Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Grzegorz B napisał:

Ale czemu? Pdp się tak wydzierała nocą? 

???  Poprzedniczka zalatwila z lekarzem tabletki ale "madre " corki nie chcialy mamuski truc tabletkami ...malo tego Akcja zaczynala sie od polozenia do lozka w asyscie jednej z dwoch corek -mycie bylo koszmarem .... wrzask taki i to trwalo do ok 1 szej 2 giej roznie ... Do mycia pod glowe 3 poduszki i walek na nogi termofor .... i teraz myjcie byl LIFT ...osoba nie chodzaca ... Gdy synowa byla lub zdazylo sie ze sama mylam byla grobowa cisza ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzegorz B napisał:

Gówniana robota, Fakt, ale przynajmniej mam pewność że jutro w Augsburgu Heinz kasztanem nie popsuje nam wycieczki. Dobranoc wszystkim. Czas na kąpiel. Tym co jutro fruną samolotem czy na miotle życzę szczęsliwego startu i lądowania. A jak będą dobiegać z kokpitu takie dźwięki to spoko luz. Podkomisja Smoleńska w formie

 

:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz B moze po lewatywie?:haha:

Po lewatywie jest dzidzia. Ledwie godzinkę z okładem. Nawet się nie zorientował o co kaman A już szlauch był w odbycie u mnie stolec wporzo, regularny, zdrowo wyglądający

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A o czym Ty teraz do mnie rozmawiasz ...Lucynko ...o jaką  zapaść energetyczną Ci biega  :d

no na poczarku byl ranny ptaszek u naszego kolegi..o sorki .z naszego kolegi potem chyba pasta do zebow na czubku az zeszlo na baterie....ot i tak napisali farona albo cos w tym stylu...jedno slow i cala powiesc o zapasci....energetycznej 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Czyli botox w piątek. Udało się Elce jeszcze przed moim wyjazdem wcisnąć dzidzìę. Co prawda to ten łatwy, prawa stopa, jednakowoż którz lepiej utrzyma dzidzìę nieruchomo ode mnie, z całym wachlarzem gestapowskich chwytów, które musiałem opanować, gdy pracowałem w psychiatryku ? Tak samo udało jej się z botoxem twardzieli tuż przed moim ostatnim wyjazdem. dobra jest

@Grzegorz Bjaki botox?

Dziadek zmarszczki prasuje?:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no na poczarku byl ranny ptaszek u naszego kolegi..o sorki .z naszego kolegi potem chyba pasta do zebow na czubku az zeszlo na baterie....ot i tak napisali farona albo cos w tym stylu...jedno slow i cala powiesc o zapasci....energetycznej 

:szydera:...Lucy ...bo nie wyrabiam ze śmiechu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no na poczarku byl ranny ptaszek u naszego kolegi..o sorki .z naszego kolegi potem chyba pasta do zebow na czubku az zeszlo na baterie....ot i tak napisali farona albo cos w tym stylu...jedno slow i cala powiesc o zapasci....energetycznej 

Pasta do zębów na czubku czyli że Co, na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...