Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ORIM napisał:

A ja nie jestem sam.Przecież mam swoją Pdp dla której moge gotować i piec ciasta.Moge również popracować w ogrodzie aby mieć świeże,\|"swojskie"produkty na sałatki.Wszystko to po to aby moja Pdp czuła się szczęśliwa i zaopiekowana :szydera:

Aż się wzruszyłam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

:szydera: jedna część na niedzielę niech trzyma 

O ....to jest myśl . Dzięki za podpowiedź :cmok:

Po położeniu dr.a do łóżka Elka powiedziała mi , żebym była przygotowana , że on już do końca będzie przypominał mi jaką szkodę mu uczyniłam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ORIM napisał:

A ja nie jestem sam.Przecież mam swoją Pdp dla której moge gotować i piec ciasta.Moge również popracować w ogrodzie aby mieć świeże,\|"swojskie"produkty na sałatki.Wszystko to po to aby moja Pdp czuła się szczęśliwa i zaopiekowana :szydera:

Ściemniacz...i na dokładkę mitoman...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ORIM napisał:

A ja nie jestem sam.Przecież mam swoją Pdp dla której moge gotować i piec ciasta.Moge również popracować w ogrodzie aby mieć świeże,\|"swojskie"produkty na sałatki.Wszystko to po to aby moja Pdp czuła się szczęśliwa i zaopiekowana :szydera:

Noo...a mówili , że Idealia jest tylko jedna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Jak zacznie komórki macierzyste rozmnażać, to ja do niej jak w dym...:szydera:

Oczadziała Ty , czy coo ?! ....A skąd ja mam Ci wziąć jakieś komórki ....może jeszcze szare ???....Sama mam ich ledwie , ledwie i jeszcze mam się dzielić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczadziała Ty , czy coo ?! ....A skąd ja mam Ci wziąć jakieś komórki ....może jeszcze szare ???....Sama mam ich ledwie , ledwie i jeszcze mam się dzielić ?

Ty nie masz się dzielić...ty masz je rozmnażać....te szare też...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ty nie masz się dzielić...ty masz je rozmnażać....te szare też...:szydera:

Aaaa...tu Cie boli ! .....Okey ( to po angielsku jest ! ) , ale z tymi szarymi to będzie kłopot ...cosik mi się widzi , że u mnie jak ruskie w barze mlecznym ....już wyszli ...i ni ma ....zniszczone do cna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...