Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, geronimo napisał:

Kurde w knajpie jakaś grobowa cisza się zrobiła

Strasznie mordę darli przed meczem

Teraz cisza, deptak pusty,żałoba chyba:)

Niemcy we łzach, nawet z nieba zaczeły łzy leciec

I dobrze.Inaczej darli by ryje do północy

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Mial jedna, a teraz ma wiecej. Nic tylko sie cieszyc:szydera:

Żeby tylko tak nie nadawał . Jego z zębami ciężko nieraz zrozumieć a bez ....masakra ....Jeszcze kilkanaście minut i przygotowanie do spania ....A pani opiekunka pod prysznic i ....przy laptopie dosuszac się będzie ....xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, geronimo napisał:

Samemu zawsze smutno:(

A ja nie jestem sam.Przecież mam swoją Pdp dla której moge gotować i piec ciasta.Moge również popracować w ogrodzie aby mieć świeże,\|"swojskie"produkty na sałatki.Wszystko to po to aby moja Pdp czuła się szczęśliwa i zaopiekowana :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

A ja nie jestem sam.Przecież mam swoją Pdp dla której moge gotować i piec ciasta.Moge również popracować w ogrodzie aby mieć świeże,\|"swojskie"produkty na sałatki.Wszystko to po to aby moja Pdp czuła się szczęśliwa i zaopiekowana :szydera:

Mirek nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...