Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Wspolczuje.jej.

Sama w nocy za kolkiem tyle kilosow,:cześć3:

Odwazna albo zdesperowana.

powalona...ale tez tak mam...ona nie lubi noca jezdzic ja...lubie ale jak pojawia sie jakis taki dyngs...czaka na leb i spadam...ona podobnie ..

proponowalam nocleg ale rozumiem...wiesz ze czasami jedyne co nas napedza po zleceniu to jak najszybciej w domu i dO dOMu!!!...ucieka sie w bezpieczne miejsce

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

powalona...ale tez tak mam...ona nie lubi noca jezdzic ja...lubie ale jak pojawia sie jakis taki dyngs...czaka na leb i spadam...ona podobnie ..

proponowalam nocleg ale rozumiem...wiesz ze czasami jedyne co nas napedza po zleceniu to jak najszybciej w domu i dO dOMu!!!...ucieka sie w bezpieczne miejsce

 

Nie smiac sie...

ja kiedys poczulam w Kazimierzu n.Wisla.ze musze natychmiast wracac do domu..

W nocy,

I wylazlam na szose, do Pulaw dojechalam traktorem :haha:a potem tez stopem ,jakas ciezarowka dalej,,,

Nie bylo sily,zeby mnie cos powstrzymalo,

do domu i juz!

Moi znajomi slugo sie ze mnie nabijali, spiewajac na moj widok

a wieczorem,a wieczorem przejedziemy sie traktorem:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Nie smiac sie...

ja kiedys poczulam w Kazimierzu n.Wisla.ze musze natychmiast wracac do domu..

W nocy,

I wylazlam na szose, do Pulaw dojechalam traktorem :haha:a potem tez stopem ,jakas ciezarowka dalej,,,

Nie bylo sily,zeby mnie cos powstrzymalo,

do domu i juz!

Moi znajomi slugo sie ze mnie nabijali, spiewajac na moj widok

a wieczorem,a wieczorem przejedziemy sie traktorem:haha:

no to wiesz....czasami cos nas gna

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Toś Ty dzisiaj wydymana za wszystkie czasy ...Lucy :szydera:...Lecę do Ciebie na :papieros:

chociaz tyle dobrego...rower stoi nawet se nie pofolguje :szydera:...wiesz siodelko i te sprawy doopa dretwa noga kulawa....

dawaj se podymamy obie ...a moze ktos jeszcze???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Afrykato sie ciesz,ze babcie odetkalo,

Mozna wiedziec czym ja potraktowalas?

Teraz ja po wczorajszych biegach, mam problem z odetkaniam.

wlasnie najadlam sie buraczkow i czekam...:$

Za ch...wafla nie wiem co na nią podziałało ,bo wpychałam jej wszystko co ma siłę przebicia ,a więc kiwi , gruszki, winogron,buraczki ,polska sałatka jarzynowa ,owsianka ze śliwkami suszonymi uprzednio namoczonymi , wszystko to podlewane kefirem i jogurtem naturalnym ... oprócz wspomnianych wyżej wafli :szydera:...ale w końcu babcia zmiękła,jak Niemcy pod Stalingradem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Za ch...wafla nie wiem co na nią podziałało ,bo wpychałam jej wszystko co ma siłę przebicia ,a więc kiwi , gruszki, winogron,buraczki ,polska sałatka jarzynowa ,owsianka ze śliwkami suszonymi uprzednio namoczonymi , wszystko to podlewane kefirem i jogurtem naturalnym ... oprócz wspomnianych wyżej wafli :szydera:...ale w końcu babcia zmiękła,jak Niemcy pod Stalingradem :szydera:

No to w końcu babcię , czy kibel zatkało ...znaczy się rurę ?!:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...