Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Blondi napisał:

oj wiem ,wiem co jest dobre a co paskudne :święty: w tym jestem utalentowana od urodzenia,,, @violka a od tego wylizywania języczkiem paluszków u stóp to nie masz łaskotek:hura: 

Co tu się dzieje ? Była kurteczka za tyłek :d teraz paluszki z języczkami w łaskotkach ukąpane :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

Co tu się dzieje ? Była kurteczka za tyłek :d teraz paluszki z języczkami w łaskotkach ukąpane :szydera:

Ooooo,a co to Brat Derektor nie na bieżąco??/Czym  to sie Brat zajmował ,że nie śledził rozwoju wydarzeń,hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ORIM napisał:

Co tu się dzieje ? Była kurteczka za tyłek :d teraz paluszki z języczkami w łaskotkach ukąpane :szydera:

Bo jak jeden na tym forum uwielbia pieszczoty,,,:love: głaskania,,przytulania, polizania ,dotykania, macania ,kochania, ,,języczkowania,lizania,,no co!!!! nie wypierać się mi tutaj,że nie! rozpiera wszystkich rozkosz ,,,:serce:,dlatego jest wszystko w jednym temacie,,,tylko inaczej pisane i wyobrażane,,,a myśli wszystkie idą w jednym kierunku,,,czyli? nic tylko kochac i się podniecać a podniecanie jest cudowne,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Kryska na mnie przyszła...i będę się żegnać...i chętnie nie sama do koja bym się udała...:haha: Pozostaje pomarzyć...image.png.081c0ab6c23406c6b1080a0a6eae3bc8.png Nie pobiegnę, nie pościgam się....statecznym krokiem udam się w pielesze...:haha:Życzę wszystkim miłego wieczoru...:cmok: Do jutra kochani...:cześć: 

Przecież :pze nie sama..masz kuny

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Jak ja łaknę czekolady...:haha:

chcę by słodkość dał mi ktoś...:szydera:

chcę by zabrał mnie do sklepu...:haha:

tam słodkości znajdę dość...:szydera:

Informuję, że jestem na głodzie..czekoladowym głodzie....:smutek:

chyba ci takie cudo przenosnie zakupie na te twoje zlecenia...zebys nie cierpiala:cmok:

i-cilio-fontanna-czekoladowa-33cm-ci-490060.jpg

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

No! Chodźcie spać, bo goście chcą iść do domu! :hura::cześć3::hura:

 

1 minutę temu, LACH napisał:

No! Chodźcie spać, bo goście chcą iść do domu! :hura::cześć3::hura:

Z 25 lat temu,knajpa Reduta we Wro,do której chadzałyśmy nasza babską paczką co tydzień wówczas.4 rano...przy jednym stoliku ja pilnuje torebek,z noga w gipsie,ha ha  a przy drugim kumpela migdali się z nowo wyhaczonym gachem...Prawie śpię na tym stoliczku:)Przychodzi kelner Darecki/kolega nasz/ i mówi do mnie-weź ją q..zabieraj!my też chcemy iśc spać!HA HA HA  Takie o były wesołe czasy:):):)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

 

Z 25 lat temu,knajpa Reduta we Wro,do której chadzałyśmy nasza babską paczką co tydzień wówczas.4 rano...przy jednym stoliku ja pilnuje torebek,z noga w gipsie,ha ha  a przy drugim kumpela migdali się z nowo wyhaczonym gachem...Prawie śpię na tym stoliczku:)Przychodzi kelner Darecki/kolega nasz/ i mówi do mnie-weź ją q..zabieraj!my też chcemy iśc spać!HA HA HA  Takie o były wesołe czasy:):):)

Nigdy nie barłożyłem we Wr. !

 :hura::szydera::hura:

Ale w Osjakowie i Oleśnicy, to i owszem

:szydera::hura::szydera:

A tak, to gdzie ten Wro???

:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...