Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Ja tez mieszkam w Gminie bogatej ... bo tyle srodkow .. tez sie rozpedzili z wydatkami i jada na kredytach ...ktorych juz im para banki nawet udzielac nie chca ... Ale oswietlenie ...chodniki ...wszystko ma oko cieszyc i przepychem blyszczec ... O dlugach ani mru mru w lokalnej prasie ...

Ale ja mieszkam w gminie wiejskiej z budżetem jak aglomeracja. Zero kredytów. Raczej rozdawnictwo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

PAle ja mieszkam w gminie wiejskiej z budżetem jak aglomeracja. Zero kredytów. Raczej rozdawnictwo

@Grzegorz B Znam taką gminę która zaliczała się do jednych z najbogatszych, tylko jak władzę przejęło kilka lat wstecz PSL to puścili ją z torbami i tonie w długach 

Edytowane przez geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, geronimo napisał:

@Grzegorz B Znam taką gminę która zaliczała się do jednych z najbogatszych, tylko jak władzę przejęło kilka lat wstecz PSL to puścili ją z torbami i tonie w długach 

Kleszczów jest najbogatszy od 20 lat. Od 6 nie rządzi PSL.  U nas urzędnicy kradną miliony. Ale póki co, zostaje jeszcze na inwestycje i różnorakie dotacje dla mieszkańców. Ja bardziej boję się Dobrej Zmiany która różnymi metodami próbuje położyć łapę na gminnej kasie

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

A co widziałeś się z nią?????:szydera:bo tam często jestem:haha: pozatym drogi kolego nóżka z gazu a Ty jak ciśniesz,  ile fabryka dała to się nie dziwię że tak myslisz:szydera:

@1bozka Przemiła krajanko, omijam tę autostradę szerokim łukiem.

Jeżdżę bardzo spokojnie bo moim Fredkiem nie da się szybko, chociaż może i dało by się , ale po co?:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

@1bozka Widziałaś terenowy samochód ze stałym 4X4 jadący 160km/h?

Moze nie raz krajanko za mną jechałaś i mnie przeklinałaś:szydera:

 

A to wylacz to 4 na 4 zobaczysz, będzie lepiej :haha:Ale nie mów że suniesz lewym pasem:haha: bo jeśli tak to mogłam Cię nawet obtrąbić:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo ...ale właściwie @Grzegorz B...nie musiałby być ładny ( a jest ! ) , bo mencizna ładniejszy od diabła już jest piękny ...podobno :szydera:

A weźcie, bo normalnie pąsy jakieś na me lico weszły

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fb przypomniał mi taką sytuację, to się podzielę. Syn mój przyszedł ze szkoły i powiedział że jutro ma być ptaszkiem żona moja więc wyjęła sobie ileś godzin z życiorysu i w nocy zrobiła strój

Oczywiście żadnym ptaszkiem miał nie być i chodziło o co innego

received_1996907840584054.jpeg

received_1996907837250721.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzegorz B napisał:

Fb przypomniał mi taką sytuację, to się podzielę. Syn mój przyszedł ze szkoły i powiedział że jutro ma być ptaszkiem żona moja więc wyjęła sobie ileś godzin z życiorysu i w nocy zrobiła strój

Oczywiście żadnym ptaszkiem miał nie być i chodziło o co innego

received_1996907840584054.jpeg

received_1996907837250721.jpeg

No ORZEŁ...jak nic orzeł

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzegorz B napisał:

A weźcie, bo normalnie pąsy jakieś na me lico weszły

Nie pąsowiej Grzesiu , bo to szczera prawda , ale , żeby nie było ...niech se ktoś nie próbuje czegoś myśleć ...zbereźnego : Grzesiu jest niewiele starszy od mojego pierworodnego ...no i ziomal  mój , mamy do siebie rzut beretem ....bez rozpędu  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie pąsowiej Grzesiu , bo to szczera prawda , ale , żeby nie było ...niech se ktoś nie próbuje czegoś myśleć ...zbereźnego : Grzesiu jest niewiele starszy od mojego pierworodnego ...no i ziomal  mój , mamy do siebie rzut beretem ....bez rozpędu  :szydera:

Się nie rozpędzaj..:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...