Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, INEZ napisał:

@lucyna.beata  jak o pewnych rzeczach nie wiedzą to trzeba im powiedzieć i to "na wejściu" zresztą nie ma się co dziwić jak telewizja "karmi "ich takimi filmami jak ten o Donacie to mają prawo nie wiedzieć przecież z ich agencji im nie powiedzą tylko obiecują im "złote góry" i "cuda na kiju".

dokladnie wiec...ukrywaniu wiedzy istotnej dla opiekuna mowimy Nie i...czytamy :haha:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

zapewniam cie ze nie kazdyjest delegowany z tych ktorzy byc moze beda chcieli skorzystac z tej informacji sa delegowani ...napisalam ze rozni czytaj forum ..rowniez ci ktorzy sa na niemieckich warunkacha albo na czarno itd...

mysle ze umieszczenie tego info nikomu nie zaszkodzi  

wiem , że nie wszyscy,tylko dużo polskich firm tak robi,by odprowadzć niski zus

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Wy się chichracie, a mnie od poniedziałku wzięło na refleksyjność oraz taką ogólną i szczegółową rozkminę ;).

Poza tym muszę podjąć dość trudną decyzję i ciągle się waham.. 

 

Życzę spokojnego i niczym niezmąconego uśmiechniętego popołudnia :)!

 

zycie_nie_stawia_pytan_zycie_po_2017-08- 

 

a co dyktuje ci serce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

Cześć to piszę ja-blondynka wieczorową porą .Tak namieszałam z hasłem,że ledwo udało mi się zalogować.Powiem nieskromnie -jestem dobra:oklaski:. Jeszcze tylko kolacja,pomoc przy rozebraniu do snu i... dzionek zaliczony.Miłego i spokojnego wieczoru.

Część blondynka Ty jak ja to jest nas dwie blondynki...oj to nic dobrego mówię Ci to Ja bo wiem:szydera::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...