Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Afryka napisał:

@Heidi No właśnie o to wycie chodzi...w trakcie igraszek to jeszcze można chłopu wmówić,że tak mnie się ze szczytowaniem porobiło :szydera:

A.. może by tak nieprzerwanie to szytowanie stosować, to sąsiedzi powodów dzwonienia na policję nie będą mieli , bo jednak ten krzyk to trochę inne fale dźwiękowe wydziela :szydera:, bardziej fantazyjne :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamienimy się ..ja Tobie euraski ...Ty mi funciaki i gitarra :szydera:

Wiesz wszystko się może zdarzyć :szydera: zwierzaki ludzkim głosem będą mówić...więc czekam kolejny rok co ten mój siersciuch o mnie myśli :haha:mam nadzieję że w tym roku się wreszcie dowiem.Jak mi wyszczeka to ..ufff

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

A.. może by tak nieprzerwanie to szytowanie stosować, to sąsiedzi powodów dzwonienia na policję nie będą mieli , bo jednak ten krzyk to trochę inne fale dźwiękowe wydziela :szydera:, bardziej fantazyjne :szydera:

Co tu się wyrabia:donos::szok: same demony sexu...aż się wstydzę:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Wiesz wszystko się może zdarzyć :szydera: zwierzaki ludzkim głosem będą mówić...więc czekam kolejny rok co ten mój siersciuch o mnie myśli :haha:mam nadzieję że w tym roku się wreszcie dowiem.Jak mi wyszczeka to ..ufff

Lepiej żeby wyszczekał niż na wycieraczkę narobił :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak ! ...Później tylko zebrać je do kupy i sruuuu...na konto do Torunia :szydera:

Do Torunia mam 60 km, w zębach zaniosę :szydera:, po co ujawniać na kontach. Czasem prolnia by wyszła i znowu kontrole. Czego nie widać, to sercom i oczom nie żal:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

wystarczy trochę pojęczeć :haha:. Nie wstydź się przyznać, że jesteś zdrowa, to nie grzech, to zaleta:)

Widziałaś pani jakie ta @1bozka..wstydliwe , płoche dziewczę ...jeszcze ? ...Może przy nas trochę śmiałości nabierze ....co niee ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Trzymaj z nami . Poduczymy ...zdeprawujemy lekuchno ...czyt. na kobitę wyrośniesz .....Wiesz jaka powinna być super żona ?

Ano : mistrzyni w kuchni ...dama na salonach ....ladacznica w łóżku :szydera:

Dawaj pierwszą lekcję . Ale zacznij od ostatniego punktu:szydera:Reszta przy okazji:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

No i pędzi ten czas ,jak szalony :oklaski:.Za tydzień będzie już PO Świętach . Potem szybciutko Nowy Roczek , a 3 Króli - już w domku. I tak trzymam , zamiast się zamartwiać , że przyszło mi spędzać ten czas w Niemczech. Sama tak sobie wybrałam ,a potem.... L ...U...Z...I...K... ,aż mi się znudzi - i znów postanowię wybyć na tę "gorszo - lepszą " stronę . 

Da się przeżyć ,grunt to dobre  nastawienie ,czego życzę wszystkim  tu pozostającym :cmok::dobrze:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Trzymaj z nami . Poduczymy ...zdeprawujemy lekuchno ...czyt. na kobitę wyrośniesz .....Wiesz jaka powinna być super żona ?

Ano : mistrzyni w kuchni ...dama na salonach ....ladacznica w łóżku :szydera:

:dobrze: co prawda - to prawda :zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 1bozka napisał:

Prawdę ... Że lubię jego futro:szydera:i że lubię go tarmosić hahahahahHahahaha i za uszkiem podrapać i wogole..:szydera: no.Ale to o moim piesku opowiadam:haha:zeby nie było

A czemu tylko o piesku ?:d Dobrze się przypatrzyłaś innym domownikom ? Może też coś dobrego da się o nich rzec ?:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...