Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Już dawno temu straszyłam moim powrotem na forumowe łono. Zresztą...... nikt się mnie nie bał, bo przeciez nie taki diabeł strasznyn jak go malują. To taki żarcik.  Takie strachy na lachy, ale próbować straszyć warto, bo Ordnung na forum musi być:trele:

Strasznie ruchliwa z Ciebie ptaszyna ....tańczysz i tańczysz . Kiedy spoczniesz ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Strasznie ruchliwa z Ciebie ptaszyna ....tańczysz i tańczysz . Kiedy spoczniesz ? :szydera:

jak Pan Piasecki mnie po tyłku łopatą przyklepnie:szydera:. Planuję spocząć za jakieś 100 lat :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

A wiesz że pierwsza moja myśl była o tobie w Getyndze,jak tu wylądowałam

Ale adres Getyngi był . To nic , że jeden sklep i to czynny sezonowo ...Sparkasse i Volksbank pracowały na zmianę co drugi dzień ...oczywiście z dwugodzinną  przerwą obiadową i to by było na tyle . Adres był ?  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

czesć ale zeby na kolanach ? w jakim celu ?:haha: troszke czuje sie zaskoczony takim powitaniem :szydera:

:szydera: wcale nie będę w cokolwiek celować:szydera:, tylko nie chcę być tuzinkowa. Kobiety rzucają się zwykle facetom na szyję, a ja na kolana , taka pokręcona jestem i już :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na kolanach własnych ten tytuł  sobie wypracowała . Podejrzanie to brzmi ...o te kolana biega :szydera:

Zgadzam się @Baśka powtarzająca się. Jedni nogi sobie uchodzą i nic nie wskujarą, a ja ot na klęczkach każdego dnia zamiast do Częstochowy , to na forum śmigam:d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

@Heidi @Heidi awansowałaś na "pomocnika forum"? hi hi hi

:trele::trele::trele:

 

póki co , to pomogę Nikolausowi opanować Stelę, bo on sam nie dał rady wskoczyć tu za opiekunkę robić, prezenty musi dzieciom rozwieźć i do @foczka63  komin sobą wyczyścić i jeszzce wskoczyć tu i tam :haha::d:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Zgadzam się @Baśka powtarzająca się. Jedni nogi sobie uchodzą i nic nie wskujarą, a ja ot na klęczkach każdego dnia zamiast do Częstochowy , to na forum śmigam:d

i...już możecie po mnie pojechać : powinno być wskórać  a nie wskurać :mur:.

Im starsza jestem , tym głupsza:mur:. Dlaczego ? Pytam się dlaczego tak jest ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marta B napisał:

Hamburg jest duży, ciągnie się i ciągnie.A jak już się przestaje ciągnąć,jak już zaczynają się pola lasy i Bauernhofy,to właśnie to jest już ta okolica gdzie ja jestem.

Przy moim domu kierunkowskaz Hamburg Zentrum 30 km.

Mam wyjaśniać dalej? W skrócie -zadupie,wrony tu zawracają.Najblizszy sklep godzinę pieszo.

Hamburg psia mać.

Nigdy więcej Hamburga i Hamburgerów.

@Marta B dodaj Habsburgow do kompletu:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałam wczoraj, zmieniczka opuściła nasze  gniazdo, a PoP wcale nie wie, że  się wymieniłyśmy. To się nazywa mięć głowę na karku. Zero stresu dla niej, tylko zazdrośćić:haha:

Uciekam w pióra, bo lubię ciepełko. Dobranoc :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no dobra..wstalam ide jarnac a potem kawa

witam sie wami ludzie witam

piekna cyferka mnei przywitala 

nie nadrabiam stron z wczoraj...przepraszam....jest troche dzien w innym rozkladzie niz zazwyczaj ale dwie baby to juz tlok i jakos zatrybic nie moge z porzadek dnia

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Dzisiaj kawa o nie przyzwoitej porze bo zaraz jadę po choinkę :) Mam nie daleko na giełdę kwiatową a i karta wjazdowa się filcuje to sobie pomyślałam odwiedzę stare kąty.A przy okazji choinkę kupię taką jak chcę i może jeszcze coś mi w ręce wpadnie.

Miłego,spokojnego dnia dla wsiech :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Zostałam wybudzona , ale nie będę się kładła z powrotem  do łóżka , bo szkoda dnia ...zdrzemnę się później . Teraz kawa , sztachnę się dymkiem i już będę rześka jak szczygiełek . Raz już sztachnięcie było , ale bez kawy to się nie liczy , nie ten smak ...

Dziś zapowiada się u mnie długachny dzień . Turecka z racji pożegnania koleżanki w Kolonii spóźni się na moją pauzę ok. 2 godzin . W takiej sytuacji nie protestowałam ....pogrzeb to pogrzeb i muss . Wprawdzie wczoraj miałam jakieś ciche plany co do dzisiejszej pauzy , ale wieczorem je zmieniłam ...siła wyższa .... Elka nie dość , że ma " długi poniedziałek " to wróci do domu z jakichś tam powodów bardzo późno . Do pomocy w położeniu się doktorowi do łóżka przyjedzie z Kolonii starsza córka . Przyjedzie to będzie ...mnie tam rybka :haha:I w związku z powyższym dzień będzie mi się ciągnął jak guma do żucia ....przeboleję to jakoś ....:d

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...