Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co dobre szybko się kończy , więc moje chwile wolności również . Pogoda paskudna , leje jak z cebra , myślałam , że to powstrzyma mnie od zwiedzania sklepów , ale nałóg okazał się silniejszy :haha:Coś tam znowu kupiłam , ale nie mam odwagi powiedzieć co :szydera: 

@ivanilia40 w Depocie są piękne sztuczne choineczki , wyglądają jak żywe :d Jak ją rozpakuję , to zrobię zdjęcie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To ja jeszcze poczekam aż zacznie się zapisywanie kosztowności i gotówki. :szydera:

Kosztowności to biednym . Ty na taką nie wyglądasz ...codziennie wystrojona jak z żurnala ....że o wypasieniu się to nawet nie wspomnę . Na poprzednim zdjęciu było widać jak Ci się ryjek upasl ....Biednym zapiszemy . Na Toruń zapis pójdzie . Wykosztowal się ojczulek na urodziny radyjka...kupa darmozjadow zjechała się ..pomoc się należy  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kosztowności to biednym . Ty na taką nie wyglądasz ...codziennie wystrojona jak z żurnala ....że o wypasieniu się to nawet nie wspomnę . Na poprzednim zdjęciu było widać jak Ci się ryjek upasl ....Biednym zapiszemy . Na Toruń zapis pójdzie . Wykosztowal się ojczulek na urodziny radyjka...kupa darmozjadow zjechała się ..pomoc się należy  xd

Fakt .To był " najlepszy dancing " dla "wycieczki zakładowej " z Warszawy :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

No wlasnie....! Pojutrze mam lekarza.....I się zobaczy :d

Popatrz tylko jak te poniektore okropnie pazerne . Jeszcze nam doopy nie wystygly przecież ...nawet można powiedzieć , że gorące są ...a jedna z drugą " to bym chciała ...tamto srala " ...Heidi skromniusia z radością szyszki przyjmie ...a M+J kosztowności by chciała ....mało jej jeszcze , że może z szesnaście cycków mieć i ...broszkę z tyłu....a my bidulki raptem po dwa mamy i to malutkie  ?! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ORIM napisał:

Rada na linie lotnicze 

Wiadam wczoraj do ryanair z UK do PL
Obok przysiada sie karyna z gowniakiem wysmarowanym czekolada i dracym morde na caly samolot.
Wszyscy sie upakowali dzwonie po obsluge:
- prosze znalezc mi inne miejsce bo nie moge siedziec kolo dzieci
- to wykluczone... wszystkie miejsca sa zajete a co panu to przeszkadza?
- mi nic ale to wyrok sadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- nowe miejsce w 5 sekund po drugiej stronie samolotu...

Dziękuję za radę ....może nie skorzystam:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kosztowności to biednym . Ty na taką nie wyglądasz ...codziennie wystrojona jak z żurnala ....że o wypasieniu się to nawet nie wspomnę . Na poprzednim zdjęciu było widać jak Ci się ryjek upasl ....Biednym zapiszemy . Na Toruń zapis pójdzie . Wykosztowal się ojczulek na urodziny radyjka...kupa darmozjadow zjechała się ..pomoc się należy  xd

Ty juz ojczulka nie wypasaj, bo on az za tlusty:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Ja jeszcze nie,ale ja nie szafuję publicznie swoim testamentem,he he he A na tę okolicznośc to tylko ten specjalista:)Profilaktyka zawsze dobrze widziana:)Czyż nie?

Masz racje.

A Ewka psikusa zrobi i jeszcze 100 lat pozyje:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Ja jeszcze nie,ale ja nie szafuję publicznie swoim testamentem,he he he A na tę okolicznośc to tylko ten specjalista:)Profilaktyka zawsze dobrze widziana:)Czyż nie?

Foczka ! Kochanie ! Sugerujesz że nie ma co czekać i samemu sobie sekcje zrobić troszkę wcześniej ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, violka napisał:

Wszystko co dobre szybko się kończy , więc moje chwile wolności również . Pogoda paskudna , leje jak z cebra , myślałam , że to powstrzyma mnie od zwiedzania sklepów , ale nałóg okazał się silniejszy :haha:Coś tam znowu kupiłam , ale nie mam odwagi powiedzieć co :szydera: 

@ivanilia40 w Depocie są piękne sztuczne choineczki , wyglądają jak żywe :d Jak ją rozpakuję , to zrobię zdjęcie :haha:

@violka no juz pokaz te bombki...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...