Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, violka napisał:

Patrzcie i podziwiajcie :oklaski:

1900937827_WhatsAppImage2018-12-07at18_48_40.thumb.jpeg.252b526000769d2d8884722a21540633.jpeg

Pierwsze ciasteczka robione są w foremce , którą ostatnio zakupiłam :d

 

1902300665_WhatsAppImage2018-12-07at18_44_29.thumb.jpeg.fd910a2125b52f22e13685da5372323a.jpeg

A te niewyjściowe niemoty , kulałam ręcznie :haha:

 

540588338_WhatsAppImage2018-12-07at18_44_24.thumb.jpeg.f3bb61e9809ee4780026812a52d2d908.jpeg

W to , że są przepyszne ,  musicie uwierzyć mi na słowo :d

Nawet nie pytam jak są pyszne , widać i czuć na odległość.:dobrze:. Ja w tym roku tak zaszalałam,że upiekłam chyba ze 20 sortów,samych pierników 5 rodzajów,a najgorsze co mogło być to ich nie jeść,musiałam z własną ręką walczyć,żeby z ciastkiem do ust nie wędrowała.:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Nawet nie pytam jak są pyszne , widać i czuć na odległość.:dobrze:. Ja w tym roku tak zaszalałam,że upiekłam chyba ze 20 sortów,samych pierników 5 rodzajów,a najgorsze co mogło być to ich nie jeść,musiałam z własną ręką walczyć,żeby z ciastkiem do ust nie wędrowała.:szydera:

2 sorty zrobię jeszcze w domu i na tym koniec ciasteczkowania . Nie żebym była leniwa :cool: ale należy dbać o linię :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Lizuska :haha: Gdzie ty krewetki widzisz? :haha: 

Czepiasz się ...każdy widzi coś innego . Jeden krewetki , drugi małe księżyce ..

..trzeci znów szczękę PDP-go ...tyle , że bez uzębienia . Kształt nieważny ...aby pychotki były .xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gdybam, czyli układam menu na Wigilię...I wymyśliłam, że w tym roku nie zrobię rolady makowej :oklaski: Rolada lubi pękać, ciasto drożdżowe potrzebuje więcej "zachodu" >:( Postanowiłam, że zaoszczędzę czasu i zrobię makowiec japoński :oklaski: Mniam...mniam...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Kurde >:( Wreszcie mogę się czymś pochwalić , więc czekam na ochy i achy :ostrzegam:

:haha:

Violka podziwiam Twoją pracowitość :cmok:.Mało,że się narobiłaś przy ciasteczkach to jeszcze masz siłę tłuc tym wałkiem po głowach:szydera: Przyznaj się skąd masz tyle energii?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Violka podziwiam Twoją pracowitość :cmok:.Mało,że się narobiłaś przy ciasteczkach to jeszcze masz siłę tłuc tym wałkiem po głowach:szydera: Przyznaj się skąd masz tyle energii?:szydera:

Trochę nerwa kurwicznego z dodatkiem zazdrości , bo jedne takie maupy sie pakują .... i już nie wiesz co z nadmiarem energii robić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...