Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

To już wiem gdzie się piękna aura podziała .U mnie pizga,leje i zacina :d...a Niechciej dalej siedzi , powiem więcej ,on chyba na zasiedzenie liczy :haha:...pogonię dziada na przyszły tydzień ,bo muszę :szydera:

Jak czlowiek przez szybke pogode oglada,  to w zasadzie jest mu wszystko jedno, ale podroze to insza inszosc:d

Bylam na zakupach , wiec pogode kontemplowalam (ze tak powiem) naskornie i nabralam ochoty na spacerek poobiedni, ale niestety nie doszedl do skutku. Za to drzemka byla, a jakze:d

Moze w niedziele sie wybiore, jarmark ma byc w okolicy. Sie zooobaczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A widzisss....Nie pije ...z karawaną popitala i garba na plecach dźwiga . A stare , polskie powiedzenie mówi : ucz się i pracuj ...a garb ci sam wyrośnie ! ...Musi bardzo uczone i pracowite są te wierblondy :szydera:

A polskie przysłowie mówi:Polak nie kaktus pić musi .To tak jak te wierblondy.Musi być te one nie od nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Ja w torebki nie inwestuję bo nie mam ich gdzie nosić 

Ja inwestuję z nadzieją, że nadejdą takie czasy, że poszpanuję swoimi torebkami :haha:Walizeczką którą sobie tu kupiłam (bardzo elegancka) już poszpanuję na święta :oklaski:, a pewnie torebkę ze sobą też jakąś wezmę. Obiecałam sobie tez jakieś eleganckie kozaczki do kolan, ale to już w Polsce. :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja inwestuję z nadzieją, że nadejdą takie czasy, że poszpanuję swoimi torebkami :haha:Walizeczką którą sobie tu kupiłam (bardzo elegancka) już poszpanuję na święta :oklaski:, a pewnie torebkę ze sobą też jakąś wezmę. Obiecałam sobie tez jakieś eleganckie kozaczki do kolan, ale to już w Polsce. :d

Mam parę torebek tu i w domu. A noszę tylko w domu. Tu poruszam sie tylko rowerowo, wiec i stroj i torba bardziej sportowa niz elegancka.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NNNdanuta napisał:

A idź :smutek:Dwie torebki, ale żadnych butów nie kupiłam :smutek:

Ja też mam bzika na punkcie torebek. O statnio będąc jeszcze w Pl kupiłam dwie z Ochnika Ale muszę przyznać że jakość super.A znając moje zamiłowanie do wyprzedaży cena też super:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ja też mam bzika na punkcie torebek. O statnio będąc jeszcze w Pl kupiłam dwie z Ochnika Ale muszę przyznać że jakość super.A znając moje zamiłowanie do wyprzedaży cena też super:haha:

W tych babskich zakupach to te super ceny są bardzo ważne :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

Miałam w planie , upolować jakieś buciki , ale całą kasę przebimbałam na bombki :haha:

Ja mam nadzieję,że tę wystrojoną z niemieckim sznytem choinkę nam pokażesz ,toć będzie najpiękniejsza na całym Dolnym Śląsku ...a z pewnością najdroższa :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...