumieju i współczuju :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

mirelus nawet sobie nie wyobrazasz jak mnie sie ckni do wspolnek kawusi...nie wspomne o palzy i tych smrodach w mojej biedronce przy moim bloku...i calej masie deati z mojego swiata

jestem zmeczona poprostu ...nie psychicznie wypompowana ale zmeczona....

A co to jest cyt. " palzy i ...deati " ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim.Witam się bo już nie wiem czy sut żegnałam wczoraj a dzisiaj  czy się witałam Tyle sie dzieje.Jizzzzasss Jak się cieszę.Nieeee nieee nie motyle i inne robactwa.:szydera:Bede mieć duuuuuzo gości na Święta i dlatego.Przyjada moi znajomi Anglicy przecież u nich to żadne Święta .Nawet nie wiedzą co to Wigilia. Karp pierogi dla nich abstrakcja jakas:szydera:I dlatego tak sie cieszę  Sylwester z nimi ...to narty w Szwajcarskich  Alpach... Już nie mogę się doczekać. No  nie wiem z tego wszystkiego to...a sama nie wiem.Ale się cieszę

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...