Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na muchy pomagają zioła, różne, byle zapach był. Ale najfajniejszym odstraszaczem much jest jabłko z nabitymi goździkami. Fajny zapach w domu przez kilka dni a muchy nie przepadają za tym zapachem. Jak przestaje pachnieć trzeba zmienić. Ja. Najbardziej lubię pimarańcze nsbite goździkami, pięknie pachną. Można wytruć ale przylecą następne. 

Na słonecznych oknach można położyć woreczki napełnione wodą, odstraszą je trochę refleksy światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ocet nie podziałał ale doczytałam teraz , że nie lubią zapachu kokosu , więc wysmaruje się chyba olejem kokosowym :szydera:

Nie! Nie rób tego! 

Ja pachnę kokosem, a I tak zrą. Ocet tez nie pomógł. 

To co? Gniję? 

Jessuu 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na muchy pomagają zioła, różne, byle zapach był. Ale najfajniejszym odstraszaczem much jest jabłko z nabitymi goździkami. Fajny zapach w domu przez kilka dni a muchy nie przepadają za tym zapachem. Jak przestaje pachnieć trzeba zmienić. Ja. Najbardziej lubię pimarańcze nsbite goździkami, pięknie pachną. Można wytruć ale przylecą następne. 

Na słonecznych oknach można położyć woreczki napełnione wodą, odstraszą je trochę refleksy światła.

Mam pozawieszane na południowym oknie różne kryształki , które tak się mienią , ze aż po oczach walą :haha:a to okno było najbardziej zasrane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Pójdę za radą @Baśka powtarzająca się i nasmaruję sobie nim pisie :haha:

Pomóc  może nie pomoże przeciw muchom , ale poślizg chociaż będzie . Może któraś francowata se nóżkę złamie ...a nawet skrzydełko ....jakby wślizgnąć na krzywy ryj się chciała ...i dobrze tak małpie jednej będzie ...tej małpie muchi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pomóc  może nie pomoże przeciw muchom , ale poślizg chociaż będzie . Może któraś francowata se nóżkę złamie ...a nawet skrzydełko ....jakby wślizgnąć na krzywy ryj się chciała ...i dobrze tak małpie jednej będzie ...tej małpie muchi !

Same plusy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...