Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Te kawałki łososia były nieduże, jeden już pożarty. Pyszny był. :haha:

Jestem po weryfikacji cen rybek...wędzony łosoś 150 zł za kilo, świeży 80 złociszy kosztuje, zatem te dwa małe kawałki w kraju też nie są tanie :słabo: Jedz na zapas :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem po weryfikacji cen rybek...wędzony łosoś 150 zł za kilo, świeży 80 złociszy kosztuje, zatem te dwa małe kawałki w kraju też nie są tanie :słabo: Jedz na zapas :szydera:

:kopara:

o qwa...zajebiscie....to fakt niech kolezanka na zas poje...a ja chyba tez juz dzisiaj zaczne nazbieram do wigilii

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lucyna.beata napisał:

no...kto siiedzi ten siedzi...ja tesknie za siedzeniem z nogami podwinietymi jak lubie....ale fakt..nic nie niastraja tak pozytywnie jak zakwasy...osobiscie wolalabym obolae miesnie z nnego powodu ale..ostatecznie moze byc i aerobic:haha:

Oj tam,oj tam ideologię zawsze można dopasować.;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No co? :haha: Taki stepping ujędrnia pośladki i nie tylko :szydera:

wiesz ze ja rowerowo saunowa jestem no dobra...z kijami moge polazic ale schody??? ja ich mam 194 sztuki....potem to byloby...potrzebna calodobwa opieka...do opiekunki:szydera:

od wyrabiania masy miesniowej na pupie jestes ty...ty nawet fajurka stepujac palisz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

wiesz ze ja rowerowo saunowa jestem no dobra...z kijami moge polazic ale schody??? ja ich mam 194 sztuki....potem to byloby...potrzebna calodobwa opieka...do opiekunki:szydera:

od wyrabiania masy miesniowej na pupie jestes ty...ty nawet fajurka stepujac palisz

I dlatego nie potrzebuję dziadka do orzechów :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst w dzisiejsze rozmowie z moja obecna agencja niemalze na kolana mnie powalil

syn szefowej

- pani lucyno jakie ma pani plany po nowym roku?

myslalam ze sie przeslyszalam bo mam ustalone z szefowa moj powrot na zlecenie pod koniec stycznia wiec pytam

- a z mama pan rozmawial?

syn szefowej

- nie..bo mamy bardzo duzo pracy swieta itd..

ja

- to teraz rozumiem dlaczego nie moge sie doczekac odpowiedzi na maila z 19 listopada..a odnosnie moich planow prosze z mama porozmawiac ona jest w temacie

w sumie po glebszym zastanowieniu..nie wiem po co zadzwonil...

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

poczatke bywa zdecydowanie ciekawszy....bo koniec zawsze taki sam...

pilot w reku i...zjazd...tzw zapasc energetyczna

A o czym Ty teraz do mnie rozmawiasz ...Lucynko ...o jaką  zapaść energetyczną Ci biega  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...