Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, 1bozka napisał:

Męska decyzja:szydera::szydera:

Screenshot_2018-11-22-13-35-11-477_com.facebook.orca.png

Fakt nigdy bym się tego po sobie nie spodziewał za to mój niemiecki dentysta jest....dziwny wczoraj był mistrzem delikatności i naprawdę dawał mi wsparcie. Ale dzisiaj zaskoczył mnie swoim zachowaniem. Najpierw nie mógł przeżyć mojej pogryzionej wargi, dotykał ją sprawdzał nieco za długo, moim skromnym zdaniem. Potem wymyślił że za tydzień muszę koniecznie przyjść bo on musi zobaczyć jak rana po ekstrakcji się zamknęła A na koniec złapał mnie za rękę i powiedział, że ma nadzieję że tgo nie znienawidzę Na moje oko wpadłem siusiorowi (może mieć góra 30 lat) w oko

Pytałem Elki o niego. Powiedziała że to baaardzo dobry stomatolog. Że ukończył stomatologię na prestiżowym uniwersytecie w Münster. Nie podzieliłem się z Elką swoimi obawami. Ale moje pierwsze zlecenie w Niemczech było w Münster u pary nauczycieli. Potwory koszmarne. Ale ich syn Manfred to świetny facet, przetrwałem tam tylko dzięki niemu. No i Maniek co środa ma zajęcia ze studentami stomatologii, bo to stomatolog właśnie jest wzięty. I na uczelni ma ćwiczenia. Zapytam go, a co. Jesteśmy w dobrych relacjach. Zapytam go, czy to normalne i praktykowane jest powszechnie w Niemczech, że po wyrwaniu zęba dwa razy na kontrolę się chodzi..

A może to nie gej, tylko taki ma sposób na wyrywanie kasy nie wiem. Głęboko muszę przemyśleć, czy za tydzień pójdę na tą wizytę.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Wyobraziłam sobie w jaki sposób  @hawana tłumaczy swoim uczniom zawiłości gramatyczne :szydera:

Tiaa ...niech już lepiej jedną z nas będzie . Niech tej młodzieży nie uświadamia . Młodzież mamy bystra ...sama się między sobą uświadamia xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B ja bym nie poszla, w życiu po wyrwaniu zęba a mi wyrwali tylko jednego z końca na szczęscie nie biegałam do dentysty,,aby zobaczył jak pięknie się zagoiło,,:szydera: smakowity jestes kąsek dla pana dentysty:tak2: są niektórzy tacy dupowaci,zachowują się jak pedzie i są pedziami,nic na to się nie poradzi,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Fakt nigdy bym się tego po sobie nie spodziewał za to mój niemiecki dentysta jest....dziwny wczoraj był mistrzem delikatności i naprawdę dawał mi wsparcie. Ale dzisiaj zaskoczył mnie swoim zachowaniem. Najpierw nie mógł przeżyć mojej pogryzionej wargi, dotykał ją sprawdzał nieco za długo, moim skromnym zdaniem. Potem wymyślił że za tydzień muszę koniecznie przyjść bo on musi zobaczyć jak rana po ekstrakcji się zamknęła A na koniec złapał mnie za rękę i powiedział, że ma nadzieję że tgo nie znienawidzę Na moje oko wpadłem siusiorowi (może mieć góra 30 lat) w oko

Pytałem Elki o niego. Powiedziała że to baaardzo dobry stomatolog. Że ukończył stomatologię na prestiżowym uniwersytecie w Münster. Nie podzieliłem się z Elką swoimi obawami. Ale moje pierwsze zlecenie w Niemczech było w Münster u pary nauczycieli. Potwory koszmarne. Ale ich syn Manfred to świetny facet, przetrwałem tam tylko dzięki niemu. No i Maniek co środa ma zajęcia ze studentami stomatologii, bo to stomatolog właśnie jest wzięty. I na uczelni ma ćwiczenia. Zapytam go, a co. Jesteśmy w dobrych relacjach. Zapytam go, czy to normalne i praktykowane jest powszechnie w Niemczech, że po wyrwaniu zęba dwa razy na kontrolę się chodzi..

A może to nie gej, tylko taki ma sposób na wyrywanie kasy nie wiem. Głęboko muszę przemyśleć, czy za tydzień pójdę na tą wizytę.

Nie panikuj , to tylko dentysta . Jak nie będziesz szeroko otwierał ust , to będzie ok :haha: Jak zaproponuje kolonoskopie , wtedy wiej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ciężko tu oddech złapać od tych wszechunoszących się feromonów. Dziewczyny, wzrósł Wam poziom seratoniny i endorfiny co Tu się działo jak ja na bułeczki zarabiałem?

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cześć . Cała i zdrowa dojechałam na miejsce . Siedzę w pustej sypialni na łóżku . Jutro mają pomału zwozone być meble . Awantura będzie od samego rana ...chodzi o górny zamek w drzwiach wejściowych , którego za cholerę przekręcić nie mogę ....o kapiaca wodę z nowiutkiego bojlera i o całokształt , czyli o opóźnienie .

Czyli jednym słowem awanturna będziesz.Wiedzą,że mają się bać?:donos:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

A w ogóle ciężko tu oddech złapać od tych wszechunoszących się feromonów. Dziewczyny, wzrósł Wam poziom seratoniny i endorfiny co Tu się działo jak ja na bułeczki zarabiałem?

Księżyc w pełni i wampirzyce wychodzą na łowy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Czyli jednym słowem awanturna będziesz.Wiedzą,że mają się bać?:donos:

 

Wiedzą . Awaria powstrzymana przez mojego młodszego syna . Ten z kolei skontaktował się z glownodowodzacym i powiedział , że matka już nie rusza się z mieszkania ! ....Spać będę jak na biwaku , przykryta spiworem .... Drzwi jednak na ich i moje szczęście nie zepsute . Są po brzegach oklejone taśmą fortuny i dlatego te górne dzyngle nie mogły w nią wejść . Młody zrobił dziurki i ...już zamknięte . Ale i tak opindol dostaną ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowia ze przerywac nie wolno bo to niezdrowo..i tak spalam zerkajac na budzik co godzine:mur:..bede sie snula po mieszkanu szukajac kata zeby prztrwac do przerwy....odespie moze potem...

ale coo tam...

spojrzalam na stelomierz humorek sie poprawil no i piatus dzisiaj piateczekguggy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...