Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

No właśnie... zawsze się zastanawiałem jaki może być fan z małego pieska. 

Male pieski,ja lubie u kogos.

Np jamnisie sa slodkie.

Yorkow nie uwazam za psy,

Dla mnie pies, musi byc DUZY, tak zeby bylo co poklepac, przytulic sie.:777_revolving_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, beatrix+ napisał:

Dopiero jestem parę dni w pracy a już wysiadam...

Otóż moja pdp ma dziwną manierę..

Po posiłku,  albo w jakiejś innej chwili wyciąga szczękę z gęby i wysysa z pomiędzy  zębów resztki żarcia..:szok:jak niektórzy z kostek szpik..

Ja wtedy liczę pająki,  kasę w myślach,  albo moje  wymarzone meble..

Uff.

A wasi pdp jakie mają przyzwyczajenia,  które o mdłości przyprawiają.?

Moja pierwsza podopieczna miała zaparcia. Potrafiła dwa palce w odbyt wsadzić. I gmerać i gmerać. Wyjmowała je całe w kale, czasem w kale i krwi. Dodam tylko że Po tym prosiła mnie zawsze o pomoc w doprowadzeniu palca wskaziciela i jego kumpla do porządku

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Moja pierwsza podopieczna miała zaparcia. Potrafiła dwa palce w odbyt wsadzić. I gmerać i gmerać. Wyjmowała je całe w kale, czasem w kale i krwi. Dodam tylko że Po tym prosiła mnie zawsze o pomoc w doprowadzeniu palca wskaziciela i jego kumpla do porządku

lo matko!!!

Moja kiedys sobie wsadzala kawalek mydla w kakao.

SAMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

lo matko!!!

Moja kiedys sobie wsadzala kawalek mydla w kakao.

SAMA

Jej syn, uznany stomatolog, gdy mu opowiedziałem z trudem uwierzył. Edyta była generalnie dystyngowaną nauczycielką biologii.  Ale musiałem mu o tym opowiedzieć gdy wymyślił koloboskopię. Bo mnie nie było i podcierał matkę. Zobaczył krew i zaczął wydzwaniać po znajomych gastrologach

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

@Grzegorz B Gregory na litość boską czy ta Elka tą protezą to piwo otwiera czy orzechy łupie!? :szok:

Orzechy powaga. Mamy 70 ton orzechów laskowych do schrupania. Taki był urodzaj latoś

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...