Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Afryka napisał:

 Sypialnia bije blaskiem , kuchnia w połowie , zbłąkany wędrowiec którego nakarmiła i napoiłam , poszedł do domu czyli Mikołaj z mamunią swoją ,ciasto na pierniczki zrobione w czystej lodówce zalega :haha:. Ogłaszam porre rreraksu :szydera:

Afryko najmilejsza,koffana i w ogóle naj:cmok:Czy Ty przypadkiem nie chciałabyś mnie odwiedzić? Tak na dni parę?:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Afryko najmilejsza,koffana i w ogóle naj:cmok:Czy Ty przypadkiem nie chciałabyś mnie odwiedzić? Tak na dni parę?:cmok:

wlasnie to chcialam tez zaproponowac

ja zjezdam za tydzien to kolezanka mialaby tydzien zeby mnie troche wesprzec i odgruzowac to co teoretycznie dziecko moje sprztanelo

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

 Sypialnia bije blaskiem , kuchnia w połowie , zbłąkany wędrowiec którego nakarmiła i napoiłam , poszedł do domu czyli Mikołaj z mamunią swoją ,ciasto na pierniczki zrobione w czystej lodówce zalega :haha:. Ogłaszam porre rreraksu :szydera:

Wygłodzona to i od sypialni zaczęła xd

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milego wieczorku moi drodzy...musze spadac..ojro wola....wiecie 

kazda godzina itd....

baska jak te zeby potrzebujesz daj cynk to ci podrzuce juz sie odmoczyly bo dwie tabletki coregi uzylam....mozesz kasac

trzmtasiecieplo

od jutra za tydzien o tej porze bedzie sie busie tulila do szyby i myslala oby do domu

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

milego wieczorku moi drodzy...musze spadac..ojro wola....wiecie 

kazda godzina itd....

baska jak te zeby potrzebujesz daj cynk to ci podrzuce juz sie odmoczyly bo dwie tabletki coregi uzylam....mozesz kasac

trzmtasiecieplo

od jutra za tydzien o tej porze bedzie sie busie tulila do szyby i myslala oby do domu

 

 

Dzięki , ale nie ...Znalazłam swoje ...w paszczęce jednak miałam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

 Sypialnia bije blaskiem , kuchnia w połowie , zbłąkany wędrowiec którego nakarmiła i napoiłam , poszedł do domu czyli Mikołaj z mamunią swoją ,ciasto na pierniczki zrobione w czystej lodówce zalega :haha:. Ogłaszam porre rreraksu :szydera:

A u mnie bajzel wszędzie.....ciekawa jestem kiedy zaczną sprzątać ? :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Ewuś ,czapki z głów ,z Ciebie niespotykanie spokojny człowiek ,ja bym się nerwowo wykończyła :haha:

Też się kiedyś niepotrzebnie "spalałam" :) Zaczekaj jakieś 10 lat i Ty będziesz niespotykanie spokojna:haha:Tylko trenuj,praktyka czyni mistrza:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie dylemat z tymi porządkami przedświątecznymi:)Dom jest do mieszkania a nie do sprzątania:)Oczywiście czysto ma być ,ale bez histerii.Chałupa  to nie laboratorium:)

Miałam taką kumpelę co nawet przed północa ze ścierką latała.I co? Ano jajco:(Nikt nigdy tego nie doceniał.

Nie spinam się,jest w miarę czysto,okna poczekają do wiosny,pajęczyny ogarnięte.Syfu nie ma:)A że gdzieś tam w kątku jednym czy drugim sa kurze?I co z tego:)Odwracam oczy:)

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Macie dylemat z tymi porządkami przedświątecznymi:)Dom jest do mieszkania a nie do sprzątania:)Oczywiście czysto ma być ,ale bez histerii.Chałupa  to nie laboratorium:)

Miałam taką kumpelę co nawet przed północa ze ścierką latała.I co? Ano jajco:(Nikt nigdy tego nie doceniał.

Nie spinam się,jest w miarę czysto,okna poczekają do wiosny,pajęczyny ogarnięte.Syfu nie ma:)A że gdzieś tam w kątku jednym czy drugim sa kurze?I co z tego:)Odwracam oczy:)

 

 My chyba jesteśmy spokrewnione:szydera:. Ja się boję odzywać, wszyscy tacy zaaferowani tymi porządkami, gotowaniem, a ja ? Bawię się z psem, oglądam, czytam, szyję i szydełkuję. W weekend trochę podrasujemy chałupkę i czekamy na dzieci :szydera:.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, foczka63 napisał:

Macie dylemat z tymi porządkami przedświątecznymi:)Dom jest do mieszkania a nie do sprzątania:)Oczywiście czysto ma być ,ale bez histerii.Chałupa  to nie laboratorium:)

Miałam taką kumpelę co nawet przed północa ze ścierką latała.I co? Ano jajco:(Nikt nigdy tego nie doceniał.

Nie spinam się,jest w miarę czysto,okna poczekają do wiosny,pajęczyny ogarnięte.Syfu nie ma:)A że gdzieś tam w kątku jednym czy drugim sa kurze?I co z tego:)Odwracam oczy:)

 

Mam tę samą metodę...nawet okularki do czytania zdejmuję i za ślepą komendę robię :szydera: A goście też raczej z tych używających pomocy ocznej, więc luzik mam na full :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

@foczka63 jestem dokładnie taka sama :) Trenowałam,trenowałam i teraz jestem mistrzynią w niezauważaniu tego co by mi mogło zepsuć humor :haha:

Ja tez też trenowałam....dłuuuugo.....:szydera:

Dziewczyny ! Bigos mi wyszedł palce lizać ! Oczywiście, zrobiłam po swojemu....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...