Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, BabaJagusia napisał:

@1bozka -z uporem maniaka będę twierdzić,że jak na shopping-to tylko do UK.  Lot trwa ok.2 h.Kupując bilety z wyprzedzeniem-można obrócić w obie strony za śmieszne pieniądze.Oczywiście "Marianerem". Trochę gorzej z noclegiem:|

Zgadzam się z Tobą ciuchy i kosmetyki to tu jest super .Natomiast jedzenie to tylko w polskim sklepie Nie smakują mi ichniejsze produkty spożywcze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, BabaJagusia napisał:

@1bozka -z uporem maniaka będę twierdzić,że jak na shopping-to tylko do UK.  Lot trwa ok.2 h.Kupując bilety z wyprzedzeniem-można obrócić w obie strony za śmieszne pieniądze.Oczywiście "Marianerem". Trochę gorzej z noclegiem:|

Tylko jeszcze kieszonkowego na Harrodsa brak:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana To byś się zdziwiła cenami! Nie dość,że od wyboru można dostać oczopląsu to jeszcze jakość.Podam przykład na butach:kupiłam Ecco -produkowane w Portugalii.Na naszym rynku-made on China.To samo z buciorami sportowymi.Zobacz ile u nas czy w D kosztują gaciory.Ja za 4 szt.w Marksie płaciłam ok.5 funtów. Ale "to se ne vrati".

Godzinę temu, Joy napisał:

Spać mi się chce :( a do pauzy jeszcze 24 minuty,chyba nie doczłapię się do łóżka.Zasnę na schodach :( 

Z kim?!:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

@hawana To byś się zdziwiła cenami! Nie dość,że od wyboru można dostać oczopląsu to jeszcze jakość.Podam przykład na butach:kupiłam Ecco -produkowane w Portugalii.Na naszym rynku-made on China.To samo z buciorami sportowymi.Zobacz ile u nas czy w D kosztują gaciory.Ja za 4 szt.w Marksie płaciłam ok.5 funtów. Ale "to se ne vrati".

Na takie okazje trzeba miec nosa. Moja kolezanka wrocila z Walencji z cudna, niedroga kurteczka. Ale ona z tych co motorek w tylku maja, wszystko zdazy i wszystko zalatwi. 

Ja tylko raz po raz perelke wylowie:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@hawana To byś się zdziwiła cenami! Nie dość,że od wyboru można dostać oczopląsu to jeszcze jakość.Podam przykład na butach:kupiłam Ecco -produkowane w Portugalii.Na naszym rynku-made on China.To samo z buciorami sportowymi.Zobacz ile u nas czy w D kosztują gaciory.Ja za 4 szt.w Marksie płaciłam ok.5 funtów. Ale "to se ne vrati".

Z kim?!:haha:

Dokładnie buty sportowe Nike Adidas inne zresztą też teraz kosztują tu ok.25 funtów.TKM tu jest traktowany jako dyskont odzieżowy, ceny szkoda mówić.Ogolnie DE jest duuuzo droższe od UK

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam dzień na kablu, czyli ciągle wiszę na telefonie O.o Chciałam też poinformować, że wygląda, że zmieszczę się do dwóch walizek (mała i duża) i do małej torby typu jamnik :d Nawet się zastanawiam, czy czegoś jeszcze nie dokupić (:haha:), ale to już miękka odzież wchodzi tylko w rachubę ... Mam dwie rzeczy na uwadze i jak wylukam przestrzeń to kto wie ???:d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Kurde, nigdzie się nie ogłaszałam że szukam pracy, a na priv dostałam ofertę współpracy od pewnej firmy :szok:

ida swieta znajda cie nawet ty ich nie szukasz....ja tez dostaje smsy z ofertami nawet dzwonia a stawki to normalnie zawrot glowy jest

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie posluchal skubany nadal siedzie obok i sie smieje

zajechalam dzisiaj do miasta h hi hi bo choinke przywiezli wiec wydarzenie ...dzwigi az dwa wiec myslalm ze to jakas olbrzymka....a to....mniejsze niz nasza na dlugiej w gdansku....ale ludzi sporo sie pojawilo brawo bili jak juz stanela czubem w gore i pionowo w miare...moze ja ubiora? 

budy na kiermasz swiateczny sztuk 5 tez sa juz przygotowane wiec bedzie bal...oj bedzie bal

w spandau juz dzialaja ale mnie jakos tym razem nie teges....

spadami milego wieczoru zyczac 

dobrej nocy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...