Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Pada deszczyk sobie ale jest dosyć ciepło i fajnie. Szkoda tylko, że sobota się skończyła gdyż była superancka! Poleźliśmy na jarmark a tam... latał se aniol i wymachiwał skrzydłami. Myslalam, że to @Baśka powtarzająca się ale z bliska facjatę męską posiadał. No to się obraziłam, że to jakiś podrób anielski:szydera:.

Za to mam nowe, superanckie botki! Oraz humor wyśmienity przy niedzieli!. Nadal uważam, że świat jest cuuudooownyyy:haha:, czego i wam serdecznie życzę:szydera:

@fioletowa.myszofockaj botki!

Ja natomiast dostalam wczoraj moje upragnione sportowe butki

https://www.outfitter.de/graduate-sneaker-damen-1356880.html?gclid=Cj0KCQiAoo7gBRDuARIsANeJKUY_9IGEXn1Nuu4Bs2EzwsenwelVBvIwHc7AMLXi8ipluIRgWRiD1YUaAvXaEALw_wcB&ef_id=Cj0KCQiAoo7gBRDuARIsANeJKUY_9IGEXn1Nuu4Bs2EzwsenwelVBvIwHc7AMLXi8ipluIRgWRiD1YUaAvXaEALw_wcB:G:s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Nie spowiadam się wcale....ani w pociągu ani w przeciągu....:szydera: a za modlitwę Bóg zapłać, Meryjko :cmok:

Zasuwaj do lekarza bo to moze byc wszystko. Nawet od nerki moze ból promieniowac. I niech ci glupie mysli po glowie nie chodzą. :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Mój również >:(

Nieprawdą jest to,że prawda jak oliwa na wierzch wypływa ...to gówno !!! 

Babcię odkorkowało ,klop zatykało .Wykończyłam wszystkie specyfiki,które były na stanie i nadawały się do u" udrożniania" ,ale dobra Afryka,zrobiła co mogła ,teraz trzeba zawołać fachowca . Jestem po rozmowie z córką babci i jutro ma przyjść w trybie pilnym ! Acha i jeszcze mam pełną czopkę " tut mi lajdów " :papieros:...ja chcę do domu!!! :mur:

@Afrykato sie ciesz,ze babcie odetkalo,

Mozna wiedziec czym ja potraktowalas?

Teraz ja po wczorajszych biegach, mam problem z odetkaniam.

wlasnie najadlam sie buraczkow i czekam...:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Muszę podprowadzić Kasieńce maść przeciwbólową a nie będzie to łatwe. :haha:

I szyjkę szaliczkiem owinąć... To wygląda na kręcz szyi.., czyli na zapalenie szyjnych korzonków. Łatwo złapać gdy się patrzy zezem stojąc w przeciągu :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Afrykato sie ciesz,ze babcie odetkalo,

Mozna wiedziec czym ja potraktowalas?

Teraz ja po wczorajszych biegach, mam problem z odetkaniam.

wlasnie najadlam sie buraczkow i czekam...:$

Następna ...proszę :szydera:...Nie babcię , tylko kibel zatkało !!!:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...