Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Heidi napisał:

Ciągle czytam, że co chwilkę ktoś planuje zjazd do PL. Sama nie ogarnę wszystkich dziadków. Co Wy mi robicie ? Rozumiem, że mam dyżur pełnić, ale w całych DE , to już przesada, nawet kawy nie będzie z kim wypić :kawa2:.

Tak z ciekawości zapytam: czy na święta w DE zostawicie mnie samą :smutek:?

Mogę liczyć na wsparcie jakiejś dobrej duszyczki  w ten zimowy świąteczny czas ?undefined

Witaj,Heidi. Nie będziesz sama , bo postanowiłam Ci potowarzyszyć :d.Mówisz - i masz....:cmok:.W robocie też Ci pomogę , ogarnę chociaż paru podopiecznych , a co ,ma się ten power.:oklaski:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marta B napisał:

Na mnie proszę nie liczyć Przyjęłam to zlecenie w zadupiolandii tylko ze względu na fakt, że dozwolony jest zjazd na Święta do domu.

A wracając do Bauerów,wiadomo że Darka mam i przy Darku pozostanę.Chociaż czasem taka cholera z niego że przysiegam sobie go rzucić,i tak już od lat go rzucam.

A.. nie można mieć kilku Darków ? Przecież to młodzi i odważni świat zmieniają :p, Nam też wolno, bo niby dlaczego nie ! W Arabii to normalne, że mają po kilka żon,  my sprawimy, że będzie wolno miec kilku mężów :haha:. Po jednym w każdym kraju Unii Europejskiej :szydera:. Jak Unia , to Unia 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Marta B napisał:

Na mnie proszę nie liczyć Przyjęłam to zlecenie w zadupiolandii tylko ze względu na fakt, że dozwolony jest zjazd na Święta do domu.

A wracając do Bauerów,wiadomo że Darka mam i przy Darku pozostanę.Chociaż czasem taka cholera z niego że przysiegam sobie go rzucić,i tak już od lat go rzucam.

Weź się w końcu zdecyduj ! Mało to wdówek przeróżnych ...rozwódek ...panienek ...może nawet dziewic :szydera: Rozejrzyj się za jakimś bauerem a jego ( tego D. ) zostaw na pożarcie ...harpiom :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MeryKy napisał:

Moze ze Sosnowca :haha:

Żeby tylko nie z Katowic albo z Zabrza  , bo @asna..podskakiwać by zaczął ...Głupio by mi było prać go za to po pysiolu , bo mu przyrzekłam kiedyś / z własnej , nieprzymuszonej woli / ,że jak go kiedyś ojce z domu wyciepią to go adoptuję ...bo lubię gadzinę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeryKy napisał:

@Baśka powtarzająca się nie może byc z Katowic. Bo napisala ze jest po sasiedzku.

A propos co masz  do Katowic albo co ma z tym wspolnego @asna?O.o

  • Ciiii...ja nie mam nic a tak w ogóle to uwielbiam Ślązaków za ich gwarę ...Asna nie lubi Górnika Zabrze i GKS Katowice ...czaisz ? Nie ludzi ogólnie , tylko tych  klubów . On zdaje się jest fanem Ruchu Chorzów .....I niech mi ktoś powie , że sport jest zdrowy , jeśli fanom poszczególnych klubów na dekiel wali równo :szydera:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • Ciiii...ja nie mam nic a tak w ogóle to uwielbiam Ślązaków za ich gwarę ...Asna nie lubi Górnika Zabrze i GKS Katowice ...czaisz ? Nie ludzi ogólnie , tylko tych  klubów . On zdaje się jest fanem Ruchu Chorzów .....I niech mi ktoś powie , że sport jest zdrowy , jeśli fanom poszczególnych klubów na dekiel wali równo :szydera:

No..no jak moja córka chodzila do pierwszej klasy to mnie zapytala. Za kim  ja chodzę (czy za Gieksą czy Ruchem)?

Odpowiedzialam ze za nikim nie chodze. Normalnie chodze, sama :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • Ciiii...ja nie mam nic a tak w ogóle to uwielbiam Ślązaków za ich gwarę ...Asna nie lubi Górnika Zabrze i GKS Katowice ...czaisz ? Nie ludzi ogólnie , tylko tych  klubów . On zdaje się jest fanem Ruchu Chorzów .....I niech mi ktoś powie , że sport jest zdrowy , jeśli fanom poszczególnych klubów na dekiel wali równo :szydera:

Górnik Zabrze i GKS Katowice ........pffff. Ja tam wolę Resovia Rzeszów:haha:i nic mi nie ten tego:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • Ciiii...ja nie mam nic a tak w ogóle to uwielbiam Ślązaków za ich gwarę ...Asna nie lubi Górnika Zabrze i GKS Katowice ...czaisz ? Nie ludzi ogólnie , tylko tych  klubów . On zdaje się jest fanem Ruchu Chorzów .....I niech mi ktoś powie , że sport jest zdrowy , jeśli fanom poszczególnych klubów na dekiel wali równo :szydera:

Masz rację, że na dekiel kibicom wali. Mój siostrzeniec pojechał na KSW i o mało życia nie stracił. Kibice tak go skopali, że szczękę mia pękniętą w 5-ciu miejscach, wybite zęby, oczodoły popękane, czaszka do rekonstrukcji, krwiaka na mózgu.  Dwie karetki go ratowały. Szpital w Gliwicach nie przyjął go do siebie, powieźli do Katowic. Tam trzymali w farmaklogicznej śpiączce (anaglezji), żeby nie czuł bólu. Jest obecnie po operacji i pomału dochodzi do stanu używalności. Jakie będą konsekwencje czas pokaże. I  niech mi nikt nie mówi, że kibice to normalni ludzie. 

O powiązaniach ze znanymi sportowcami już nie wspomnę. Policja sugeruje, żeby wycofał się z poszukiwania sprawców, chociaż już sami ich znaleźliśmy. Znanemu sportowcowi, który sponsorował tym kibolom wejście na kręgielnię, gdzie to wszystko się rozegrało , okazało się, że skradziono portfel i nic o tej grupie nie wie ( ha, ha , a juz nie piewsy raz oni tam dzięki niemu mieli wejściókę). Natomiast policjant został wysłany na długi urlop. Ha, ha,.... nasza rzeczywistośc i sprawiedliwość . 

Świakowie doznali od razu amnezji. Wsystko ma się rozmydlić w czasie. Adwokat i detektyw już robią swoje. 

Najlepsze jest to, że tej samej nocy ci sami sprawcy napadli na sklep, gdzie monitoring dokłądnie ich objął. Policja nie łączy tych faktów , pomimo że są ewidentne ślady,  jeden gościu robił kopiącym zdjęcia . Wystko widoczne jak na stole w rentgenowskim zdjęciu, ale to dla policji za mało. 

Pewnie są też normalni kibice, ale dla mnie na słowo kibic to już w głowie zapala się alarm i nie chcę mieć z tym światem nic wsóplnego

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...