Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...kto ma bardzo dobry niemiecki to niech rusza za 1790 ojrasow 7 stycznia ...i se pojezdzi dzień i noc , dzień i noc do Kudowy ....aż do padniecia na pysk xd

 

A Ty co? Pomoc forum czy agencji?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, 1bozka napisał:

Daj spokój jeszcze pomyśli że u nas tak wszyscy:szydera:

Spoko Elizabeth ma genialne poczucie humoru zawsze rży z moich żartów ostatnio ubrałem żółtą kamizelkę odblaskową i wychodziłem z dzidzią na spacer. Pyta: gdzie tym razem idziesz. Mówię: do Paryża protestować. Wyślemy Ci pocztówkę jak dojdziemy. Rżała jak koń

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Spoko Elizabeth ma genialne poczucie humoru zawsze rży z moich żartów ostatnio ubrałem żółtą kamizelkę odblaskową i wychodziłem z dzidzią na spacer. Pyta: gdzie tym razem idziesz. Mówię: do Paryża protestować. Wyślemy Ci pocztówkę jak dojdziemy. Rżała jak koń

Tak ale o męża się nie bała..pomyślała bierz i idź a że do Paryża to ok:szydera: dalej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Haha chcesz żebym bana dostała:szydera:oooooo...a dlaczego sprośne i świństwa ja nie umiem:szok: a chociaż po angielsku ..a niech tam:szydera:

No bo w angielskim to wachlarz ubożuchny tych świńskich bezecnych słów A po za tym może moderacja nie anderstrnd inglisz lingłicz

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

No bo w angielskim to wachlarz ubożuchny tych świńskich bezecnych słów A po za tym może moderacja nie anderstrnd inglisz lingłicz

No no nie taki ubożuchny:szydera::szydera: nie podpuszczaj mnie haha bo jutro będę zbanowana i to na całe Święta:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...