Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MeryKy napisał:

Moze ze Sosnowca :haha:

Ha ha ha, jak jesteś rodowitą Ślązaczką - to i tak jestem "zza granicy" :trele:, chociaż nie z Sosnowca :p . Sąsiadujemy z drugiej strony , bo nie dam się wciągnąć w maliny- przeca wiem, że Sosnowiec- to nie Śląsk :)>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

W DE kreatywność rozwija się ponad miarę. My jadamy dobrze, te wymyślone potrawy serwujemy PoP. To Jurorzy naszego wewnętrznego  opiekunkowego konkursu Masterschef :szydera:

:szydera::szydera::szydera: ja muszę się poduczyć w tych daniach,bo mnie te Angole tak rozbestwily że ja teraz nie umiem kupować.Jak kupuje to cały kosz:szydera::szok:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ale KSW oglądam ....:haha:bija się że hej.

Zapewniam,że przed telewizorem nic Tobie nie zagraża . Chociaż.... nie wiemy jak umiesz szaleć, kiedy inni wygrywają . Może bijesz głową w ścianę kiedy przegrywają :mur:guggy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

:szydera::szydera::szydera: ja muszę się poduczyć w tych dniach,bo mnie te Angole tak rozbestwily że ja teraz nie umiem kupować.Jak kupuje to cały kosz:szydera::szok:

Hmmmm. Z kosza jeszcze żadnych potraw nie robiłam. Jutro opanuję ten temat :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A tak mniej więcej  skąd ? Zajrzałam w Twój profil i ....nic :szydera:

Jam Ci świata obywatelka , taka :dinternacjonalistka :haha:Jeszcze mogę się "dopisać" do Mazowszan , bo trochę się tam obijałam ....nieee uczciwie pracowałam :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Hmmmm. Z kosza jeszcze żadnych potraw nie robiłam. Jutro opanuję ten temat :szydera:

Do wyboru do koloru :szydera:co lubisz i co potrzebujesz i jeszcze więcej na zapas.A swoją drogą dziwilam  się im po co im pełna zamrażarka jedzenia w piwnicy???boją się głodu czy coś???:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lorelai napisał:

Jam Ci świata obywatelka , taka :dinternacjonalistka :haha:Jeszcze mogę się "dopisać" do Mazowszan , bo trochę się tam obijałam ....nieee uczciwie pracowałam :cześć3:

Iiiii...gdzie tam internacjonalistka . Szlajasz się i tyla ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Żeby tylko nie z Katowic albo z Zabrza  , bo @asna..podskakiwać by zaczął ...Głupio by mi było prać go za to po pysiolu , bo mu przyrzekłam kiedyś / z własnej , nieprzymuszonej woli / ,że jak go kiedyś ojce z domu wyciepią to go adoptuję ...bo lubię gadzinę :szydera:

A bój się , bój , bo Asna pisał ,że bywa w moim mieście ,ma tam kolegę , ale - mam już syna- gadzinę - to po co mi drugi - i pranie po pysiolu?:szydera: a bierz se go ,choć faktycznie .tylko musisz polubić ten jego klub ....jakis tam:d (no, nagrabiłam sobie u niego);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

Do wyboru do koloru :szydera:co lubisz i co potrzebujesz i jeszcze więcej na zapas.A swoją drogą dziwilam  się im po co im pełna zamrażarka jedzenia w piwnicy???boją się głodu czy coś???:szydera:

Może chudo wyglądasz:d ?  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heidi napisał:

Ciągle czytam, że co chwilkę ktoś planuje zjazd do PL. Sama nie ogarnę wszystkich dziadków. Co Wy mi robicie ? Rozumiem, że mam dyżur pełnić, ale w całych DE , to już przesada, nawet kawy nie będzie z kim wypić :kawa2:.

Tak z ciekawości zapytam: czy na święta w DE zostawicie mnie samą :smutek:?

Mogę liczyć na wsparcie jakiejś dobrej duszyczki  w ten zimowy świąteczny czas ?undefined

@Heidi slonko, ja tez tum jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Heidi slonko, ja tez tum jest!

O.. , to już możemy stworzyć babskie wojsko . Pierwsza czwórka do reprezentacji już jest :d. Nie uważacie czasem, że ta najładniejsze zostają  w DE ?:szydera::szydera::szydera: 

Teraz czekamy a deszcz gniewu :szydera::szydera::szydera:. Obudzimy wzystkie wiedźmy i wiedźminów :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...