Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

pogadalam z albusem dumbledore od pottera:haha: i pozyczyl mi zmieniacz czasu moze da sie popchnac nasze zlecenia do przodu co? ale jak do do domu zajade to przekrece ten gadzet w druga strone zeby sie woooooolno bardzo te nasze urlopy  odliczaly kto jest za?pobrane.jpg.40468ea8553b27ff3f3d2915a2e39819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludziska, jeśli istnieje złośliwość rzeczy matwych to dopadło właśnie to mojego pdp,już drugi raz odpadło koło od balkonika,całe szczęście że dziadek salta przy tym nie zrobił bo mogłoby się żle skończyć. Mam nadzieję,że nie do trzech razy sztuka. Poza tym zimno ale pogodnie.Miłego dnia wszystkim .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.:cmok:

Nie wiem czy mój leń dzisiaj przegra ze mną czy zwycięży.

Wczoraj synowa podwiozła nas autkiem do miasteczka. Połaziłam, byłam w Rossmanie, powąchałam kilka zapachów i po powrocie do domu poczułam że  zrobiłam błąd nie kupując tego co mi się podobało ale uznałam za zbyt ciężki zapach. To był wielki błąd. Może uda mi się dzisiaj go naprawić ale nie wiem czy będzie mi się chciało tyle kilometrów pedałować. :haha:

Będzie ci się chciało pedałować,bo nie da ci spokoju dopóki nie kupisz. Ja wczoraj, w tą zdechłą pogodę pedałowałam po spodnie,które upatrzyłam sobie w zeszłym tygodniu.:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Afryka napisał:

Jakie już,jakie już !? Jeszcze 11 dni z dniem dzisiejszym :d...a te ostatnie to się ciągną jak guma w różowych , jedwabnych majtasach z PRL-u :szydera:

Myslalam ze juz stoisz na progu i witasz sie z gaska...

Tak czy owak nici:haha:

Ale damy rade:d Po co sie spieszyc, w domu generalne porzadki czekaja tylko:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

No właśnie ,te generalne porządki,a generał jeszcze w Niemcowni" zawija w sreberka ":szydera:

:szydera:Mam jeszcze cos do przekucia nad kuchennymi szafkami (kabel trzeba pociagnac) i sie zastanawiam czy fachman zdazy przed sprzataniem:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zimno jak jasny gwint. Temperatura na minusie i wiatr. Normalnie czułam jak mi się gębusia ściąga i maskę zamienia. Ale okutam się szalem a i tak pojadę do Rossmanna.  :szydera:

Nie ruszyłabym tyłka , nawet gdyby była tam najpiękniejsza bombka świata :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Puść. Nie jadę. Leń zwyciężył i rozłożył mnie na łopatki. :haha:W Polsce sobie polatam i wyniucham co to było. :szydera:

Wejdz na stronę Rossmanna i pooglądaj perfumy , może skojarzysz flakon i dowiesz się jak się nazywał  :d Jak odsapnę po jedzeniu , to zaprowadzę babcię do jej siostry i pójdę na łowy do DM . Też się popryskam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Wejdz na stronę Rossmanna i pooglądaj perfumy , może skojarzysz flakon i dowiesz się jak się nazywał  :d Jak odsapnę po jedzeniu , to zaprowadzę babcię do jej siostry i pójdę na łowy do DM . Też się popryskam :haha:

Nie denerwuj wściekłej świni. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...