Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaa....i przy moim wigilijnym stole za zbłąkanego, bezdomnego śmierdziela będziesz robić? :szydera:

a czy ty wdzila zmije ktora....jeb...ie??? bo ja nie...owszem czlonki potrafi zgubic ale te odrastaja

przejde sie perfumerii i sie spryskam....bedzie pachnialo:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może i Lucynka będzie zdrożona...ale jak nie będzie się kąpać, to będzie śmierdziel...i tyle :haha: Chyba więcej świeczek zapachowych kupię :haha:

zainwestuje w dmce....cos wyszarpie nawet glowe umyje zeby nie bylo...w koncu moze wiochy nie narobie

ale jad i tak zostanie 

musialabys mi zeby wyrwac...ale to tez robie sama..protezke w domu zostawie wiec te dwa kielki beda uzywanie do memlania bo przeciez nie gryzienia prosze o miekkie menu:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam na kiermaszu i.... padlam..

jako ze kuchnia dzisiaj ma wolne to przemknelam kolo chinoli...zapach mnie nie skusil ale wiem ze toranaga lubi takie smierdziele i zakupilam mu sajgonki makaron ryzowy i cos blizej nieokreslonego....za wacka pana nie rozumialam ani slowa co do mnie dziewcze mowilo ....zakup mieszczacy sie w trzech kartonikach trwal pol godziny doszlo do placenia i wtedy stracilam cierpliwosc....poporsilam zeby mi napisala ile mam zaplacic...nie miala na czym....poporsilam o rachunek....nie miala kasy zeby chociaz paragon wydrukowac.....skapitulowalam ..na palcach policzylysmy ile wyszlo polozylam kase i pooooszlam.....

ale na kolana to mnie ceny powalily...srednio trzykrotnie drozej niz normalnie....

zla bylam natomiast bo nie bylo naszego stoiska a tak sie ogorasy nastawilam

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

bylam na kiermaszu i.... padlam..

jako ze kuchnia dzisiaj ma wolne to przemknelam kolo chinoli...zapach mnie nie skusil ale wiem ze toranaga lubi takie smierdziele i zakupilam mu sajgonki makaron ryzowy i cos blizej nieokreslonego....za wacka pana nie rozumialam ani slowa co do mnie dziewcze mowilo ....zakup mieszczacy sie w trzech kartonikach trwal pol godziny doszlo do placenia i wtedy stracilam cierpliwosc....poporsilam zeby mi napisala ile mam zaplacic...nie miala na czym....poporsilam o rachunek....nie miala kasy zeby chociaz paragon wydrukowac.....skapitulowalam ..na palcach policzylysmy ile wyszlo polozylam kase i pooooszlam.....

ale na kolana to mnie ceny powalily...srednio trzykrotnie drozej niz normalnie....

zla bylam natomiast bo nie bylo naszego stoiska a tak sie ogorasy nastawilam

 

Niepotrzebnie . Może mieli , ale pokrojone w plasterki ...te ogórasy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niepotrzebnie . Może mieli , ale pokrojone w plasterki ...te ogórasy :szydera:

nie bylo ich wcale ...a pokrojone...to nie ten klimat :szydera:..juz nie tas...smakuja

tak calego do reki i dziasla zatopic...bo przecie nie zeby..ale ugryzc se nie da...ino pomemlac

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...