Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, scarlett napisał:

:d niech oni się martwią i niech oni odpowiedni paragraf dostosują..:dyskusja: mój ci on :p za całe 10 ciężko zapracowanych ojrasków..:p

No tak,jak 10 i to ciężko zarobionych to on Ci Twój:szydera:W razie co całe forum masz na świadków :tak2::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Joy napisał:

@MeryKy

1) Sprawdź, czy  nie masz wyłączonej opcji "Pokaż obrazy". Jest taka funkcja, która pozwala po prostu wyłączyć pokazywanie zdjęć na stronach. Możesz to sprawdzić w opcjach - rozwiń w przeglądarce ustawienia i wejdź do "Opcje internetowe". W nowym okienku przejdź do "Zaawansowane", a następnie na liście przewiń do sekcji "Multimedia" i upewnij się, że opcja "Pokaż obrazy" jest ZAZNACZONA. Jeśli jest odznaczona, to ją zaznacz.

2) Przywróć ustawienia domyślne - jeżeli powyższe rozwiązanie nie pomogło, to możesz spróbować zresetować przeglądarkę do fabrycznych ustawień (tak jak telefon z Androidem). Wejdź do Opcji internetowych jak powyżej, przejdź do zakładki "Zaawansowane" i na samym dole kliknij w opcje "Resetuj" w sekcji "Resetowanie ustawień przeglądarki".

3) Sprawdź czy problem występuje na innych przeglądarkach

podpowiedź od wujka google :) 

Ufff

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Joy napisał:

@MeryKy

1) Sprawdź, czy  nie masz wyłączonej opcji "Pokaż obrazy". Jest taka funkcja, która pozwala po prostu wyłączyć pokazywanie zdjęć na stronach. Możesz to sprawdzić w opcjach - rozwiń w przeglądarce ustawienia i wejdź do "Opcje internetowe". W nowym okienku przejdź do "Zaawansowane", a następnie na liście przewiń do sekcji "Multimedia" i upewnij się, że opcja "Pokaż obrazy" jest ZAZNACZONA. Jeśli jest odznaczona, to ją zaznacz.

2) Przywróć ustawienia domyślne - jeżeli powyższe rozwiązanie nie pomogło, to możesz spróbować zresetować przeglądarkę do fabrycznych ustawień (tak jak telefon z Androidem). Wejdź do Opcji internetowych jak powyżej, przejdź do zakładki "Zaawansowane" i na samym dole kliknij w opcje "Resetuj" w sekcji "Resetowanie ustawień przeglądarki".

3) Sprawdź czy problem występuje na innych przeglądarkach

podpowiedź od wujka google :) 

:kopara:a mnie niektore se otwieraja a inne nie...

nie ma wplywu fakt jaki plik jest zalAcznikiem?

powalilas mnie kolezanko....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Papa się drze / czyt . ziewam / , ale wyspałam się w miarę . Gdyby to było godzinę wcześniej to walnęłabym się w bety ...teraz to już szkoda mi dnia ....i kawy , pachniejącej kawy ....że o cugasu nie wspomnę , bo to się wie samo przez się :haha:

Dzień zapowiada się atrakcyjnie . Dziś zjawi się tutaj mistrz mycia powierzchni gładkich - przeźroczystych ....znaczy się okien . O której godzinie nawet nie pytałam , bo nie moja broszka , tylko Elki .Dla mnie czas szybciej płynąć będzie ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1630067069_dziedobryczwarteczek.jpg.f61dd3b7c114dd4f7b3c33142ef446f6.jpg i tylko tyle, lub aż tyle :oklaski: Nie wyspałam się, niestety :słabo: Teraz oczekuję na efekt działania kofeiny w żyłach, bo nikotyna nie daje rady postawić mnie do pionu :haha:Chciałbym napisać poemat o pięknie poranka, o jaśniejącej jutrzence na niebie, o posrebrzonej szronem roślinności za oknem, ale...no własnie...wena moja czeka w uśpieniu jak ja...:haha: Nic to...poczekamy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Wstawalam w nocy i wyjadalam bigos z gara.....:szydera: zaraz go zamrozę żeby nie wodzil mnie na pokuszenie....:d

Przemyslałam i postanowiłam włączyć się do sprzątania i pomoc dzieciom :szydera: zaraz piorę kocyki i poduszki z kanapy, gdzie zwierzyniec sie wyleguje.....ale najpierw kawa....:d

Miłego dnia 

Tym co wracają do domu szczęśliwej podróży.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, scarlett napisał:

Bardzo udana wizyta na dzisiejszym flohmarku xd udało mi się wypatrzeć kogoś kogo dawno chciałam mieć xd zawiśnie u mnie na balkonie ku radości wnusi, a przedtem  umili mi drogę do Pl, będzie siedział koło mnie na siedzeniu pasażera przypięty pasem, bo tył mam już zajęty na fuull :) będzie do kogo zagadać :djestem ciekawa reakcji innych kierowców na autobanie na takiego pasażera..coś czuję że będzie wesoło.xd:o:trele:

33.jpg

Sprytna jesteś. Zanim dojedziesz to wydusisz z niego wszystkie prezenty. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...