Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzieeeee....naprawina paszczęka dotarła . Sam fachura ją przywiózł...Musi jakiś mieszaniec , bo galanty nawet ...i ...w stosownym wieku ....Może jeszcze z raz mi upadnie ...wymsknie sie ta paszczęka ....sie zobaczy ....

Doktor już w pełnym uzębieniu ....ja wstawiłam wodę na świderki ....pomidorowa będzie na obiad . A już miałam gotować kartofelki , ugnieść i zrobić wysepkę na środku talerza z zupą . Taki prikaz miałam , bo nudelnków PDP by nie zemlnął a ryżu ...kuźwa ...ryżu nienawidzi ...Mam jednak szczęście , że obiady tutaj Elka gotuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejną kawkę :kawa2: Godzinny leżing w wannie (z wszelkimi zabiegami upiększającymi) dobrze mi zrobił ... Przede mną jeszcze tydzień wolności, w przyszły poniedziałek będę na pełnych obrotach ... Resztę zabiegów upiększających mam umówionych na sobotę. Ponieważ nie jestem u siebie to nawet walizkę mam spakowaną i ominie mnie już to czego nie znoszę :haha:W związku z moją nowa fryzurą nie będę targać już ani suszarki do włosów, ani prostownicy, co mnie niezmiernie cieszy :d Teraz niech moje "blond" pełeszki kręcą się dowolnie bo i tak je zepnę :haha:Chyba muszę zmienić fotkę, żebyście mogli mnie poznać w nowym wydaniu , ale tu Gero by się przydał to może by mi te zmarchy wyretuszował przy okazji... :haha:Ze 28-lat nie miałam tak długich włosów, że całkiem zapomniałam, że mam ich aż tyle... :o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka mi zachorzala. Mam polecenie dzwonic do synkow natychmiastowo, tylko nie wiem do ktorego pierwej, bo kazdy chce byc tym pierwszym. Wybrala  wiec Alutka.

Synka w domu nie bylo ale pani domu z Alutka porozmawiala. I do tej pory nikt nie oddzwonil, chociaz komorki maja. Moja lezy w moim pokoju, bo musze oduczac familie od dzwonienia do mnie.

Tymczasem pani ergo zawitala i Alutke glowka przestala bolec.

Byle do zjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry spóźnione wszystkim...hmm wprawdzie ominął mnie dzis rano  na forum dooooo................pny temat:szydera::szydera::szydera:................. Pozdrowionka 

Oooo, wiesz czego zalowac.Posmiac sie zawsze warto:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magdzie napisał:

Ostatnie zakupy i koniec.Wychodze ze wszystkim na prosta :d

Mam zmienniczke w odpowiednim wieku :d

Dziadek tylko zmieszany troche , ze sasiedzi powiedza , ze znalazl na stare lata kobite :d

Lejesz miód na mą duszę Magdalenko ....Myślałam , żeby może w przyszłym roku zaprzestać wyjazdów ....ze względu na posunięcie ....w latach , ale gdzieee...za wcześnie . Żeby tylko zdrowie było to sie pojeździ jeszcze ...10 lat :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lejesz miód na mą duszę Magdalenko ....Myślałam , żeby może w przyszłym roku zaprzestać wyjazdów ....ze względu na posunięcie ....w latach , ale gdzieee...za wcześnie . Żeby tylko zdrowie było to sie pojeździ jeszcze ...10 lat :hura:

Starsze od węgla jeżdżą i dobrze.....ja tam nie mam kompleksów....jeszcze z 15 dam radę :szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan było dobry...:haha: Podrzemać, zmarszczki i kręgosłup wyprostować...:szydera: Ale na planach się skończyło, bo jakaś swołocz zza płota trawnik kosił...>:( Głośno kosił...długo kosił...i tym sposobem plany poszły się....>:( Ogłaszam, że żadna zmarszczka mi się nie wyprostowała, każda fałdka skórna pozostała na swoim miejscu, sadła nie przybyło ( chyba)...ogólnie jest do dooopy...tak w temacie nawiążę...:szydera: I spać mi się chce nadal...:smutek: A tu żadnej pocieszycielki mlecznej nie ma...żadnego słodycza w zasięgu ręki brak...do doooopy jest...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Plan było dobry...:haha: Podrzemać, zmarszczki i kręgosłup wyprostować...:szydera: Ale na planach się skończyło, bo jakaś swołocz zza płota trawnik kosił...>:( Głośno kosił...długo kosił...i tym sposobem plany poszły się....>:( Ogłaszam, że żadna zmarszczka mi się nie wyprostowała, każda fałdka skórna pozostała na swoim miejscu, sadła nie przybyło ( chyba)...ogólnie jest do dooopy...tak w temacie nawiążę...:szydera: I spać mi się chce nadal...:smutek: A tu żadnej pocieszycielki mlecznej nie ma...żadnego słodycza w zasięgu ręki brak...do doooopy jest...:haha:

a mnie  o5  rano w moim własnym domku  obudził kogut:przekleństwa: namoleniec jeden piał i piał darmozjad jeden .Ale skąd taki tu ,który sąsiad takowego ma.  pewnie kogut  teraz śpi a ja nie.Jutro zrobię polowanie....:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

a mnie  o5  rano w moim własnym domku  obudził kogut:przekleństwa: namoleniec jeden piał i piał darmozjad jeden .Ale skąd taki tu ,który sąsiad takowego ma.  pewnie kogut  teraz śpi a ja nie.Jutro zrobię polowanie....:grzmotnąć:

Aż sie prosi rosół zrobić...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam nie wychodzić podczas pauzy , ale musiałam zmienić plany ... Dr. skończyły się bonbonsiki i sypnął 10 e i poszłam szybciorem do Netto ....Przy okazji zakupiłam Persila w kapsułkach .....no i przebieżkę miałam . Nie poszłabym po te cholerne cuksy , ale Elka pracuje dzisiaj do 19.30 i nie zniosłabym marudzenia , że nie ma co słodkiego mój PDP-ny na ruszt wrzucić ....Brak cukierków równa się marudzeniem ...utyskiwaniem na wszystko ....lepiej jak jest zapas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...