Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Witam się z Wami:cześć:wieczorowà porą.Bilet przebukowany.Zostaje tydzień dłużej, mój Ryanair wiedział że przed Świętami potrzebuje bilet do domu i stanął na wysokości zadania .A potem to już Święta ,prezenty i .... Sylwester:hura:

Prezenty pfffff ja to rózgę jak co roku dostanę A Ty pewnie też nie zapominaj że Św Mikołaj wszystko widzi

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Prezenty pfffff ja to rózgę jak co roku dostanę A Ty pewnie też nie zapominaj że Św Mikołaj wszystko widzi

A ja jestem grzeczna...no chyba że poskarżysz:szydera:ale czemu Ty rozrabiasz?

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Uwielbiam te poranki,kiedy budzę się przed budzikiem.I mam tyyyyle czasu na spokojne wypicie  kawy w łóżeczku.I na spokojne zaplanowanie dnia .I na pogaduszki.Ale rzadko mi się to udaje.I tak się zastanawiam to noc za krótka czy ja śpię za długo czy też jakiś złośliwy chochlik popędza te nocne godziny,że biegną sprintem? :szydera:

 

images (39).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...